KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 172)

Agran plus - twoje okna na świat****

Na stronie znajdziecie ofertę: ogrody zimowe, witryny, drzwi, antywłamaniowe, bramy garażowe, ogrodzeniowe, dodatki...

http://www.agranplus.pl/ - 19 Maj 2004

Agregaty Eisemann****

Strona dystrybutora niemieckich agregatów prądotwórczych Eisemann. Agregatów stacjonarnych, przenośnych, spawalniczych oraz agregatów dla straży pożarnej

http://agregaty.biz/ - 13 Sie 2012

Agro Eleazar - blachy trapezowe, poliuretanowe płyty obornickie****

Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą takich materiałów budowlanych, jak blachy trapezowe, poliuretanowe płyty obornickie (warstwowe) w trzech gatunkach, a także oferująca materiały izolacyjne (poliuretan, styropian, wełna mineralna). Firma świadczy też usługi usuwania azbestu.

http://www.plyty-warstwowe.pl/ - 18 Paź 2013

Agrobex Sp. z o.o. Poznań****

Strona Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Usługowego i Handlowego. Firma prowadzi działalność w branżach: budowlanej, informatycznej oraz związanej z obsługą celną.

http://www.agrobex.com.pl/ - 17 Sty 2002

AGRO-TRADE - hydrogeologia****

Profesjonalnie, skrupulatnie i rzetelnie - tak właśnie wykonają wszystkie zlecone przez Ciebie prace z zakresu geotechniki, hydrogeologii, geologii, wiertnictwa, złóż, monitoringu środowiskowego, ochrony środowiska, inwentaryzacji przyrodniczych, projektowania farm wiatrowych, a także kopalni odkrywkowych wysoce wykwalifikowani pracownicy firmy Agro Trade. Szczególnie zależy nam na usatysfakcjonowaniu naszych klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nie obawiając się podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług jest właśnie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Pomimo tego iż siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, możemy wykonać wszystkie prace w dowolnie określonym przez Ciebie miejscu w Polsce. Z naszą kompletną ofertą możesz zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

http://www.a-trade.pl/ - 6 Lis 2012

Airtrader.pl - hurtownia wentylacyjno - klimatyzacyjna****

Serwis Polskiej Grupy Energetycznej z branży wentylacji i klimatyzacji. Wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo. Olbrzymi asortyment, fachowa obsługa.

http://www.airtrader.pl/ - 21 Lut 2008

A&J Architekci Warszawa, architekci w Warszawie,usługi architektoniczne Warszawa****

A&J Architekci Warszawa,architekci w Warszawie, projekty architektoniczne Warszawa, projekty budowlane Warszawa, projekty domów Warszawa,projekty osiedli mieszkaniowych Warszawa, projekty wnętrz Warszawa

http://www.ajarchitekci.pl/ - 4 Gru 2007

AKA Nadzory Budowlane - przeglądy budowlane półroczne i roczne****

Inspektor nadzoru zajmujący się przeglądami budowlanymi, zarówno pięcioletnimi, rocznymi, jak i półrocznymi. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://www.akanadzorybudowlane.pl/ - 24 Maj 2016

A.KADŁUBOWSKI****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Usług Geologiczno - Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski. Nasza firma powstała w 1998 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w badaniach geotechnicznych gruntu pod obiekty mieszkaniowe, przemysłowe oraz inne. Proponujemy: projekty prac geologicznych, dokumentacje geotechniczne i geologiczne, badania gruntu, badania stanu zagęszczenia gruntu, odbiory geotechniczne wykopów fundamentowych, sprawozdania z badań. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką postać usług. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

http://www.kadlubowski.waw.pl/ - 15 Kwi 2016

AKOM ROLETY ZEWNĘTRZNE****

Strona firmy specjalizującej się w sprzedaży rolet (dostawnych i nakładanych), rolokaset, bram (garażowych i przemysłowych).

http://www.roleta.pl/ - 21 Paź 2001