KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 093)

Domy w INTERIA.PL*****

Serwis dotyczący projektowania oraz sprzedaży typowych projektów domów jednorodzinnych. W ofercie ponad 200 gotowych projektów domów, o powierzchni od 48 do 292 m.kw. Na stronie prezentowane są: rzuty, przekroje, wizualizacje, oraz modele 3D. Często aktualizowane przepisy i porady budowlane.

http://domy.interia.pl/ - 10 Lut 2005

3DLive - wizualizacja*****

3D Live - wizualizacje architektoniczne, wizualizacje 3D, filmy z wnętrz projektowanych pomieszczeń, architektura i wystrój wnętrz, tworzenie modeli w przestrzeni 3D. Architektura, wizualizacja - współpracujemy z architektami w kraju i za granicą. Na stronie oferta, opis i dane kontaktowe firmy, przykłady wizualizacji, dostępne w czterech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, polskiej i rosyjskiej.

http://www.3dlive.pl/ - 1 Gru 2005

53 Studio - Aneta Szpoton. Projektowanie wnętrz*****

Architekt wnętrz Aneta Szpoton. Pracownia Projektowa Bielsko-Biała. Projektuje oryginalne i funkcjonalne wnętrza charakteryzujące się ponadczasową estetyką. Zajmuje się aranżacją wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, biur, kuchni. Wystrojem sklepów, gabinetów, stoisk targowych. Kompleksowe projektowanie i nadzór.

http://53studio.pl/ - 22 Lip 2010

AbcProjekt- projekty domów*****

Małopolska firma działającą w branży budowlanej, która realizuje inwestycje na wszystkich etapach ich powstawania. Oferta obejmuje zarówno gotowe szkice budynków w dużej rozpiętości stylistycznej i powierzchniowej jak i projekty na specjalne zamówienie.

http://www.abcprojekt.pl/ - 23 Lis 2010

Aranżacja i projektowanie wnętrz - ENTIVA Studio Pruszków, Warszawa*****

ENTIVA Studio oferuje projektowanie i aranżację wnętrz i ogrodów, projekty koncepcyjne i kompleksowe, wizualizacje 3D wnętrz i budynków, nadzór autorski, doradztwo przy wyborze mieszkania/domu, projekty całościowe lub częściowe (projekty łazienek, salonów, kuchni), zakupy z klientem. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic.

http://www.entivastudio.pl/ - 29 Wrz 2014

Aranżacje wnętrz oraz wystrój wnętrz mieszkalnych i publicznych*****

Serwis informacyjny i usługowy z branży wnętrz. Usługi projektowania, wystrój wnętrz i aranżacja wnętrz. Analizy nieruchomości, konsultacje, projekty wnętrz, porady.

http://www.arsdeco.pl/ - 25 Lut 2008

Architekt, architektura, aranżacja wnętrz - mazowieckie*****

Architekt wnętrz Warszawa - kompleksowe i profesjonalne projektowanie sklepów oraz projektowanie wnętrz mieszkań i domów (salon, kuchnia, łazienka). Architekt wnętrz zaprasza - architektura wnętrz, projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.newagedesign.pl/ - 21 Lip 2009

Architektura, Projektowanie - Projekty, Aranżacja Wnętrz - Warszawa - ON/OFF architekci*****

ON/OFF architekci Warszawa to profesjonalne projektowanie - projekty wnętrz. Wykwalifikowani architekci to najlepsza architektura oraz aranżacja wnętrz według najnowszych trendów designerskich. Zapraszamy na naszą stronę, tam zapoznacie się Państwo z naszym portfolio i wybierzecie rozwiązanie dla siebie. Projekty, aranżacja wnętrz tylko z ON/OFF architekci!

http://www.onoffarchitekci.pl/ - 15 Lip 2010

Basencomplex - Baseny i Ogrody. Opole*****

BASENY I OGRODY - Baseny kąpielowe wewnętrzne, zewnętrzne, prywatne, publiczne - projekt, budowa, montaż, sprzedaż, serwis - najnowsze technologie wykonania.

http://www.basencomplex.pl/ - 25 Sty 2006

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego SA Gdańsk*****

Strona domowa Biura Projektów Budownictwa Komunalnego SA w Gdańsku. Znajdziesz tu informacje o zakresie wykonywanych usług, ochronie środowiska oraz architekturze i zabytkach.

http://www.bpbk.com.pl/ - 24 Sty 2006

Informacje dodatkowe