KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (29 816)

Architektura - Projekt 3. Rybnik****

Firma zajmuje się projektowaniem architektonicznym i budowlanym, przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz nadzorem budowy. Na stronie informacje o projektach i realizacjach, referencje.

http://www.agnus.com.pl/projekt3/ - 24 Sty 2006

Architektura i aranżacja wnętrz - The Architect Interior Design****

Wnętrz! Ach t nasza pasja i nasze życie. Dotykamy badamy stosujemy dobre sprawdzone materiały i rozwiązania. Aranżacje na miarę? Miarą jesteś Ty Pozwól nam ujarzmić i zaserwować Ci komfort nowoczesnej architektury. Zapraszamy na htttp://thearchitect.pl = aranżacje i projekty wnętrz

http://thearchitect.pl/ - 21 Wrz 2015

Architektura i Konsulting****

Nasz zespół tworzą doświadczenia Projektanci z wymaganymi uprawnieniami w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, drogowej, kolejowej i ochrony środowiska jak również ekonomiści oraz prawnicy. Przygotowywaliśmy projekty inwestycyjne dla sektora prywatnego i publicznego, w szerokim przekroju branż i gałęzi gospodarki. Pozyskaliśmy dofinansowanie na łączną kwotę ponad 3.000.000.000 złotych.

http://www.archice.eu/ - 27 Mar 2017

Architektura i urbanistyka****

Strona autorskiej pracowni Waldemar Szeszuła. Oferta projektów architektonicznych, urbanistycznych i wnętrz. Domy jednorodzinne, wielorodzinne, stadiony (Groclin Grodzisk Wlkp., Ostrowiec Świętokrzyski), obiekty użyteczności publicznej, plany.

http://www.szeszula.poznan.pl/ - 6 Kwi 2004

ARCHITEKTURA Sp.J. projekty budynków****

Pracownia Krzysztofa Polkowskiego powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług planowania budowlanego, inżynierii kontraktu oraz administrowania obiektami po zakończeniu realizacji budowy. Doświadczony zespół architektów oraz inżynierów zapewni Państwu fachowe doradztwo, wykonanie i nadzór. Priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, zatem słuchając Państwa oczekiwań firma tworzy projekt, sporządza dokumentację, a także gwarantuje realizacje celu biznesowego. Firma posiada bardzo dobre referencje wystawione między innymi przez: Rossmann, El Druk, GPP, Schueco, Coca Cola HBC oraz innych darzących nas zaufaniem klientów. Szczegółowe informacje, zakres usług wraz z kontaktem, znajdą Państwo na stronie.

http://www.studio-projekt.pl/ - 9 Sty 2013

Archiweb.pl****

Profesjonalny portal architektoniczny, dostosowany do potrzeb rynku. Ogólnopolski katalog firm, w którym promują swoje usługi firmy z branży budowlanej.

http://archiweb.pl/ - 22 Sty 2014

Ardea Pracownia Projektowa Agnieszki Januszkiewicz****

Ardea - Pracownia Projektowa Agnieszki Januszkiewicz. Architektura, design, ekologia. Projektowanie architektoniczne, projektowanie wnętrz, nadzory autorskie, konsultacje. Białystok

http://ardea-pracownia.pl/ - 7 Sty 2008

Argobudowa - Rozbiórki i Wyburzenia****

Specjalizujemy się w kompleksowych wyburzeniach i rozbiórkach budowlanych z użyciem ciężkiego sprzętu budowlanego. Posiadamy dźwigi i maszyny niszczące. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług budowlanych zapraszamy.Świadczymy usługi dźwigowe i podnośnikiem z terenu całego województwa mazowieckiego i warmińsk-mazurskiego

http://argobudowa.pl/ - 31 Paź 2013

Ariston- pompy ciepła****

Światowy lider w produkcji podgrzewaczy, pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i systemów solarnych. Innowacyjne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań klientów. Znakomita jakość, niezawodność działania i komfort użytkowania. Najlepsza technologia bezpośrednio wpływająca na oszczędność energii. Kompletne propozycje spełniające wszelkie kryteria jakościowe.

http://www.ariston.com.pl/ - 30 Maj 2013

ARKADIA piloty do bram szczecin****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń, jakiej siedziba znajduje się w Szczecinie. Kierujemy naszą działalność od 1997 roku i specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych ogrodzeń przeróżnego typu. Proponujemy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, a także furtki, bramy wjazdowe oraz garażowe. Dysponujemy też niezwykle estetycznie wykonanymi elementami kutymi do furtek, bram, balustrad oraz krat ozdobnych. Gwarantujemy wysoką postać całego naszego asortymentu oraz przystępne ceny. Szczegóły propozycji dostępne są na witrynie internetowej.

http://www.centrumogrodzen.pl/ - 12 Paź 2015