KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 081)

Architekt Krzysztof Guliński****

Nasza pracownia projektowa architekt Krzysztof Guliński – UPB, zajmuje się przygotowaniem projektów domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków handlu, wszelkich budynków usługowych

http://www.upbpracownia.pl/ - 6 Maj 2015

Architekt Łódź****

Biuro architektoniczne z Łodzi. Działające na terenie całej Polski.

http://ba-architekt.pl/ - 24 Cze 2013

Architekt Marcin Frąckowiak****

Witryna internetowa będąca stroną kontaktową oraz elektronicznym portfolio mgr inż. arch. Marcina Frąckowiaka.

http://www.ams-frackowiak.pl/arch/ - 25 Sie 2004

Architekt Opole****

Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej. Od prawie już dwudziestu lat zajmuję się projektowaniem domów jednorodzinnych głównie w miejscowości Opole oraz najbliższe okolice w województwie opolskim. Na moje usługi składa się również kompleksowe doradztwo przy budowie, sprawuję także nadzór budowlany nad prowadzonymi projektami. Jeśli poszukują Państwo architekta w celu dokonania aranżacji projektu gotowego również zapraszam do kontaktowania się ze mną. Joachim Wróbel tel. 605 225 754

http://www.madomjw.pl/ - 1 Kwi 2014

Architekt Poznań****

Pewnie i zawsze na czas projektujemy wszelkie projekty. Z A.M Biuro Architektoniczne każdy projekt przebiegnie szybko i sprawnie. Świadczymy usługi w zakresie projektowania architektoniczno-branżowego obiektów, w zakresie wielu funkcji takich jak budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe czy też obiekty użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.architektpoznan.pl.

http://www.architektpoznan.com.pl/ - 1 Lis 2013

Architekt, projektowanie, aranżacja wnętrz - MIKOŁAJSKAstudio Kraków****

Projektowanie wnętrz wymaga zaangażowania oraz doświadczenia. Należy odpowiednio skomponować przestrzeń, uwzględniając odmienne wymagania poszczególnych stref użytkowych oraz preferencje i gusta Klientów. To wielkie przedsięwzięcie logistyczne, które go chętnie podejmuję się wraz moim zespołem przy każdym nowym zleceniu. Jako architekt przestrzeni świadczę swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Działam głównie na terenie Krakowa, ale wykonuję także zlecenia w innych regionach kraju i zagranicą.

http://mikolajskastudio.pl/ - 20 Wrz 2014

Architekt, projekty domów indywidualne i gotowe****

Projekty indywidualne domów jednorodzinnych, budynków usługowych i adaptacje projektów gotowych, sprzedaż projektów gotowych Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Łask, Andrespol. Dobre projekty w normalnych cenach, sprawdź.

http://www.architekt-kowalski.pl/ - 5 Lis 2013

Architekt warszawa****

Architekt wnętrz z Warszawy oferujący projektowanie wnętrz domów i mieszkań, przygotowanie aranżacji i projektów kompleksowych. Biuro architektoniczne przeprowadza zmiany lokatorskie, wizualizacje pomieszczeń a nawet przeprowadza nadzór inwestorski całkowicie przejmując koordynacje prac nad inwestycją.

http://www.4ma-projekt.pl/ - 9 Sty 2018

Architekt wnętrz - Skorupski Studio****

Pracownia architektoniczna Skorupski Studio zajmuje się aranżacją i projektowanie biur m.in. na terenie Warszawy. W skład naszych Usług wchodzi również projektowanie wnętrz oraz szeroko pojęta architektura budowlana. Począwszy od szkicu po przez projekt wykonawczy jak i nadzór budowlany. Jesteśmy również specjalistami od VR czyli wirtualnej rzeczywistości. Zaufało nam wiele firm liczących się na rynku. Zajmujemy się architekturą przestrzenną, pragniemy aby Państwa wymarzony dom był wkomponowany w środowisko. Bardzo ważna jest przestrzeń otaczająca budynek. Staramy się, aby dom i otaczający go teren stanowiły jedną całość. Projektujemy wnętrza prywatnych domów, mieszkań jak i obiektów komercyjnych. Nasze projekty wnętrz są harmonijne i funkcjonalne. Ważnym elementem podczas projektowania jest późniejsze światło. Na to zwracamy również uwagę podczas wstępnych projektów. Materiały z których korzystamy są trwałe i estetyczne. Meble dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

http://www.skorupski-studio.pl/ - 25 Lut 2017

Architekt Wnętrz Diana Sarna / Interior Designer. Kraków, Rzeszów****

Architekt wnętrz - kompleksowa aranżacja wnętrz mieszkalnych, biurowych, jak również jednostkowych, np. łazienek, kuchni, powierzchni sklepowych. Doradztwo, projekt, ralizacja.

http://www.dianasarna.pl/ - 24 Sty 2006