KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 082)

3dVisions - projektowanie wnętrz Ostróda****

Wykonam na zlecenie : - projektowanie wnętrz -wizualizacje wnętrz i animacje (avi) -rysunki techniczne AutoCad -inwentaryzacje pomieszczeń - własny dalmierz laserowy Jestem absolwentką Architektury i Urbanistyki Posiadam własne , legalne oprogramowanie.

http://3dvdesign.blogspot.com/ - 15 Maj 2013

4DESiGNPLACE.COM****

Twój Nowy Styl - Profesionalny portal dla architektów. Wnętrza, prezentacje, inspiracje, ogród, nowości...

http://www.4designplace.com/ - 21 Sty 2003

4invest - Nieruchomości Komercyjne****

4ivest Nieruchomości Komercyjne - audyt, doradztwo, pośrednictwo i inwestycje rynku nieruchomości. Poleca dochodowe obiekty użytkowe centra handlowe, kamienice i biurowce, oraz działki budowlane i grunty inwestycyjne, magazyny i hale - wynajem i sprzedaż.

http://www.4invest.pl/ - 18 Paź 2006

Abartremonty.pl kto zrobi kosztorys dla remontu mieszkania****

Specjalnością Firmy Remontowej są usługi remontowe, które świadczy klientom od 1994 roku. Firma została założona przez Wojciecha Goślińskiego, który łączy pracę z pasją. Ofertę firmy stanowią takie usługi jak malowanie, szpachlowanie, a także układanie płytek jak i paneli. Firma wykonuje kompleksowe prace remontowe, a dla bezpieczeństwa klientów, posiada ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

http://www.abartremonty.pl/ - 11 Paź 2014

ABC Szalunki Kraków****

W firmie ABC Szalunki zajmujemy się działalnością w branży budownictwa żelbetowego. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów i elementów szalunkowych. ABC Szalunki jest częścią firmy PHU Prata jest odpowiedzialna za projektowanie i obliczenie systemów szalunkowych oraz kompleksową obsługę inwestycji. Zrealizowaliśmy już ponad 200 inwestycji. Naszą specjalnością jest obsługa wszystkich typów budów Współpracujemy stale z wieloma przedsiębiorstwami z branży budowlanej.

http://abcszalunki.pl/ - 26 Kwi 2016

Abc-budowy.com.pl****

Kocioł jest najważniejszym urządzeniem każdej instalacji centralnego ogrzewania. Współcześnie coraz większą popularnością cieszą się w pełni zautomatyzowane, bezobsługowe kotły, zasilane gazem lub właśnie olejem opałowym. Ogrzewanie zasilane paliwami płynnymi jest znacznie wygodniejsze i bardziej ekologiczne, aniżeli spalanie paliw stałych. Więcej informacji oraz pełna oferta mieści się na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

http://www.abc-budowy.com.pl/ - 14 Lis 2017

Abc-ogrodow.com.pl****

Przydomowy ogród to nie tylko kwiaty, krzewy i drzewa – to również różnego rodzaju elementy, które wpływają tak na estetykę, jak i na funkcjonalność przestrzeni. Jednym z tworzyw, które często wykorzystuje się w kreowaniu ogrodu, są kamienie naturalne. Oto jak można je wykorzystać. Więcej informacji oraz pełna oferta mieści się na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

http://www.abc-ogrodow.com.pl/ - 14 Lis 2017

ABS Skater - posadzki żywiczne****

Znajdujące się w naszej ofercie posadzki żywiczne to rozwiązanie nie tylko atrakcyjne wizualne, ale i wytrzymałe. ABS Skater poleca również podłoża przemysłowe.

http://absskater.pl/ - 13 Lip 2017

ACC Biuro Architektoniczne Mikołaj Słupczyński****

ACC Biuro Architektoniczne działa od 1995 r. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków, domów, obiektów sportowych, hal i wnętrz. Proponujemy Państwu swoje usługi w zakresie kompleksowego wykonania koncepcji oraz dokumentacji technicznej ...

http://www.accarch.pl/ - 11 Gru 2013

Aceglass - Obróbka szkła Poznań****

Ace Glass to firma, która od lat działa w branży obróbki szkła i stale rozwijamy się, realizując zamierzone cele. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny, które pozwalają na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zleceń. Gwarantujemy zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Realizujemy zlecenia w zakresie obróbki szkła wykorzystywanego jako kabiny prysznicowe, ścianki, drzwi, daszki, podłogi lub elementy paneli szklanych, które są ozdabiane grafiką dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Korzystamy z materiałów o wysokiej jakości, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo, estetykę i najwyższy współczynnik trwałości, nawet podczas wymagających warunków atmosferycznych i eksploatacyjnych.

http://www.aceglass.pl/ - 8 Lis 2017