KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 075)

Giełda MAszyn Budowlanych*****

Internetowa Giełda Maszyn Budowlanych - wiele ogłoszeń.

http://www.maszynybudowlane.com.pl/ - 23 Lut 2001

Gotowe projekty domów, domy jednorodzinne - domywtradycji.pl*****

Gwarantujemy najwyższą jakość opracowanej dokumentacji, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem i świetną opinią Inwestorów. Kupując projekt za pośrednictwem Domów w Tradycji mogą być Państwo pewni, że jest on zgodny z aktualnymi normami i rozporządzeniami prawa budowlanego.

http://www.domywtradycji.pl/ - 15 Maj 2009

GT Projekt - aranżacje wnętrz Gdańsk*****

GT Projekt świadczy szeroko rozumiane usługi w zakresie przedmiotu typu projektowanie wnętrz, aranżacje wnętrz. GT Projekt to również doświadczony zespół ludzi z tytułem architekt wnętrz. Dlatego też jeżeli mieszkasz w Gdańsku lub okolicy i potrzebujesz skorzystać z usług typu projektowanie wnętrz czy aranżacje wnętrz to skorzystaj z rzetelności GT Projekt

http://www.gtprojekt.com.pl/ - 18 Kwi 2011

HAAS POLSKA -Projekty gotowe i domy drewniane*****

Większość ludzi łączy jedna wspólna cecha: marzą o własnych 4 ścianach. Własny dom daje swobodę i możliwość realizacji wielu nowych pomysłów. Zbudujemy go dla Ciebie. To nie musi pozostać tylko snem.

http://www.haas-fertigbau.pl/ - 20 Lis 2008

Hale namiotowe, stalowe, namioty halowe, producent, Mazowieckie - Jar-Bud*****

Producent Jar-Bud z województwa Mazowieckiego proponuje hale namiotowe, stalowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. Stałym dążeniem firmy jest osiągnięcie najwyższej jakości świadczonych usług, dzięki czemu namioty halowe odpowiadają wysokim wymaganiom związanym z trwałością oraz szerokim zakresem ich wykorzystania.

http://www.jar-bud.eu/ - 7 Mar 2014

HENPOL - kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych*****

Henpol - Zakres usług obejmuje wykonawstwo obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowych, sportowo-rekreacyjnych.

http://www.henpol.com.pl/ - 27 Sty 2006

INTERNETOWY DOM*****

Portal budowlany, w którym zamieszczono następujące działy: współpraca, inspektor radzi, szkolenia, imprezy targowe, katalog firm, ogłoszenia, aukcja, sklep internetowy.

http://www.internetowydom.pl/ - 22 Kwi 2005

Jak To Zbudować – Portal Budowlany*****

Jak to zbudować? - to nowatorska baza firm budowlanych skierowana w głównej mierze do osób fizycznych i firm branży budowlanej. Poprzez nowatorski sposób komunikacji ma za zadanie ułatwić pozyskanie wykonawcy, materiału sprzętu i maszyn optymalnie dobranego do potrzeb zadania. . Funkcjonalności lokalizacyjne rewolucjonizują wręcz przeszukiwanie rynku dając użytkownikowi pierwsze narzędzie do tworzenia baz regionalnych o dowolnym zakresie i rodzaju. Zapraszamy na www.jaktozbudowac.pl

http://www.jaktozbudowac.pl/ - 14 Cze 2010

Jak-Budowac.pl - Budownictwo w Polsce*****

Portal Jak-Budowac.pl to porady i opinie obejmujące tematycznie szerokopojęte budownictwo. To miejsce, w którym znajdziesz zarówno produkty budowlane - materiały i maszyny budowlane i ich ceny skatalogowane w kilkuset kategoriach jak i artykuły w formie poradników i nowości z rynku budowlanego. W Jak-Budowac.pl znajduje się również baza firm budowlanych, sklepów i producentów wraz z ich dokładną lokalizacją na mapie. Mapa prezentuje lokalizację pobliskich marketów bądź hipermarketów budowlanych oraz składów budowlanych, zawiera dokładny adres i dane kontaktowe. Serwis Jak-Budowac.pl to w końcu obszerne forum dyskusyjne, forum dla fanów budownictwa, na którym każdy może podzielić się swoją wiedzą (porady krok po kroku) jak i zaprezentować swoje umiejętności czy przedstawić ofertę.

http://www.jak-budowac.pl/ - 5 Paź 2010

Kalendarz Dachowy www.e-dach.pl*****

Pierwszy w Polsce poradnik, który w sposób kompletny i profesjonalny przedstawia zagadnienia dotyczące budowy dachu. Opiekę merytoryczną nad poradnikiem sprawowali specjaliści największych firm oferujących materiały na dach. Kalendarz zawiera 32 stronicową część merytoryczną z praktycznymi informacjami dotyczącymi przygotowania i budowy dachu - zdjęcia, rysunki techniczne, specyfikacje i tabele. Opisy materiałów na dach: pokrycia dachowe, izolacje, system orynnowania oraz akcesoria dachowe.

http://www.kalendarzdachowy.pl/ - 22 Lis 2004