KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 079)

Rysunki w tuszu oraz w AutoCad.*****

Rysunki wykonane precyzyjnie rapitografami, ołówkiem lub w AutoCad. Nie masz czasu, zdolności lub po prostu nie chcesz. Jesteś studentem zaocznym lub dziennym - oferuję pomoc w rysunkach technicznych.

http://www.rysunektechniczny.com/ - 12 Lip 2010

Salon płytek - Domos Olesno*****

W ofercie płytki ceramiczne, podłogowe, tarasowe. Oferujemy płytki największych polskich i zagranicznych producentów - cersanit, paradyż, opoczno itd. Oprócz tego sprzedajemy meble łazienkowe, wanny, umywalki, brodziki, itp. Zapewniamy transport. Siedziba sklepu: Olesno, ul. Konopnickiej 15.

http://domos-olesno.pl/ - 5 Sie 2010

Słoneczne Okna Wrocław*****

Solar Okna Wrocław pragnie zaproponować Państwu usługi dotyczące komfortu i wygody. Przede wszystkim mamy na uwadze okna i energooszczędne systemy grzewcze (technika grzewcza). Zadania współczesnego okna nie ograniczają się jedynie do zapewnienia odpowiedniego doświetlenia pomieszczeń. Nowoczesna stolarka powinna wyróżniać się przede wszystkim energooszczędnością, funkcjonalnością, bezproblemową obsługą oraz łatwą konserwacją. O pięknych formach, niepowtarzalnym wyglądzie i wykonaniu wedle najnowocześniejszej technologii napisano już dużo. Firma Solar Okna Wrocław postawiła sobie za cel mieć produkty, które będą odznaczały się pierwszorzędną jakością oraz najwyższej klasy estetyką. Wybraliśmy produkty z myślą o kliencie wymagającym, dla którego okna, drzwi, rolety to przede wszystkim jeden z ważniejszych elementów systemu energooszczędnego budynku, jak ważny dla nas wszystkich element dekoracyjny i zabezpieczający nasze domostwa.

http://www.solarokna.pl/ - 3 Lis 2010

SPB Przembud*****

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budowlane PRZEMBUD oferuje kompleksowe usługi w zakresie budownictwa i rozbiórki obiektów. Strony zawierają omówienie działalności i oferty przedsiębiorstwa.

http://www.przembud.com.pl/ - 19 Maj 2000

Sprzedaz i montaż wykładzin pcv i dywanowych Rybnik*****

Firma Linomax zajmuje się sprzedażą oraz montażem wykładzin podłogowych, obiektowych, dywanowych, pcv, naturalnych, - do biur, hoteli, szkół, szpitali i mieszkań. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wykładzin różnych producentów. Montujemy podłogi na salach sportowych również na ruszcie drewnianym.

http://www.linomax.pl/ - 5 Lip 2010

Sprzedaż i montaż instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji.*****

Sprzedaż i montaż instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji.

http://www.purmo.sklep.pl/ - 29 Sty 2007

Syriusz - wszystko do łazienki*****

Strona firmy Syriusz prezentuje swoją bogatą oferte handlową, znajdziesz tu także propozycje miesiąca i kilka istotnych informacji dotyczących firmy.

http://www.syriusz.pl/ - 23 Cze 2000

Świadectwa certyfikaty energetyczne Wrocław¬_Biuro Doradcze Termocert*****

Świadczymy usługi z zakresu wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, doradztwa energetycznego, udzielania Zamówień Publicznych oraz wdrażania przepisów z zakresu bez. i higieny pracy. Zapraszając do współpracy zapewniamy równocześnie, iż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Kontakt: tel: 885 243 771 e-mail: kontakt@termocert.pl http://www.termocert.pl

http://www.termocert.pl/ - 22 Cze 2010

taag.pl - Budownictwo domów z drewna*****

Wieloletnie doświadczenie w branży produkcji domów z drewna, pozwala nam zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości oraz krótki czas montażu. Poza tym możemy Państwu zagwarantować, że wykonane przez nas domy z bali będą cieszyły się Waszym uznaniem.

http://www.taag.pl/ - 21 Lip 2010

T.I.K.O. Systemy Elewacje i Fasady Wentylowane*****

T.I.K.O. Systemy to nowoczesny sposób budowania elewacji wentylowanych. Dzięki innowacyjności naszego systemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł architekta. Realizujemy elewacje z kamienia, piaskowca, betonu, gazbetonu, silikatów, szkła i wielu innych materiałów. Na naszej stronie znajdziesz m.in. zrealizowane przez nas inwestycje oraz więcej informacji na temat elewacji wentylowanych i ich zalet.

http://www.tikosystemy.pl/ - 30 Mar 2010