KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 069)

ARIS - pracownia sztukaterii i stylizacji wnętrz. Bielsko-Biała****

ARIS - pracownia sztukaterii i stylizacji wnętrz, producent ozdobnych elementów architektonicznych. Na stronie informacje o firmie, przykładowe aranżacje, detale.

http://www.aris.pl/ - 13 Gru 2005

Arkey. Wrocław****

Strony producenta oprogramowania CAD dla architektury i budownictwa. Cennik, oferta programów i usług, galeria przykładowych projektów.

http://www.arkey.com.pl/ - 23 Sty 2006

Arkstudio.pl****

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług na rynku architektonicznym. Nasza firma posiada nowoczesne biuro architektoniczne działające na terenie Warszawy, gdzie możemy zapewnić wykonanie dopasowanych do oczekiwań klientów projektów architektonicznych zarówno budynków a także wnętrz. Wszystkie usługi w naszej firmie oraz realizacje wykonywane są zarówno w sposób sprawny a jednocześnie terminowy na każdym etapie.

http://arkstudio.pl/ - 7 Mar 2017

ARPI Architekci****

ARPI Architekci czyli Architektoniczna Pracownia Internetowa z siedzibą w Łodzi realizuje projekty w całej Polsce z zakresu projektowania domów jednorodzinnych, projektowania ogrodów i zieleni, adaptacji budynków istniejących, aranżacji wnętrz domów, aranżacji mieszkań lub ich części np. kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego czy salonu, a także wizualizacje architektoniczne. Biuro projektowe realizuje też projekty użyteczności publicznej np. szkoły, teatry, projekty obiektów usługowych, takich jak restauracje, kluby, biura, hale, sklepy. Nasze biuro architektoniczne tworzy też projekty osiedli mieszkaniowych, urbanistyki, krajobrazu, a także projekty mebli, elewacji, modernizacji czy projekty małej architektury (np. tarasu, ogrodzenia czy altany). W ramach realizowanych usług architektonicznych ARPI Architekci wykonują inwentaryzacje, koncepcje architektoniczne, projekty budowlane oraz projekty wykonawcze.

http://www.arpiarchitekci.pl/ - 20 Lis 2012

arrange. Warszawa****

Firma arrange. powstała w 1999 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

http://www.arrange.com.pl/ - 12 Sty 2006

ArsVisual Studio - wizualizacje i animacja 3D****

Ars Visual Studio to profesjonalna firma świadcząca usługi z zakresu wizualizacji i animacji. Nasze studio składa się z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży grafiki 3D. Wykonujemy wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne, wizualizacje produktów, animacje 3D, spacery wirtualne 3D, prezentacje 3D oraz bazy modeli 3D. Największe znaczenie przy tworzeniu wysokiej jakości grafiki 3D ma pasja z jaką jest tworzona oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Każde zlecenie jest dla nas również możliwością poszerzania wiedzy i umiejętności, co pozytywnie wpływa na efekt finalny. Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Ars Visual Studio.

http://www.arsvisual.pl/ - 24 Kwi 2012

ART & ARCHITECTURE - Pracownia architekta wnętrz w Warszawie****

Oferta warszawskiej pracowni architektonicznej. Zapraszamy do skorzystania z usług - projektujemy meble i wyposażenie salonów optycznych, zajmujemy się aranżacją oraz modernizacją wnętrz.

http://www.artandarchitecture.pl/ - 23 Mar 2016

Art Urba****

Firma Art Urba oferuje elementy wchodzące w skład małej architektury, takie jak donice, ławki czy kosze na śmieci. Ponadto w ofercie znalazły się bramy i artykuły wyposażenia ogrodu.

http://www.arturba.pl/ - 13 Wrz 2013

Art Urba - stojaki na rowery, ławki parkowe****

ART URBA oferuje wysokiej jakości elementy małej architektury. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno stojaki na rowery, jak i ławki parkowe oraz słupki czy kosze na śmieci. Specjalizujemy się w solidnych bramach oraz ogrodzeniach.

http://www.art-urba.pl/ - 3 Cze 2013

ArtCore Design Projektowanie Wnętrz****

Nasza firma z branży architektonicznej, czyli ArtCore Design to projektowanie wnętrz, aranżacje oraz szeroko pojęta architektura wnętrz. Do naszych głównych zadań należy projektowanie i realizacja wnętrz. Tworzymy projekt koncepcyjny, który jest swojego rodzaju wizją, dopasowaną do potrzeb klienta. Estetyka przestrzeni to główny cel naszej pracy. Nasza firma działa głównie na terenie Małopolski, woj. Mazowieckiego oraz Śląska.

http://www.artcoredesign.pl/ - 20 Maj 2015