KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 082)

Misoni - domy drewniane, z drewna, z bali*****

Strona zawiera informacje na temat firmy oferującej: domy drewniane, domy z drewna, domy z bali, jednorodzinne, całoroczne i letniskowe. Drewniane domy to nasza specjalność.

http://www.mppd.pl/ - 24 Cze 2004

ML Architekci*****

Biuro architektoniczne w Krakowie z siedzibą w Węgrzcach i pracownią w Krakowie. Zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie: architekci, projektanci z doświadczeniem. Efektywne rozwiązania i projekty na miarę potrzeb i oczekiwań. Oferta obejmuje także sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnych obiektów i innych inwentaryzacji, oceny stany technicznego istniejących obiektów, sporządzamy certyfikaty energetyczne, nadzory autorskie, nadzory inwestorskie i inne usługi projektowe.

http://www.mlarchitekci.pl/ - 19 Lip 2010

MMStyl.pl architekt wnętrz*****

Projektowanie i aranżacja wnętrz domów, mieszkań i użyteczności publicznej. Doradzamy przy doborze kolorów, świateł, mebli, tapet. Projektujemy meble kuchenne, łazienkowe. Nadzorujemy ekipy wykonawcze, polecamy sprawdzonych wykonawców na każdy etap wykończenia wnętrz.

http://www.mmstyl.pl/ - 2 Lis 2010

Mostostal Gdańsk S.A.*****

MOSTOSTAL GDAŃSK SA wykonuje prace przede wszystkim na rzecz dużych przedsiębiorstw przemysłowych, tworząc i odtwarzając ich zdolności produkcyjne. Specjalizuje się w montażu obiektów przemysłowych dla portów, stoczni, rafinerii ropy naftowej, przemysłu chemicznego, celulozowo - papierniczego, a także obiektów handlowych, sportowych, telekomunikacyjnych i inżynierskich.

http://www.mostostal.gda.pl/ - 29 Sty 2000

Mostostal Kraków S.A.*****

Mostostal Kraków S.A. jest przedsiębiorstwem branży budowlanej, specjalizującym się w wykonawstwie i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, montażu urządzeń i instalacji przemysłowych oraz w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych.

http://www.mostostal.com.pl/ - 29 Sty 2000

MOSTOSTAL-EXPORT S.A.*****

MOSTOSTAL-EXPORT S.A. Jest holdingiem budowlanym 39 spółek. Firma jest w stanie podjąć się realizacji ?pod klucz? najtrudniejszych zadań inwestycyjnych. W trakcie realizacji MOSTOSTAL-EXPORT S.A. współpracuje z przedsiębiorstwami wykonawczymi, których wysoko kwalifikowani specjaliści, wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt gwarantują wysoką jakość i terminowość wykonywanych prac.

http://www.mostostal-export.com.pl/ - 29 Sty 2000

Narzędzia ręczne CUSTO*****

Producent zaprezentowanych na stronie narzędzi ręcznych renomowana firma CUSTO dołożyła wszelkich starań do ich jak najlepszej ergonomii i użyteczności. Wszystkie zostały wyprodukowane z doskonałych materiałów zapewniających niskie zużycie narzędzia. Oferta zawiera grzechotki, grzechotki łamane, klucze ręczne, szczypce, zestawy narzędzi ręcznych oraz wózki narzędziowe. Ze strony można pobrać również pełen katalog narzędzi ręcznych w formacie pdf.

http://narzedzia-reczne.pneumatyczne.pl/ - 5 Lip 2010

Nieruchomości domy na sprzedaż Olsztyn-Uniszewo,Naglady*****

Nasza firma zajmuję się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych w Olsztynie, Uniszewie oraz Nagladach. Domy położone są na nowo powstałych osiedlach 20 domków jednorodzinnych więcej na naszej stronie www.domy-olsztyn.vot.pl

http://www.domy-olsztyn.vot.pl/ - 11 Kwi 2012

Nieruchomości Michałowice - ZILMEX*****

Oferujemy domy na sprzedaż na północ od Krakowa w Zalesiu. Są one położone w na obrzeżach miasta co pozwala na dobry dojazd i daje możliwość relaksu, również dzięki sąsiedztwu lasu. Oferowane domy jednorodzinne posiadają dużą powierzchnię, a przy tym przystępne ceny.

http://www.domyzalesie.pl/ - 23 Gru 2014

Nieruchomości Zumi.pl*****

Największa baza ogłoszeń nieruchomości na mapie. Oferty sprzedaży i wynajmu z rynku pierwotnego i wtórnego, mieszkania, domy, pokoje, garaże, lokale i działki z całej Polski.

http://nieruchomosci.zumi.pl/ - 4 Wrz 2009