KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 075)

COPLAN PODŁOGI PODNIESIONE*****

Podłogi podniesione do budynków biurowych, banków, central telekomunikacyjnych, serwerowni, pomieszczeń wystawowych i porodukcyjnych. Pozwalają umieścić wszelkiego rodzaju instalacje w przestrzeni podpodłogowej, wolny dostęp do okablowania. Różnorodne rozwiązania techniczne i materiałowe. Podłogi podniesione modułowe, wylewane, techniczne.

http://www.coplan.com.pl/ - 13 Mar 2001

DDJM Biuro Architektoniczne. Kraków*****

Strona biura architektonicznego DDJM z Krakowa. Można na niej znaleźć prezentacje firmy, oferty oraz zrealizowanych projektów.

http://www.ddjm.pl/ - 24 Sty 2006

Dobre Wnętrze*****

Strona miesięcznika adresowanego do wszystkich, którym zależy na funkcjonalnym i estetycznym kształtowania swego otoczenia. Na łamach witryny streszczenie aktualnego numeru , archiwum pisma , zapowiedzi , informacje o zespole redagującym Dobre Wnętrze oraz nowinki ze świata arichitektury i wystroju wnętrz.

http://www.dobrewnetrze.pl/ - 12 Gru 2001

Dom Jednorodzinny - projekty*****

Strona zawiera katalog domów jednorodzinnych projektowanych przez firmę LK & Projekt Sp. z o.o., która jest także wydawcą kwartalnika Dom Jednorodzinny zawierającego prezentowane w internecie projekty.

http://www.dom-jednorodzinny.pl/ - 2 Maj 2005

Domy energooszczędne. Świadectwa energetyczne.*****

Domy energooszczędne i pasywne w technologii szkieletowej i thermomur. Projektowanie domów pasywnych. Sporządzanie świadectw energetycznych.

http://www.sbsplus.pl/ - 15 Maj 2009

Domy z drewna, domy drewniane, domy letniskowe, domy z bali, domy kanadyjskie*****

Produkcja domów z drewna (całorocznych, letniskowych itp.), wykonywanych w technologii tradycyjnej wieńcowej oraz szkieletowej. Nasze domy drewniane budowane są według oryginalnych metod konstrukcji starych góralskich domów z wykorzystaniem najnowszych technologii zapewniających estetyczną obróbkę drewna.

http://www.domyzdrewna.mar.pl/ - 6 Cze 2006

E M E N  s.c. Kraków*****

Firma Emen z Krakowa zajmuje się importem oraz handlem detalicznym i hurtowym wkładów kominkowych saun , pieców do saun, solariów domowych i innych. Wykonuje także projekty architektoniczne i prace montażowe kominków i saun.

http://www.emen.krakow.pl/ - 12 Sty 2006

EXARON S.C. Kraków*****

Strona zawiera ofertę i przykłady prac krakowskiego studia architektonicznego.

http://www.exaron.krakow.pl/ - 24 Sty 2006

Fbt - pracownia architektury i urbanistyki*****

Firma oferuje kompleksową obsługę projektową, architektoniczną oraz wielobranżową, zaczynając od fazy koncepcyjnej poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze oraz nadzory autorskie nad budową.

http://www.fbt.net.pl/ - 23 Sie 2010

Firma Budomat. Kraków*****

Prezentacja internetowa firmy inwestycyjnej zajmującej się wykonawstwem budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych na terenie miasta Krakowa. Zdjęcia budynków i panorama widokowa.

http://www.budomat.com.pl/ - 24 Sty 2006