KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 075)

Archibaltic Pracownia Projektowa****

Projektujemy obiekty typowe i nietypowe, lubimy wyzwania, cenimy indywidualność (hotele, SPA-program funkcjonalny i aranżacja, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, domy jednorodzinne, projektowanie wnętrz, grafika użytkowa).

http://archibaltic.pl/ - 11 Maj 2009

ARCHIDEA Pracownia projektowa. Poznań****

Projekty domów - typowe i indywidualne. Aranżacje wnętrz. Nadzór autorski. Adaptacje projektów.

http://archidea.poznan.pl/ - 24 Sty 2006

Archidotum - projektowanie domów****

Szukasz architekta w Łodzi i okolicach? Archidotum to biuro projektowe z Pabianic, które zajmuje się projektowaniem domów jedno i wielorodzinnych, budynków użytku publicznego i przestrzeni firmowych. Zobacz przykładowe realizacje na naszej stronie internetowej.

http://archidotum.com/ - 14 Lip 2017

Archilab - architekt z Wrocławia****

Profesjonalna pracownia i biuro projektowe znanych architektów wnętrz z Wrocławia zaprasza wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług profesjonalistów.

http://archilab.com.pl/ - 16 Cze 2015

Archim. Śrem****

Studio projektowe prowadzone przez architekta Roberta Mizerę prezentuje swój dorobek. Przeczytamy tu o ofercie i sprzedaży. Możemy zapoznać się z listą referencyjną, lub obejrzeć projekty w galerii.

http://www.archim.pl/ - 24 Sty 2006

Archipelag - Pracownia projektowa. Wrocław****

Oferta wrocławskiej pracowni architektonicznej: szeroki wybór projektów domów jednorodzinnych parterowych, piętrowych oraz "dla odważnych". Serwis zawiera zdjęcia i opisy projektów, porady dla budujących. Informacje o autorskim katalogu "Domy Rodzinne".

http://www.archipelag.com.pl/ - 25 Sty 2006

Architects in Poland****

Działalność firmy rozpoczęła się na początku lat 90tych. Obejmuje kompleksowe usługi projektowania. Będąc członkiem między narodowej grupy TPF, posiadają Państwo gwarancje wykonania usług o najwyższych standardach światowych. W celu uzyskania informacji na temat dotychczasowych realizacji, zapraszamy do odwiedzin naszej strony www.

http://www.el-architects.pl/ - 24 Paź 2013

Architectu - Najlepsze projekty architektoniczne****

Architectu to portal oddany entuzjastom budowli oraz profesjonalnym budowniczym. Wyszukacie na niej wiadomości na tematy z branży oraz kompetentny artykuł graficzny. Wyszukacie tutaj ważne aktualności w temacie architektury oraz metod budowlanych. Dla animatorów oraz firm inżynieryjnych to doskonałe miejsce na pokaz swoich prac oraz przedstawienie firmy. Dzięki promocji na naszym portalu nabyć zdołacie interesantów, jacy poszukują biegłej porady w zakresie projektowania.Nasz cel to śledzenie odmian w myśleniu o budownictwie w Polsce a także rozbudzenie umysłów projektantów na nowatorskie pomysły. Zawiadamiamy także o odmianach w zastosowaniu oraz produkowaniu towarów, jakie stosowane są w budownictwie. Na naszym portalu można odkryć najciekawsze realizacje architektoniczne, które udało nam się zgromadzić. Tu dowiecie się, co dzieje się we współczesnym budownictwie oraz będziecie mogli zobaczyć najciekawsze projekty. Zapraszamy.

http://architectu.pl/ - 4 Sie 2015

Architega.pl - konsultacje****

Studio Projektowania Wnętrz Architega oferuje szeroki wachlarz usług architektonicznych skierowanych w stronę osób indywidualnych i firm. W naszej ofercie znalazły się konsultacje architektoniczne, aranżacja wnętrz, projekty wnętrz online. Zajmujemy się również wzornictwem przemysłowym, projektujemy meble oraz elementy kowalstwa artystycznego (ogrodzenia, bramy, balustrady, furtki). Możemy objąć nadzór autorski nad realizacją naszych projektów. Każdy projekt tworzymy na podstawie wywiadu z Klientem, śledzimy aktualne trendy architektoniczne, ale modne rozwiązania zawsze dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań dbając o ich oryginalność.

http://www.architega.pl/ - 25 Mar 2016

Architekci - projektant, architekt, projektowanie wnętrz Warszawa, Łódź****

Wesołowscy Design - projektant wnętrz i architekt wnętrz Łódź oraz Warszawa. Specjalizacja to projektowanie wnętrz mieszkalnych i biurowych oraz projektowanie wnętrz sklepów. Architekt i projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz w Warszawie i Łodzi.

http://www.wesolowscy-design.eu/ - 28 Gru 2015