KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (29 941)

Akorus- folie- zgrzewanie- uszczelnianie zbiorników wodnych, oczka wodne****

Profilowanie, czyszczenie stawów, projekty i wykonanie oczek wodnych, uszczelnianie zbiorników wodnych, technologicznych i p. poż.

http://www.akorus.pl/ - 11 Maj 2009

AKT TOMALA niwelacja Stargard****

AKT Kazimierz Tomala inwituje Państwa do wykorzystania ze swojej wyjątkowo bogatej propozycji w obszarze rozlegle rozumianych robót ziemnych oraz rozbiórek i innych analogicznych usług, zaświadczanych przez odpowiednio wykwalifikowane osoby. Swoją działalność prowadzi od wielu lat, co pozwoliło konkretnie poznać potrzeby Klientów i przyuczyć się na nie reagować. Kompleksowa propozycja skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak również do firm, a wszelcy liczyć mogą na najwyższą postać oraz merytoryczne poparcie na każdym etapie adaptacji zlecenia. Oferta obejmuje między innymi strukturę dróg, chodników, placów, a dodatkowo modernizację śmietnisk bądź też rekultywację i zbrojenie terenu. AKT Kazimierz Tomala uczestniczy w programie Rzetelna Firma, co stanowi wyraz niezwykłej troskliwości o komfort każdego Klienta. Więcej szczegółów na stronie.

http://tomala.stargard.pl/ - 10 Gru 2012

AKWA PLUS instalacje sanitarne****

Akwa Plus to firma, która od 1991 roku specjalizuje się w usługach instalacyjnych. Jej siedziba znajduje się w Mikołowie. Akwa Plus zapewnia fenomenalną obsługę również inwestorom indywidualnym, jak również firmom. Gwarantuje sprawny i solidny montaż instalacji solarnych, w tym m.in. kolektorów słonecznych. Szybko przeprowadza montaż instalacji centralnego odkurzacza. Zaprząta się także zakładaniem instalacji gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Montuje oraz uruchamia przydomowe oczyszczalnie ścieków. Drugim kierunkiem działalności firmy Akwa Plus są usługi remontowe. W ich zakres wchodzą prace składające się na modernizację wnętrz, w tym np. zabudowy, przebudowy, montaż ścianek działowych czy malowanie ścian. Firma specjalizuje się również w remontach łazienek. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.instalacjegrzewczemikolow.pl/ - 11 Sty 2014

ALAPURSYSTEM - ocieplenie dachu pianką****

Firma Alapursystem działa w branży budowlanej i oferuje izolacje natryskowe. Ocieplenie domu - zarówno poddasza, jak i dachu, wykonywane są pianką PUR.

http://alapurna.pl/ - 16 Mar 2016

Album Ogrodnika Projektowanie ogrodów Toruń****

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszych ogrodów. Nasza firma ogrodnicza oferuje usługi w zakresie projektowania oraz zakładania ogrodów i aranżacji terenów zielonych. Nasze projekty urzekają formą i stylem, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów architektury krajobrazu, od wielu lat świadczymy usługi związane z opieką nad terenami zielonymi

http://www.albumogrodnika.pl/ - 23 Lut 2016

AL-CON Profile blacharskie****

Firma Al-Con specjalizuje się w realizacji paneli fasadowych, profili blacharskich, oraz konstrukcji stalowych. Dzięki współpracy jedynie z doświadczonymi oraz posiadającymi odpowiednie kwalifikacje specjalistami, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe oraz złożone pomysły. Świadectwem naszego profesjonalizmu może być udział naszej firmy w stworzeniu wielu nowoczesnych biurowców, bądź też centrów handlowych oraz innych punktów usługowych. Najwyższej jakości materiały, dokładne wykonanie, oraz wykwalifikowani pracownicy - to klucz do sukcesu, którym jest dla nas satysfakcja każdego klienta. Poza zasadniczą działalnością, jaką jest przetwórstwo plastyczne blachy i płyt warstwowych, świadczymy także usługi całościowego doradztwa technicznego. Szczegóły dotyczące oferty, firmy, oraz wcześniejszych realizacji, na stronie.

http://al-con.pl/ - 20 Lis 2012

ALEX-TRANS_BUD remonty mieszkań****

W propozycji firmy Alex - Trans - Bud z Zielonej Góry znajdą Państwo rozległy zakres usług z dziedziny budownictwa i remontów. Stawiamy ścianki gipsowo - kartonowe i malujemy natryskowo. Układamy terakotę i glazurę oraz osadzamy okna i drzwi. Prowadzimy doradztwo techniczne oraz kosztorysy. Kładziemy panele ścienne i podłogowe. Firma Alex - Trans - Bud w czasie swojej pracy wykorzystuje funkcjonalny sprzęt, jaki podnosi standardy zaświadczanych usług, a swoim klientom gwarantuje fachowe wsparcie doświadczonych specjalistów oraz sprawną realizację zleceń. Swoje propoycje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować korzystną cenę oraz rozległe spektrum możliwości. Szczegóły opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

http://alextransbud.pl/ - 21 Lis 2013

Alfa-System - systemy gaszenia pożarów****

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem oraz montowaniem instalacji przeciwpożarowych. W ofercie znaleźć można nowoczesne systemy gaszenia gazem oraz oddymiania dla obiektów przemysłowych i handlowych.

http://www.alfa-system.eu/ - 14 Lut 2017

AL-KO Kober - Kosiarki spalinowe****

Najwyższa jakość, ciekawy design, nowoczesność, funkcjonalność, wydajność, bezpieczeństwo, intuicyjna obsługa i idealna ergonomia to przymioty cechujące wyroby firmy AL-KO Kober. Nasza szeroka oferta zawiera, między innymi: kosiarki elektryczne i akumulatorowe, kosiarki spalinowe (z napędem i bez napędu), traktorki, akcesoria do kosiarek, pompy zanurzeniowe, pompy głębinowe, konewki akumulatorowe, hydrofory, łuparki, pilarki, odkurzacze do liści, nożyce do żywopłotów, akcesoria do odkurzaczy i nożyc, glebogryzarki, akcesoria do glebogryzarek, walce ogrodowe, siewniki, betoniarki, odśnieżarki, zabawki-kosiarki oraz zabawki-traktorki. Jesteśmy tak pewni najwyższej jakości naszych produktów, iż możemy udzielić na nie aż trzyletniej gwarancji. Dokładne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.sklepal-ko.pl/ - 26 Wrz 2012

All4u Projekty Domów****

Nowoczesne i tradycyjne gotowe projekty domów. Praktyczny układ pomieszczeń, energooszczędne, wyjątkowe domy.

http://projekty-domow.all4u.pl/ - 17 Lut 2018