KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 102)

Archicon****

Biuro architektoniczne świadczące usługi projektowe i wykonawcze w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, komunalnego oraz remontów i modernizacji obiektów tradycyjnych i zabytkowych. Na stronie informacje o firmie, referencjach, projektach, realizacjach i kontakt.

http://www.archicon.com.pl/ - 4 Paź 2001

Architekci, Biuro Projektowe CAPMO s.c. Katowice****

Biuro projektowe architekci K.Tokarz, M.Witkowski CAMPO projekty architektoniczne, budowlane, architektura, wnetrza, konserwacja zabytków. Szczegóły na temat oferty znajdziesz na stronie.

http://www.campo.katowice.pl/ - 24 Sty 2006

Architekci Katowice****

Pracownia projektowa: "Architekci Katowice" to zespół współpracujących ze sobą profesjonalistów. Każdy współpracujący z nami architekt posiada ogromne doświadczenie. Jeśli potrzebny jest Ci dobry architekt w Katowicach, serdecznie zapraszamy.

http://architekcikatowice.pl/ - 15 Kwi 2013

Architekt Kraków Agata Biały****

Architekt Kraków Agata Biały: Dobry architekt Kraków, projekty domów, mieszkań, ogrodów, architekt wnętrz, dowiedz się ile kosztuje projekt domu. Magister architektury Politechniki Krakowskiej. W zawodzie architekta pracuję już ponad 10 lat. Zapraszam do kontaktu.

http://agatabialy.pl/ - 16 Sie 2016

Architekt Krzysztof Guliński****

Nasza pracownia projektowa architekt Krzysztof Guliński – UPB, zajmuje się przygotowaniem projektów domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków handlu, wszelkich budynków usługowych

http://www.upbpracownia.pl/ - 6 Maj 2015

Architekt Opole****

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej. Od prawie już dwudziestu lat zajmuję się projektowaniem domów jednorodzinnych głównie w miejscowości Opole oraz najbliższe okolice w województwie opolskim. Na moje usługi składa się również kompleksowe doradztwo przy budowie, sprawuję także nadzór budowlany nad prowadzonymi projektami. Jeśli poszukują Państwo architekta w celu dokonania aranżacji projektu gotowego również zapraszam do kontaktowania się ze mną. Joachim Wróbel tel. 605 225 754

http://www.madomjw.pl/ - 1 Kwi 2014

Architekt, projekty domów indywidualne i gotowe****

Projekty indywidualne domów jednorodzinnych, budynków usługowych i adaptacje projektów gotowych, sprzedaż projektów gotowych Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Łask, Andrespol. Dobre projekty w normalnych cenach, sprawdź.

http://www.architekt-kowalski.pl/ - 5 Lis 2013

Architekt wnętrz - Skorupski Studio****

Pracownia architektoniczna Skorupski Studio zajmuje się aranżacją i projektowanie biur m.in. na terenie Warszawy. W skład naszych Usług wchodzi również projektowanie wnętrz oraz szeroko pojęta architektura budowlana. Począwszy od szkicu po przez projekt wykonawczy jak i nadzór budowlany. Jesteśmy również specjalistami od VR czyli wirtualnej rzeczywistości. Zaufało nam wiele firm liczących się na rynku. Zajmujemy się architekturą przestrzenną, pragniemy aby Państwa wymarzony dom był wkomponowany w środowisko. Bardzo ważna jest przestrzeń otaczająca budynek. Staramy się, aby dom i otaczający go teren stanowiły jedną całość. Projektujemy wnętrza prywatnych domów, mieszkań jak i obiektów komercyjnych. Nasze projekty wnętrz są harmonijne i funkcjonalne. Ważnym elementem podczas projektowania jest późniejsze światło. Na to zwracamy również uwagę podczas wstępnych projektów. Materiały z których korzystamy są trwałe i estetyczne. Meble dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

http://www.skorupski-studio.pl/ - 25 Lut 2017

Architekt wnętrz Anna Nieduszyńska AIN****

Architekt wnętrz Anna Nieduszyńska. Aranżacja wnętrz publicznych i prywatnych. Biuro projektowe z siedzibą w Warszawie.

http://www.ainprojektowanie.com/ - 15 Paź 2018

Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały****

Pracownia aranżacji i projektowania wnętrz w Warszawie. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na wyjątkowym nowoczesnym wnętrzu!

http://ilonasobiech.pl/ - 7 Gru 2013