KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 082)

TMK Projekt - sztukateria gipsowa, konstrukcje GRG*****

Firma TMK Projekt zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem sztukaterii gipsowej oraz konstrukcji gipsowych GRG. W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę sztukaterii gipsowej, realizujemy wszelkie indywidualne projekty. Zapraszamy do wsółpracy.

http://www.tmkprojekt.pl/ - 22 Cze 2010

Urządzanie mieszkania*****

Pytanie o mieszkanie, portal zawierający szeroki zakres porad i tematów związanych z urządzaniem mieszkań i ich wyposażeniem, remontami oraz innowacjami.

http://www.pytanieomieszkanie.pl/ - 28 Maj 2009

Viessmann Polska - Nowoczesne Oszczędne Systemy Grzewcze*****

Kotły olejowe, gazowe, podgrzewacze c.w.u., kolektory słoneczne, pompy ciepła, systemy wentylacji. Najnowsza technologia, oszczędność, ochrona środowiska.

http://www.viessmann.pl/ - 22 Kwi 2005

Wyceny nieruchomości, mienia, przedsiębiorstw, maszyn - Centrum Wyceny Mienia*****

W ofercie firmy: wyceny nieruchomości, mieszkań, przemysłowe, rolne, leśne, zabytkowe, specjalnego przeznaczenia, maszyn, urządzeń technicznych, środków tranportowych, narzędzi, przyrządów. Ekspertyzy kredytowe, finansowe, kupna, sprzedaży, egzegucyjne, podatkowo-skarbowe, spadkowe, sądowe.

http://www.cwm.pl/ - 10 Sie 2009

Zepar - producent narzędzi malarskich*****

ZEPAR S.C. to jedna z czołowych firm branży remontowo-wykończeniowej. Nasze narzędzia malarskie ze względu na wysoką jakość, sprzedają się z powodzeniem na rynku polskim jak i zagranicznym. Dobrze rozwinięty technologicznie park maszynowy i kilkuletnie doświadczenie przy wytwarzaniu wyrobów dla firm sprzedających akcesoria malarskie powoduje, że jesteśmy w stanie wytworzyć produkty na specjalne życzenie klienta. Nasze pędzle i wałki malarskie produkowane są z najwyższą starannością, z najlepszych elementów. codziennie staramy się aby nasze wyroby spełniały rosnące wymagania rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.zepar.pl/ - 16 Wrz 2010

Zlecenia budowlane*****

Serwis internetowy Eurobudowa.pl już od 9 lat skrupulatnie umieszcza zlecenia budownicze oraz przetargi i zamówienia publiczne. Ogłoszenia przetargowe pozyskujemy z setek źródeł, uwierzyło nam już tysiące firm. Przetargi publiczne i zlecenia prywatne to nasz konik! Znajdziesz u nas również informacje o zbliżających się targach wraz z opisami, precyzyjną lokalizacją i niecałkowitymi danymi kontaktowymi. Na naszym blogu, który ma kształt doradczy, umieszczamy atrakcyjne artykuły oraz rady dla wszystkich zainteresowanych tematyką remontowo - budowlaną.

http://eurobudowa.pl/ - 28 Maj 2013

ZPUE Elektromontaż Poznań*****

Producent nawyższej jakości rozdzielnic nn, SN, kontenerowych stacji transformatorowych oraz szaf automatyki dla budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz energetyki.

http://www.rozdzielnice.com/ - 4 Paź 2006

1 MDM - Mieszkanie dla Młodych****

Serwis o rządowym programie dopłat do zakupu pierwszego mieszkania - Mieszkanie dla młodych ( MDM ). Na stronie znajdziejsz informacje o programie, sprawdzisz warunki i limity, oraz znajdziesz bazę deweloperów z Twojego miasta, objętych programem dopłat.

http://1mdm.pl/ - 31 Sty 2014

3BStudio - projektowanie wnętrz, hoteli, restauracji, SPA, HORECA oraz domy seniora****

3BStudio, pracownia zajmuje się projektowaniem hoteli, wnętrz, restauracji i SPA. Projektujemy również mieszkania, apartamenty i luksusowe rezydencje. Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu wnętrz hotelowych oraz domów seniora. Pomagamy inwestorom.

http://www.3bstudio.com.pl/ - 3 Lip 2015

3dmiasto.com- projekty architektoniczne****

Pracownia architektoniczna 3Dmiasto jest młodą dynamiczną pracownią z Gdyni. Nasz zespół projektowy oferuje Państwu wyjątkowe projekty domów jedno i wielorodzinnych oraz obiektów usługowych. Wykonujemy inwentaryzacje budowlane istniejących obiektów, ich przebudowy i modernizacje.

http://www.3dmiasto.com/ - 25 Lut 2013