KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 075)

Flora DECK. Warszawa*****

Firma Izol Tech z Warszawy oferuje wam pokrycie dachów zielenią w systemie Flora Deck. Na stronie znajdziecie historię zielonych dachów, rodzaje zazielenienia, rozwiązania systemowe.

http://www.floradeck.com.pl/ - 23 Sty 2006

Gotowe projekty domów jednorodzinnych podpiwniczonych, małych parterowych*****

Jeśli interesują Cię gotowe, najnowsze projekty domów jednorodzinnych i dwurodzinnych to świetnie trafiłeś ponieważ nasza strona to zbiór zawierający gotowe projekty domów energooszczędnych, nowoczesnych, podpiwniczonych, z poddaszem, z drewna i z garażem. Zamów u nas projekt domku jednorodzinnego i ciesz się z własnych czterech kątów.

http://taurusdom.pl/ - 2 Lis 2010

Grupa Inwestycyjna Mazury - działki, grunty rolne i inwestycyjne. Warszawa*****

Bogata oferta nieruchomości - działki z linią brzegową, grunty rolne oraz inwestycyjne na Mazurach. Grupa Inwestycyjna Mazury oferuje doradztwo i pełną obsługę prawną, notarialną i geodezyjną.

http://www.mazury-dzialki.pl/ - 25 Sty 2006

INNA PRACOWNIA. Warszawa*****

Serwis zawiera informacje o pracowni, jej dane teleadresowe, opis oferowanych usług, listę ważniejszych klientów firmy oraz fotografie wnętrz zaprojektowanych przez "Inną pracownię".

http://www.innapracownia.com.pl/ - 24 Sty 2006

Intersystem projektowanie wnętrz: stropy, sufity podwieszane. Gorzyce, Warszawa*****

Intersystem woj. mazowieckie. Aranżacja i projektowanie wnętrz - sprzedaż, montaż. Poddasza, sufity dekoracyjne, ściany działowe, ściany i sufity łukowe, sufity modułowe, sufity podwieszane i dźwiękochłonne. Też drzwi kasetowe oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań.

http://www.intersystem.waw.pl/ - 24 Sty 2006

KONIOR Studio. Katowice*****

Witryna Biura Projektów KONIOR. W serwisie galeria projektów architektonicznych: obiektów użyteczności publicznej, domów mieszkalnych, czy aranżacji wnętrz. Ponadto aktualności oraz kontakt.

http://www.koniorstudio.pl/ - 24 Sty 2006

KRAJOBRAZY - projekty domów jednorodzinnych. Wrocław*****

Strona firmy oferującej gotowe projekty domów jednorodzinnych, projekty domów piętrowych, domy wolnostojące, domy bliźniacze, domy szeregowe. Projekty gotowe możliwe do zamówienia przez Internet

http://www.krajobrazy.com.pl/ - 24 Sty 2006

Kwiaton Pracownia Sztukaterska. Boguchwała*****

Pracownia wykonuje prace wykończeniowe o charakterze artystycznym, renowacje budynków, produkuje elementy sztukatorskie do zabytków oraz detale i formy architektoniczne do wykończanych domów.

http://www.kwiaton-sztukatorstwo.com.pl/ - 6 Sty 2006

MATEX S. A. Kraków*****

Witryna firmy świadczącej usługi z zakresu budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej, ochrony zabytków a także w zakresie architektury, inżynierii oraz doradztwa technicznego. Na stronach znajduje się oferta oraz zdjęcia.

http://www.matex.com.pl/ - 23 Sty 2006

ML Architekci*****

Biuro architektoniczne w Krakowie z siedzibą w Węgrzcach i pracownią w Krakowie. Zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie: architekci, projektanci z doświadczeniem. Efektywne rozwiązania i projekty na miarę potrzeb i oczekiwań. Oferta obejmuje także sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnych obiektów i innych inwentaryzacji, oceny stany technicznego istniejących obiektów, sporządzamy certyfikaty energetyczne, nadzory autorskie, nadzory inwestorskie i inne usługi projektowe.

http://www.mlarchitekci.pl/ - 19 Lip 2010