KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 082)

Nowe mieszkania Gdańsk*****

Posiadamy zróżnicowaną ofertę skierowaną zarówno do ludzi młodych, szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i do tych z Państwa, którzy chcieliby zamienić dotychczasowe lokum na większe, bardziej komfortowe i nowoczesne.

http://www.topconsulting.pl/ - 22 Lip 2010

O dachach ludzkim głosem*****

Przegląd informacje o materiałach dachowych, promocje firm, ogłoszenia. Wszystko o dachach w jednym miejscu.

http://www.roofs.pl/ - 16 Lip 2003

Okleiny naturalne - produkcja, zastosowanie, rodzaje*****

Portal informacyjny: okleiny drewniane, obrzeża, obłogi, drewno, fornir naturalny, okleina naturalna, produkcja stolarki otworowej, produkcja mebli, intarsja, okleinowanie. Targi, wystawy.

http://www.okleiny.info/ - 23 Maj 2006

Parkiet, parkiety Tarkett, deski podłogowe, podłogi drewniane, podłogi egzotyczne*****

Oferujemy Państwu praktycznie wszystkie rodzaje drewna i niemal wszystkie odmiany podłóg z drewna. Klepki parkietowe, deseczki, dyle, mozaiki tradycyjne i przemysłowe, parkiet taflowy, parkiety dwu i trzywarstwowe, bruk drewniany, parkiety pałacowe, podłogi fornirowane, intarsjowane i inne.

http://www.tarkett.parkiety.info.pl/ - 28 Sty 2011

PEERTe-przedsiębiorstwo robót telekomunikacyjnych*****

Na stronie oferta usług budowlanych i internetowych. Firma oferuje okablowanie strukturalne, budownictwo dla telekomunikacji, projektowanie.

http://www.peerte.com.pl/ - 14 Wrz 2001

Pemug S.A.*****

Przedsiębiorstwo Montażu, Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S.A. zgodnie z życzeniem inwestorów realizuje obiekty kompleksowo "pod klucz" lub w zakresie konstrukcji stalowych i urządzeń. Swoją działalność prowadzi na rynku krajowym i za granicą.

http://www.pemug.com.pl/ - 29 Sty 2000

P.O.C. Dipservice Nieruchomości*****

Wynajem biur, apartamentów, mieszkań, największa własna powierzchnia biurowa i mieszkalna na warszawskim rynku nieruchomości, organizacja szkoleń i konferencji.

http://www.dipservice.com.pl/ - 20 Gru 2000

Podłogi drewniane szwedzkiej firmy TARKETT*****

ERZET-Generalny Dystrybutor podłóg drewnianych szwedzkiej firmy Tarkett. Szeroki wybór wzorów i rodzajów drewna, grubości 10-22mm, podłogi egzotyczne, podłogi sportowe, montaż podłóg, system bezklejowy-ultraloc, podłogi olejowane, podłogi lakierowane.

http://www.tarkett.erzet.pl/ - 16 Kwi 2004

Polskie serwery Branzowe Serwer Branzy Budowlanej*****

Jest to internetowy katalog przedsiębiorstw szeroko związanych z branżą budowlaną lub w istotny sposób ją uzupełniających. Strona gromadzi wszelkie potrzebne wiadomości dotyczące producentów, usługodawców, dostawców, sieci handlowych, wydawnictw fachowych, imprez targowych oraz instytucji i organizacji.

http://www.budowniczy.pl/ - 30 Lip 2001

Pompy ciepła - System ogrzewania*****

Najnowsze, najlepsze pompy ciepła. Sprawdzone kotły i piece do ogrzewania domu. Posiadają w swojej ofercie pompę ciepła daikin altherma ht.

http://www.systemogrzewania.pl/ - 25 Lis 2010