KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 004)

Acovent - Hurtownia wentylacyjna, klimatyzacyjna.****

Hurtownia wentylacyjna i klimatyzacyjna Acovent specjalizuje się w dystrybucji elementów i urządzeń do wentylacji i klimatyzacji.Oferta: kanały i kształtki prostokątne i okrągłe, osprzęt wentylacyjny, przewody elastyczne, kratki, klapy przeciwpożarowe, wentylatory, elementy montażowe.

http://acovent.pl/ - 22 Wrz 2013

AD Baseny - producent basenów****

Firma zajmuje się produkcją basenów. W ofercie posiada modele ogrodowe oraz hotelowe. Oprócz tego proponuje również budowę konstrukcji zabezpieczających, w tym zadaszeń.

http://adbaseny.pl/ - 11 Kwi 2017

ADAM SARWA wykres utwardzenia terenu małopolskie****

Zakład Robót Ziemnych Adam Sarwa oferuje wszechstronne prace ziemne klientom z okolic Biórkowa Wielkiego oraz Krakowa. Z sukcesami realizuje zamówienia zarówno na budowę budynków mieszkalnych, sportowych oraz przemysłowych, jak i urządzanie, uzbrojenia terenu, wyburzenia i usługi brukarskie. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, a także właściwe przygotowanie merytoryczne. Z radością podejmują się wykonywania najbardziej skomplikowanych zleceń. przedsiębiorstwo zaopatrzyliśmy w dobrej klasy sprzęt, który poddawany jest sukcesywnym przeglądom technicznym. Dokładne wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.robotyziemnekrakow.com.pl/ - 1 Lut 2014

Adamietz - produkcja hal i konstrukcji stalowych, budowa fabryk, generalne wykonawstwo****

Grupa Adamietz zajmuje się wznoszeniem konstrukcji stalowych, budową fabryk i generalnym wykonawstwem dla inwestycji przemysłowych. Firma dostarcza profile, blachy oraz płyty warstwowe. Szczegóły dostępne na stronie.

http://adamietz.pl/ - 17 Sty 2018

ADIAM - piły elektryczne i tarcze diamentowe****

ADIAM sp. z o.o. powstała w kwietniu 2006 roku, zbudowała i ugruntowała pozycję marki Cedima GmbH, jednego z wiodących światowych dostawców maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Firma obsługuje firmy handlowe specjalizujące się w sprzedaży maszyn i narzędzi, firmy wynajmujące sprzęt budowlany oraz wykonujące usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie. ADIAM każdego roku uczestniczy w najważniejszych targach branżowych, w poznańskiej Budmie i kieleckiej Autostradzie. W styczniu 2009 roku firma uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie przez ADIAM wymagań normy ISO 9001:2001 w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi dla budownictwa. ADIAM posiada w ofercie produkty z zakresu lekkich zagęszczarek firmy Ingersoll Rand, pełną gamę zagęszczarek, włoskiego leadera tych maszyn, firmy Batmatic, tarcze diamentowe, maszyny drogowe, elektryczne piły łańcuchowe i stołowe oraz tarcze diamentowe i szlifierskie i wiele innych.

http://www.adiam.pl/ - 14 Sty 2011

ADK - używane wózki widłowe****

Adk sprzedaje nowe wózki widłowe Daewoo oraz używane wózki widłowe Toyota, Mitsubishi, Jungheinrich. Prowadzimy serwis wózków widłowych i oferujemy opony i części do wózków widłowych.

http://www.adk.com.pl/ - 20 Lut 2006

ADMIX Usługi remontowe****

Fachowe montaże: szkieł budowlanych, okien, drzwi - to podstawa niesłychanie zróżnicowanej propozycji, jaką firma ADMIX przygotowała dla swoich klientów. Jeśli planujesz remont mieszkania lub domu, czy też wprost przeciwnie - dopiero wykańczasz nowo wybudowany obiekt, wskazane jest skorzystać z tej interesującej oferty, cieszącej się wśród szerokiego grona klientów zaufaniem. Odnajdziesz w niej rozległy wachlarz usług - od malowania, tapetowania i układanie kafelków, przez prace montażowe, do pomocy w estetycznym i funkcjonalnym urządzeniu ogrodu lub balkonu. Wszystko to w niebywale przystępnej cenie, przy wykorzystaniu nowoczesnych i precyzyjnych narzędzi, pozwalających na zręczną i terminową realizację nawet najtrudniejszych zamówień. ADMIX to gwarancja jakości i przyjacielskiej atmosfery współpracy - sprawdź szczegóły na stronie internetowej

http://montazeadmix.pl/ - 5 Lut 2013

Adresy firm - Centralny Rejestr Firm****

Obszerna baza danych firm. Adresy firm, telefony, e-mail, www, opisy działalności, branże, produkty. Wyszukiwanie potencjalnych kontrahentów. Bezpłatny wpis. Ciągła aktualizacja danych. Baza firm zintegrowana z bazą przetargów, inwestycji i ofert.

http://firmy.crf.pl/ - 2 Lip 2003

AFJ - domy z bali , z litego drewna, drewniane domy****

Budujemy domy z bali drewnianych, z litej bali oraz szkieletowe z drewna. W naszej ofercie znajdują się drewniane domy całoroczne od 74 do 300 m2, a także elementy wystroju ogrodu, czyli altanki, grile czy meble ogrodowe. Nasze domy są niepowtarzalne, zdrowe oraz piękne. Wejdź i sprawdź w galerii domów z bali.

http://www.afj.com.pl/ - 24 Lis 2008

Agencja Informacji Proma [budownictwo, instalacje, projektowanie]****

"Informacja o budownictwie. Możliwość wyszukiwania w internetowej bazie firm branży budowlanej z regionu Śląska. Szeroki opis oferty firm zamieszczonych w internetowej bazie danych. Informacje zebrane przez bezpośredni kontakt z firmami, cotygodniowa aktualizacja bazy. Ponadto informacja telefoniczna i faksowa".

http://www.proma.pl/ - 9 Maj 2000