KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (29 816)

Arkei Nieruchomości****

Firma Arkei to agencja nieruchomości pomagająca szybko i bezpiecznie sprzedać, wynająć bądź kupić w Poznaniu lokal mieszkalny lub użytkowy. W jej ofercie dostępne są mieszkania, apartamenty, domy, a także działki budowlane i obiekty komercyjne. Biuro zapewnia wsparcie licencjonowanych pośredników.

http://www.nieruchomosci.arkei.pl/ - 13 Gru 2017

ARMA - urządzenia dylatacyjne, lampy EX, szkło borowo-krzemowe****

W ofercie firmy Arma znajdą Państwo: urządzenia do blokowej dylatacji mostów, szkło borokrzemowe i wzierne oraz lampy EX.

http://www.arma-krakow.pl/ - 12 Lip 2016

Armax****

Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem maszyn budowlanych, a także produktów z branży armaturowej i pompowej. W jej ofercie znaleźć można agregaty, kompresory powietrza, miniciągniki, niwelatory, przecinarki, silniki spalinowe i zagęszczarki. Firma zajmuje się również kompletacją dostaw dla przedsiębiorstw budowlanych i instalacyjnych, a także doradztwem technicznym i projektowym.

http://www.armax.com.pl/ - 14 Paź 2014

ART Building - budowa hal****

Oferta firmy obejmuje takie obszary jak: budowa hal, budowa hal stalowych, w tym także hale przemysłowe. ART Building to generalny wykonawca, który działa przede wszystkim na obszarze dwóch województw - opolskiego i dolnośląskiego.

http://www.artbuilding.pl/ - 22 Lis 2013

Art Urba - stojaki na rowery, ławki parkowe****

ART URBA oferuje wysokiej jakości elementy małej architektury. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stojaki na rowery, jak i ławki parkowe oraz słupki czy kosze na śmieci. Specjalizujemy się w solidnych bramach oraz ogrodzeniach.

http://www.art-urba.pl/ - 3 Cze 2013

Artbruk.waw.pl****

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 2008 roku i od samego początku specjalizuje się w realizowaniu na polskim ryku usług brukarskich. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne oraz terminowe wykonanie usług. Posiadamy doświadczonych pracowników, co pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń związanych z układaniem kostek granitowych czy brukowych.

http://artbruk.waw.pl/ - 22 Lip 2015

ArtDACHMAL - malowanie dachów na Śląsku i w Małopolsce****

Firma z siedzibą w Wadowicach, działająca w branży budowlanej i obsługująca klientów z Małopolski oraz Śląska. Naszą specjalnością jest malowanie dachów.

http://www.malowaniedachowmalopolska.pl/ - 24 Lip 2015

Arten - wiercenie studni głębinowych, odwierty pod pompy ciepła na Śląsku i w Małopolsce****

Firma Arten świadczy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania odwiertów pod pompy ciepła oraz wiercenia studni głębinowych. Działamy na Śląsku i w Małopolsce.

http://www.wierceniaarten.pl/ - 3 Lut 2016

Artika Nowoczesne Wnętrza****

Projektowanie i aranżacja wnętrz. Pracownia autorska projektowania i architektury wnętrz. Nowoczesne designerskie projekty, które odzwierciedlają Twój charakter. Fotorealityczne wizualizacje wnętrz, nadzór autorski nad projektami- sprawdzone ekipy i 10 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz.

http://artika.pl/ - 30 Paź 2013

ARTIMA Studio Projektowe Kalisz Ostrów****

Studio projektowe ARTIMA jest profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz elewacji.Prowadzimy również studio graficzne zajmujące się projektowaniem materiałów reklamowych, wizytówek, ulotek, plakatów

http://www.studioprojektowekalisz.pl/ - 15 Paź 2012