KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 102)

Ariston- pompy ciepła****

Światowy lider w produkcji podgrzewaczy, pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych i systemów solarnych. Innowacyjne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań klientów. Znakomita jakość, niezawodność działania i komfort użytkowania. Najlepsza technologia bezpośrednio wpływająca na oszczędność energii. Kompletne propozycje spełniające wszelkie kryteria jakościowe.

http://www.ariston.com.pl/ - 30 Maj 2013

ARKADIA piloty do bram szczecin****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy ARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń, jakiej siedziba znajduje się w Szczecinie. Kierujemy naszą działalność od 1997 roku i specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych ogrodzeń przeróżnego typu. Proponujemy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, a także furtki, bramy wjazdowe oraz garażowe. Dysponujemy też niezwykle estetycznie wykonanymi elementami kutymi do furtek, bram, balustrad oraz krat ozdobnych. Gwarantujemy wysoką postać całego naszego asortymentu oraz przystępne ceny. Szczegóły propozycji dostępne są na witrynie internetowej.

http://www.centrumogrodzen.pl/ - 12 Paź 2015

Arkei Nieruchomości****

Firma Arkei to agencja nieruchomości pomagająca szybko i bezpiecznie sprzedać, wynająć bądź kupić w Poznaniu lokal mieszkalny lub użytkowy. W jej ofercie dostępne są mieszkania, apartamenty, domy, a także działki budowlane i obiekty komercyjne. Biuro zapewnia wsparcie licencjonowanych pośredników.

http://www.nieruchomosci.arkei.pl/ - 13 Gru 2017

ARMA - urządzenia dylatacyjne, lampy EX, szkło borowo-krzemowe****

W ofercie firmy Arma znajdą Państwo: urządzenia do blokowej dylatacji mostów, szkło borokrzemowe i wzierne oraz lampy EX.

http://www.arma-krakow.pl/ - 12 Lip 2016

Armax****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem maszyn budowlanych, a także produktów z branży armaturowej i pompowej. W jej ofercie znaleźć można agregaty, kompresory powietrza, miniciągniki, niwelatory, przecinarki, silniki spalinowe i zagęszczarki. Firma zajmuje się również kompletacją dostaw dla przedsiębiorstw budowlanych i instalacyjnych, a także doradztwem technicznym i projektowym.

http://www.armax.com.pl/ - 14 Paź 2014

ART Building - budowa hal****

Oferta firmy obejmuje takie obszary jak: budowa hal, budowa hal stalowych, w tym także hale przemysłowe. ART Building to generalny wykonawca, który działa przede wszystkim na obszarze dwóch województw - opolskiego i dolnośląskiego.

http://www.artbuilding.pl/ - 22 Lis 2013

Art Urba - stojaki na rowery, ławki parkowe****

ART URBA oferuje wysokiej jakości elementy małej architektury. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stojaki na rowery, jak i ławki parkowe oraz słupki czy kosze na śmieci. Specjalizujemy się w solidnych bramach oraz ogrodzeniach.

http://www.art-urba.pl/ - 3 Cze 2013

Artbruk.waw.pl****

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 2008 roku i od samego początku specjalizuje się w realizowaniu na polskim ryku usług brukarskich. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne oraz terminowe wykonanie usług. Posiadamy doświadczonych pracowników, co pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń związanych z układaniem kostek granitowych czy brukowych.

http://artbruk.waw.pl/ - 22 Lip 2015

ArtDACHMAL - malowanie dachów na Śląsku i w Małopolsce****

Firma z siedzibą w Wadowicach, działająca w branży budowlanej i obsługująca klientów z Małopolski oraz Śląska. Naszą specjalnością jest malowanie dachów.

http://www.malowaniedachowmalopolska.pl/ - 24 Lip 2015

Arten - wiercenie studni głębinowych, odwierty pod pompy ciepła na Śląsku i w Małopolsce****

Firma Arten świadczy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania odwiertów pod pompy ciepła oraz wiercenia studni głębinowych. Działamy na Śląsku i w Małopolsce.

http://www.wierceniaarten.pl/ - 3 Lut 2016