KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 000)

AMP Technology Marcin Jakubiec - Izolacje natryskowe, ocieplenie poddasza pianką poliuretanową****

Firma, która specjalizuje się w usługach związanych z ocieplaniem poddasza pianką poliuretanową, a także izolacją natryskową. AMP Technology pracuje na materiałach renomowanych firm, na które udziela dożywotnich gwarancji. Działają na terenie całego kraju.

http://ocieplamy.com/ - 27 Lip 2015

ANDRZEJ BURSZTYN geodeta****

Do Przedsiębiorstwa Geodezyjnego Geodeta Andrzej Bursztyn zgłosić się można poWsparcie przy sprawach dotyczących dzielenia nieruchomości, realizowania specyfikacji do celów prawnych, obsłudze inwestycji, wykonywaniu map do celów projektowych, wykonywaniu inwentaryzacji powykonawczej. Przedsiębiorstwo Geodeta swoją siedzibę ma w Koninie, ale prowadzi aktywną działalność na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodnio-pomorskiego. Do kooperacji zaprasza zarówno klientów pojedynczych, instytucje państwowe, małe, średnie i duże firmy. Oferuje im jakości usługi geodezyjne - prace geodetów wspierane są przez nowoczesne sprzęt, a także specjalistyczne programy komputerowe. Wskutek tego czas realizacji zleceń jest dokładnieSprecyzowany, a terminy skrupulatnie dotrzymywane. PG Geodeta to firma, którąRekomendują klienci. Dokładne informacje o ich ofercie można wyszukać na stronie.

http://geodeta.org/ - 9 Sty 2013

Anfra - okucia do drzwi aluminiowych, stalowych i PCV****

Na stronie internetowej można znaleźć wypełnienia oraz okucia do drzwi stalowych, aluminiowych oraz PCV. Anfra oprócz tego oferuje swoim Klientom elektrozaczepy i samozamykacze w atrakcyjnych cenach.

http://anfra-okucia.pl/ - 27 Wrz 2018

Angobud - roboty budowlane i wykończenia wnętrz****

Firma Angobud z Lublina zajmuje się stawianiem domów i świadczeniem usług remontowo-budowlanych. Dzięki wykształceniu murarskiemu oferuje również roboty budowlane oraz wykończenia wnętrz.

http://www.angobud.pl/ - 1 Lut 2017

Anion-tranposrt****

Anion Tranposrt - Usługi transportowo-spedycyjne i budownicze. Zajmujemy się wykonywaniem robót ziemnych, przeprowadzaniem rozbiórek i wyburzeń, tranposrtem piasków i innych materiałów sypkich, handel kruszywami. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami budowlanymi, które również wynajmujemy naszym klientom. Cechuje nas ponad 25 lat doświadczenia. Nasza historia nie skupia się wyłącznie na rynku lokalnym, ale jest poszerzona o rynek światowy, który nie ma sobie równych. Staramy się o błyskawiczne wykonywanie naszych usług z zaspokojeniem oczekiwań naszych klientów.

http://anion-transport.pl/ - 24 Lis 2017

Aniro- sprzedaż sztukateri NMC****

Aniro - jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją towarów belgijskiej firmy NMC, światowego producenta elementów architektonicznych przeznaczonych do wnętrz i na elewacje budynków.

http://nmcpolska.com/ - 11 Paź 2005

ANNA BP Sp. z o.o.****

Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdują się impregnaty do drewna. Przeznaczone są do ochrony tworzywa przed działaniem czynników zewnętrznych. Stosowane są również do renowacji i konserwacji desek tarasowych.

http://ochronadrewna.pl/ - 22 Lut 2018

Anna Ryl - Projektowanie wnętrz****

Projektowanie i aranżacja wnętrz. Projekty mieszkań, lokali, biur, gabinetów... Aranżacja ogrodów.

http://www.rylanna.pl/ - 4 Paź 2013

ANPI firma brukarska****

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Anpi z siedzibą w Połczynie - Zdrój. Nasza specjalizacja to usługi brukarskie. Nasza propozycja to: przygotowywanie terenu pod inwestycję, zdzieranie starej nawierzchni, równanie oraz zagęszczanie terenu, układanie kostki, montaż krawężników, ogrodzeń kamiennych oraz elementów dekoracyjnych. Układamy kostkę brukową, granitową, ażurową, poliuretanową, kamień granitowy, płyty chodnikowe. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt mailowy oraz telefoniczny w celu omówienia wszystkich szczegółów. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.brukarzpolczynzdroj.pl/ - 18 Lip 2013

Ansteel - Artykuły złączne****

Strona internetowa firmy Ansteel, jednego z największych dystrybutorów artykułów złącznych na Pomorzu. Firma dostarcza artykuły takie jak nitonakrętki, bolce zgrzewane, śruby, śruby nierdzewne, wkładki gwintowe drutowe, nakrętki wciskane, helicoil, klipko, narzędzia specjalistyczne i setki innych produktów. Towar dostarczany jest w całej Polsce dzięki firmie kurierskiej, jednak dla klientów z Trójmiasta oferowana jest opcja odbioru osobistego w siedzibie firmy w Straszynie kilka kilometrów od Gdańska. Ansteel dostarcza produkty wysokiej jakości od sprawdzonych i uznanych producentów z całej Europy i świata. Dzięki temu klienci mają gwarancję najwyższej jakości. Poza dystrybucją firma oferuje fachowe doradztwo w zakresie produktów i technologii montażu.

http://www.ansteel.pl/ - 20 Lis 2012