KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 081)

Architekt wnętrz Gdańsk - www.livingdesign.pl****

LivingDesign specjalizuje się w wykonywaniu projektów wnętrz. W ramach różnych pakietów firma oferuje usługi w zakresie projektowania kuchni, łazienek oraz innych pomieszczeń. W zależności od potrzeb można skorzystać z podstawowych lub rozszerzonych pakietów usług. Wśród usług firmy jest projektowanie wnętrz, wraz z dokładnym wykazem proponowanych materiałów i elementów wyposażenia, wizualizacje i animacje 3D oraz wiele innych usług.

http://www.livingdesign.pl/ - 1 Cze 2017

Architekt wnętrz JPMS****

Dla nas stworzenie atrakcyjnego projektu wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu, ponieważ już od dłuższego czasu podejmujemy się tego typu wyzwań. Na każdym etapie realizacji projektu współpracujemy ze zleceniodawcą, ponieważ jesteśmy otwarci na jego pomysły. Nasza bogata oferta obejmuje przede wszystkim projekty dla wnętrz budynków mieszkalnych, projekty samych budynków, w tym także o charakterze komercyjnym.

http://www.jpms.pl/ - 17 Cze 2014

Architekt wnętrz Kielce - kanabe.net****

W ofercie firmy KANABE znajduje się nie tylko projektowanie wnętrz. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz - jest to kompleksowa realizacja projektu - wchodzisz i mieszkasz. Wystawiamy też fakturę VAT, która uwzględnia cały koszt inwestycji. KANABE to firma, która ma swoją siedzibę w Kielcach. Nasze projekty zawsze tworzone są profesjonalnie przy współpracy z wieloma specjalistami, z którymi zapoznasz się na naszej stronie internetowej. U nas każdy znajdzie dokładnie to, na czym mu zależy najbardziej.

http://kanabe.net/ - 15 Mar 2016

Architekt wnętrz Kraków****

Architekt wnętrz Kraków "Proste Wnętrze" zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Konsultacje projektowe, projektowanie online, wizualizacje 360 stopni. Architekt wnętrz Kraków Maria Podobińska-Tuleja Zaprasza.

http://www.prostewnetrze.pl/ - 22 Lis 2014

Architekt wnętrz Warszawa****

Architekt wnętrz to osoba, która pomoże każdemu z nas na zrobienie aranżacji naszego mieszkania w tego rodzaju sposób, by było ono wnętrzem funkcjonalnym a także praktycznym zarazem. Zrobiona aranżacja pozwoli Ci mieszkać nowocześnie.

http://izabelawidomska.pl/ - 6 Cze 2013

Architekt Wrocław****

Biuro Projektowe zlokalizowane we Wrocławiu. Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i komercyjnych z zakresu architektury, wnętrz i designu. Bogate portfolio oraz referencje gwarantują jakość i rzetelność. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu lub na firmową stronę www.

http://www.yvdesign.pl/ - 19 Lip 2013

Architekt Wrocław****

Jeśli chcesz zlecić modernizację budynku zabytkowego, zaprojektowanie parku albo jakiegoś obiektu użyteczności publicznej, zapoznaj się z ofertą cenionej pracowni Kielar, która na rynku architektoniczno ? budowlanym działa od ponad 20 lat. Decydując się na skorzystanie z jej usług, mamy pewność co do wysokiej jakości wszystkich projektów. Projekty wykonywane są oczywiście z zastosowaniem legalnych programów komputerowych.

http://www.kielar.eu/ - 21 Gru 2012

Architekt Wrocław Biuro architektoniczne Domy energooszczędne Domy szkieletowe - Pro-Eko-Art****

Architekt Pro-Eko-Art oferuje domy energooszczędne, domy szkieletowe Wrocław. Biuro architektoniczne zaprasza na swoją stronę do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

http://www.proekoart.pl/ - 6 Sty 2009

Architektoniczne Portfolio Online****

Wybrane projekty architektoniczne Roberta Rembiszewskiego wykonane podczas studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i praktykach zawodowych podejmowanych w czasie ich trwania. Strony przygotowano w dwóch wersjach językowych polskim i angielskim.

http://robrem.republika.pl/ - 18 Gru 2001

ARCHITEKTON-KLOCKOWSKI Pracownia Autorska, Biuro Projektowe****

Pracownia Autorska \"ARCHITEKTON-KLOCKOWSKI\" - biuro projektowo-architektoniczne w mieście Piła. W naszej ofercie projekty budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, projekty budynków użyteczności publicznej, służby zdrowia, budynków przeznaczonych dla opieki społecznej, jak i oświatowych. Szczególnym elementem naszej oferty są projekty obiektów przemysłowych i budowli technologicznych. Jesteśmy autorami projektów mieszkań dla zapewne wielu tysięcy mieszkańców Piły. Zapraszamy! ul. Młynarska 15-17C 64-920 Piła tel./fax. /0-67/ 349-11-11, kom. 602-63-70-13 e-mail: pracownia@architekton.klockowski.pl

http://www.architekton.klockowski.pl/ - 29 Sie 2012