KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (29 941)

Allinwood - szkieletowe domy drewniane w województwie pomorskim****

Oferta producenta energooszczędnych, pasywnych i szkieletowych domów drewnianych, działającego w województwie pomorskim. Proponujemy obiekty całoroczne oraz letniskowe.

http://www.allinwood.pl/ - 17 Lis 2015

ALT-BUD****

ALT-BUD jest producentem domów z drewna. Firma znajduje się na Podkarpaciu. Na rynku istnieje od 1994 roku.

http://www.alt-bud.pl/ - 11 Sty 2014

Altes - Systemy monitoringu****

Bezpieczeństwo swojego dobytku warto powierzyć firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która doskonale wie, jak chronić obiekty mieszkalne, biura, przestrzenie komercyjne oraz obiekty przemysłowe. Altes.pl zapewni Państwu bezpieczeństwo, montując monitoring, skuteczne systemy alarmowe oraz systemy przeciwpożarowe.

http://altes.pl/ - 6 Kwi 2018

ALUX- konstrukcje aluminiowe dla budownictwa****

Firma produkuje: okna, drzwi, fasady aluminiowe, drzwi i okna ognioodporne aluminiowe

http://www.alux.com.pl/ - 8 Lut 2005

ALV - Link****

Projektowanie, kompletowanie, dostosowanie, dostawa, montaż, serwis - kompleksowych systemów zasilania gwarantowanego dla odbiorców napięcia stałego i zmiennego. Na stronach informacje o firmie, opis świadczonych usług, prezentacja produktów dla różnych działów gospodarki z opisem, danymi i zdjęciami. Informacje o aspektach ekologicznych w działalności firmy.

http://www.alv-link.com.pl/ - 18 Kwi 2002

ALVA - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe****

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALVA Sp. z o.o. w Białymstoku świadczy usługi związane z branżą budowlaną. Komis budowlany ALVA przyjmuje do sprzedaży komisowej oraz oferuje materiały nowe i używane.

http://www.alva.com.prv.pl/ - 24 Sie 2004

Alvitro - konstrukcje całoszklane****

Firma specjalizuje się w konstrukcjach szklanych tworzonych na indywidualne zlecenie. Wykonuje balustrady, kabiny prysznicowe, ścianki akustyczne oraz działowe do biur. Oprócz tego proponuje też drzwi, daszki i zabudowy do tarasów. Poznań i jego okolice są głównym obszarem działalności.

http://alvitro.com/ - 28 Kwi 2017

Ambient Architekci****

Biuro Projektowe Ambient Architekci. Pełnimy usługi projektowe, doradctwo, nadzór autorski w budownictwie. Projekty Budowlane, koncepcyjne, Projekty wykonawcze i powykonawcze, opracowania wielobranżowe. Zespół uprawnionych projektantów - członków IARP i PIIB. Proponujemy: Projekty wielobranżowe (architektoniczne, konstrukcyjne, instalacyjne, technologiczne, akustyczne, itd.) Inwentaryzacje aranżacje wnętrz projekty zagospodarowania terenu projekty ogrodów i przestrzeni publicznych projekty drogowe obiekty małej architektury charakterystyki i świadectwa energetyczne kosztorysy i specyfikacje techniczne uzgodnienia i opinie techniczne doradztwo artystyczne i techniczne opracowania graficzne, wizualizacje i animacje komputerowe, inne opracowania wynikające z charakteru inwestycji. Działamy na terenie całego Pomorza. Obszar naszej działalności to m. in.: Województwo Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, całe Kaszuby i inne miasta.

http://www.ambient-architekci.pl/ - 25 Wrz 2012

Ambit - przedsiębiorstwo budowlane. Leszno****

Oferta firmy budowlanej zajmującej się również montażem konstrukcji i obudów hal oraz produkcją profili blacharskich.

http://www.ambit.com.pl/ - 16 Sty 2006

AMHouse - domy z bala****

Przedsiębiorstwo AMHouse specjalizuje się w budowie domów z bali. Cena tego typu inwestycji jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto podjąć z nami współpracę. Wykonujemy wygodne i energooszczędne konstrukcje z drewna jodłowego i świerkowego, a wykańczamy je naturalnymi pokryciami dachowymi. Nasze obiekty mieszkalne charakteryzują się pięknym wyglądem, który będzie cieszył przez wiele lat.

http://www.domyzbali24.pl/ - 18 Paź 2014