KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 071)

Portal Budowlany.pl - budownictwo, architektura, transport - aukcje budowlane, przetargi budowlane*****

Portal Budowlany.pl - budownictwo - giełda budowlana typu exchange przeznaczona dla firm i osób fizycznych związanych z branżą budownictwo. Aukcje budowlane i przetargi obejmujące materiały budowlane, usługi budowlane, narzędzia i maszyny budowlane. Katalog obejmujący firmy i usługi budowlane związane z budownictwem - architektura, transport, windykacja należności. Zlecenia i przetargi na roboty budowlane i remonty.

http://www.portalbudowlany.pl/ - 25 Mar 2002

PROFESSIONAL - budujemy, burzymy, kruszymy*****

PROFESSIONAL- budujemy, burzymy, kruszymu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kruszywa dolomitowe, drogowe ,hutnicze, łupek, kruszywa diabazowe, żużel hutniczy, szarogłazy, bazalt jak i wiele innych materiałów sypkich.

http://www.professional24.pl/ - 16 Paź 2006

Projektowanie wnętrz Warszawa*****

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych (mieszkań, domów). Nasz znak rozpoznawczy to proste formy, umiejętne łączenie stylów, różnorodność faktur i materiałów. Tworzymy kompozycje niejednoznaczne i zaskakujące. Dbamy zarówno o spójność wizji, jak i wysoką jakość wykonania, linie i detale. Pomożemy Państwu na każdym etapie prac: funkcjonalnie rozplanujemy przestrzeń, wykonamy wizualizacje, wyszukamy meble i dodatki, będziemy czuwać nad całością projektu. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Państwu spokojnie cieszyć się każdym etapem prac.

http://www.tetate.eu/ - 16 Maj 2011

Projekty Architektoniczne biur i hoteli, budynków mieszkalnych i użyteczności - SIM Architekci*****

Schleifer & Milczanowski Architekci jest firmą specjalizującą się w projektowaniu architektonicznym i urbanistycznym, kompleksowym przygotowaniu inwestycji, prowadzeniem i nadzorowaniem budowy. Przygotowujemy dokumentację inwestycyjną w zakresie projektów budowlanych, projektów wykonawczych, technologii, studiów koncepcyjnych i projektów aranżacji wnętrz. Od 1999 roku współtworząc najbardziej rozpoznawalne trójmiejskie budynki osiągnęliśmy wiele satysfakcjonujących sukcesów zawodowych. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu zarówno dużych inwestycji dla klientów instytucjonalnych, jak i mniejszych obiektów na indywidualne zlecenie.

http://www.sim-architekci.pl/ - 28 Wrz 2010

Przedsiębiorstwo Budowlane INPRO - mieszkania, apartamenty, nieruchomości - Gdańsk i Trójmiasto*****

P.B. Inpro Sp. z o.o. jest jedną z liczących się firm budowlanych działających na Wybrzeżu i za granicą zajmującą się głównie kompleksową realizacją inwestycji budowlanych takich jak: budynki mieszkalne, handlowo-biurowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta to mieszkania i luksusowe apartamenty w najciekawszych dzielnicach Trójmiasta. Uzupełnienie działalności INPRO stanowi produkcja prefabrykatów dla potrzeb budownictwa.

http://www.inpro.com.pl/ - 3 Wrz 2003

Przedsiębiorstwo EURO BUD Środa Wielkopolska – usługi budowlane*****

Przedsiębiorstwo EURO BUD oferuje wiele usług w branży budowlanej między innymi takie jak konstrukcje stalowe, drewniane a także roboty ziemne. Wykonuje również wszelkiego rodzaju niezbędne prace instalacyjne jak również usługi kompleksowe w zakresie budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego, przemysłowego i specjalistycznego a także budowę dróg i parkingów

http://www.haniewicz.pl/ - 1 Lip 2009

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe "Geoprex". Bydgoszcz*****

Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, pomiary, mapy, obsługujemy inwestycje budowlane i drogowe, wyszukujemy tereny pod określone inwestycje, podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Zapraszamy.

http://www.geoprex.com.pl/ - 12 Sty 2006

Przetargi*****

Eurobudowa.pl - Twój vortal budowlany: przetargi, aktualności, giełda, targi, katalog oraz wiele innych informacji dla Twojej firmy: ciekawostki, technologie, SMS, odzież robocza, znaki BHP i ppoż, promocje, transport, rusztowania...

http://www.eurobudowa.pl/ - 28 Maj 2013

RDJ Klima*****

Elementy wyposażenia instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

http://www.rdjklima.pl/main.html - 6 Lip 2004

Rusztowania*****

GBG. Rusztowania - wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane.

http://www.gbgroup.com.pl/ - 12 Lis 2010