KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 080)

Architektura****

Internetowa wersja jednego z tytułów Wydawnictwa "Murator". Są fragmenty tekstów z wydania bieżącego i numerów poprzednich, podsumowania po angielsku, sporo bardzo ładnych zdjęć.

http://www.murator.com.pl/archit.htm - 14 Lut 2000

Architektura - Projekt 3. Rybnik****

Firma zajmuje się projektowaniem architektonicznym i budowlanym, przygotowaniem i realizacją inwestycji oraz nadzorem budowy. Na stronie informacje o projektach i realizacjach, referencje.

http://www.agnus.com.pl/projekt3/ - 24 Sty 2006

Architektura Projekty domów Budowa domu: silka, ytong (cennik).****

Budownictwo jednorodzinne: projekty (gotowy projekt domu jednorodzinnego). Znajdziesz dla siebie projekt domku jednorodzinnego oraz cenne informacje o materiałach budowlanych, takich jak beton komórkowy czy cegła silikatowa (silikaty).

http://www.xella20cm.pl/ - 5 Kwi 2007

Architektura, aranżacja, projektowanie wnętrz Warszawa, mazowieckie****

NewAgeDesign - architekt wnętrz Warszawa. Kompleksowe projektowanie wnętrz sklepów oraz projektowanie wnętrz mieszkań i domów (salon, łazienka, pokój). Projektant wnętrz zaprasza - architektura wnętrz, aranżacja i projektowanie wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.newagedesign.eu/ - 17 Sie 2012

ARCHITEKTURA, KONSTRUKCJA - PRO-INVEST Sp. z o.o. Warszawa****

Firma oferuje kompleksowe usługi projektowe. Wykonuje: projekty architektoniczne wielobranżowe, projekty konstrukcyjne, projekty wnętrz, ekspertyzy, opracowania graficzne.

http://www.pro-invest.spzoo.pl/ - 24 Sty 2006

Architektura SML Concept. Warszawa****

Projekty architektoniczno-budowlane,wnetrz i mebli,wykonawstwo,nadzor autorski i inwestorski,przedstawiciel francuskiej firmy Elitis-tkaniny,tapety,meble. Strona dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i francuskiej.

http://www.smlconcept.com/ - 25 Sty 2006

Architektura Warsaw Architects****

Jesteśmy biurem architektonicznym z ogromnym doświadczeniem, ponieważ mamy na koncie wiele różnego rodzaju projektów, które obejmowały nieruchomości o różnym charakterze. Dzięki temu jesteśmy bardzo elastyczni i możemy podjąć się każdego zlecenia, zapewniając stuprocentową satysfakcję niejednemu klientowi. Jednym z naszych ważniejszych atutów są również bardzo atrakcyjne, niewysokie ceny oferowanych usług.

http://warsaw-architects.com/ - 5 Lut 2015

Architektura Wnętrz Warszawa, Radom. Aranżacja wnętrz na zamówienie.****

GRUPA ŁADNIEJ to zespół architektów zajmujących się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz usługowych. Projektujemy dla ludzi i ich wygody. Tylko dobrze zaprojektowane wnętrze oprócz funkcjonalności zachowuje tożsamość jego mieszkańców. Wszystko zaczyna się od człowieka - jego przyzwyczajeń, sposobu życia, inspiracji. O jakości kreowanej przez nas przestrzeni decyduje nie tylko starannie przemyślany układ funkcjonalny, ale każdy najmniejszy drobiazg, który tworzy nasz związek z przestrzenią.

http://www.grupaladniej.pl/ - 11 Sty 2015

Architekura i wnętrza - projekty TM Studio i inwestycje budowlane****

Architekci prezentuja swoje projekty wykonane w pracowni TM Studio. Architektura, wnętrza, budownictwo, wzornictwo przemyslowe, grafika reklamowa, ogrody - to działy prezenowanych tu prac.

http://www.polbox.com/t/tmstudio/ - 11 Wrz 2000

Archiweb.pl****

Profesjonalny portal architektoniczny, dostosowany do potrzeb rynku. Ogólnopolski katalog firm, w którym promują swoje usługi firmy z branży budowlanej.

http://archiweb.pl/ - 22 Sty 2014