KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 077)

Ogrood - altany ogrodowe, architektura*****

Nowy obiekt handlowy z artykułami do ogrodu zawiera takie jak altany ogrodowe, donice, fontanny, hamaki ogrodowe, pergole oraz ogromny asortyment innych części do wyposażenia dowonego ogrodu. Oferujemy także porady techniczne przed i po nabyciu. Wszystkie artykuły wysokiej jakości, wyselekcjonowane z palety dostępnej na polskim i zagranicznym rynku. Oferta jest nieustannie uzupełniana o pojawiające się nowości. Wysyłka w dobrej cenie. Dostawa realizowana w szybkim czasie. Zachęcamy do wizyty i zakupów w naszym sklepie.

http://www.ogrood.heon.pl/ - 9 Maj 2011

Okna PCV Okna plastikowe Okna PVC - Vetrex*****

W ofercie firmy Vetrex znajdą Państwo okna plastikowe. Są to najlepsze okna plastikowe: okna PVC, okna PCV.

http://www.vetrex.com.pl/ - 22 Lut 2008

Park Skaryszewskie - Apartamenty. Warszawa*****

Firma Sabe Investments Sp. z o.o. proponuje na stronie atrakcyjne apartamenty w nowoczesnym budownictwie, których niewątpliwym atutem jest przyjazna środowisku i zarazem spokojna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych (Park Skaryszewski) nad Jeziorkiem Kamionkowskim.

http://www.sabe.com.pl/ - 24 Sty 2006

Portal dla architektów i inwestorów. Wrocław *****

Aktualności z branży architektury i budownictwa Bezpłatne usługi dla architektów: wpis do bazy pracowni , własna strona internetowa, konto pocztowe, giełda pracy, ogłoszenia. Największa baza danych o pracowniach projektowych i architektonicznych w Polsce.

http://www.architekci.pl/ - 23 Sty 2006

Projekty domów*****

Firma Archeton - oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych oraz projekty garaży. Domy jednorodzinne, domy drewniane - projekty domów drewnianych. Na stronie katalog, poradnik inwestora oraz forum.

http://www.archeton.pl/ - 2 Kwi 2009

Projekty domów - ArchDesign. Komorów*****

Ponad 250 projektów domów jednorodzinnych, od mało skomplikowanych i tanich, przez domy tradycyjne z poddaszem użytkowym, domy awangardowe, nowatorskie, pałacyki, dworki, obiekty komercyjne - projekty przyciągające uwagę.

http://www.archdesign.pl/ - 24 Sty 2006

Projekty domów - biuro projektowe NNDom*****

Projekty domów jednorodzinnych w stylu NNDom. Oferta aranżacji projektowych gotowych domów z wizualizacjami oraz indywidualne adaptacje i rozwiązania dla wymagających inwestorów. Poradnik dla małego inwestora i osoby budującej własny dom sposobem gospodarczym. Wszystko o przepisach i prawie budowlanym. Na stronie kilka bestsellerowych projektów takich jak dom z okiennicami i dom ergonomiczny, które w latach ubiegłych cieszyły się największym zainteresowaniem rodzin budujących swój nowy dom jednorodzinny. Warto zwrócić uwagę na domy szkieletowe wykonane z drewna w nowoczesnej technologii budowanej.

http://nndom.pl/ - 22 Wrz 2010

projekty domów - DOMINANTA. Białystok*****

Katalog gotowych projektów domów jednorodzinnych. DOMINANTA to grupa projektowa skupiająca projektantów wszystkich branż budowlanych. Na stronie zapoznasz się z dotychczasowymi realizacjami oraz projektami.

http://www.dominanta.pl/ - 24 Sty 2006

Projekty domów i garaży Z500*****

Studio projektowe Z500 oferuje projekty domów i garaży. W ofercie znajdą Państwo m.in. projekty domów jednorodzinnnych, projekty domów tradycyjnych, domów z drewna, z bali oraz projekty domów energooszczędnych.

http://www.z500.pl/ - 23 Lis 2010

Projekty domów: jednorodzinnych, drewnianych, parterowych, z poddaszem*****

Domo oferuje nowoczesne, gotowe, projekty domów jednorodzinnych: drewnianych, parterowych, z poddaszem, domów bliźniaczych, energooszczędnych. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego projektu domu dla siebie. Kup projekt u nas i zrealizuj swoje marzenia o budowie przytulnego domu.

http://www.domo.com.pl/ - 29 Wrz 2010