KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 081)

...www.architekci.com... Lublin*****

Strona www.architekci.com została utworzona by zaprezentować polskie firmy architektoniczne oraz ich najlepsze projekty.

http://www.architekci.com/ - 23 Sty 2006

3BStudio - projektowanie wnętrz, hoteli, restauracji, SPA, HORECA oraz domy seniora****

3BStudio, pracownia zajmuje się projektowaniem hoteli, wnętrz, restauracji i SPA. Projektujemy również mieszkania, apartamenty i luksusowe rezydencje. Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu wnętrz hotelowych oraz domów seniora. Pomagamy inwestorom.

http://www.3bstudio.com.pl/ - 3 Lip 2015

3D Interior Studio Projektowania Wnętrz****

Projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej w oparciu o fotorealistyczne wizualizacje. Projekty stanowią połączenie zasad estetyki, wiedzy projektanta i preferencji klienta. Projektujemy z pasją!

http://www.3dinterior.pl/ - 12 Paź 2012

3DFactory****

Wizualizacje komputerowe dla architektów, projektantów wnetrz, architektów krajobrazu, inżynierów. Renderingi dla wysokiej jakości prezentacji - przetargowych, reklamowych, jak i proste modele szkicowe. Pracujemy równiez na odległość wysyłając pliki przez internet. Firma prowadzona przez doświadczonych architektów.

http://www.3dfactory.pl/ - 24 Lut 2006

3esdesign - projektowanie i aranżacja wnętrz, architekci w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie****

Zespół architektów zajmujących się aranżacją wnętrz oraz wykonywaniem projektów domów. Posiadają biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz w Rzeszowie.

http://www.3esdesign.eu/ - 22 Sty 2015

4Rooms Studio - Projektowanie wnętrz Pruszcz Gdański****

Studio 4rooms to wyjątkowe biuro architektoniczne, które prowadzą dwie specjalistki w dziedzinie projektowania Alicja Tomaszewska i Paulina Skrodzka. Biuro oferuje usługi projektowania przestrzeni, budynków i wnętrz, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze projekty są maksymalnie zoptymalizowane pod wymagania klientów, dlatego każdy jest z nich zadowolony. Informacje o działalności, portfolio i opis oferty możesz znaleźć na stronie 4rooms-studio.pl.

http://4rooms-studio.pl/ - 31 Sie 2017

A8 Architektura - nowoczesne projekty domów****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego A8 Architektura. To najwyższej jakości, oryginalne i nowoczesne projekty domów. W ofercie znajdują się konstrukcje mieszkalne oraz energooszczędne. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i kontaktu.

http://www.a8architektura.pl/ - 28 Lut 2014

AB Architects. Białystok****

Strona firmowa architektonicznej pracowni projektowej. Informacje o firmie, architektach, projektach, partnerach, referencje, wnętrza, aktualności.

http://www.ab-architects.com/ - 24 Sty 2006

AB Architektura krajobrazu - Ekoart. Katowice, Warszawa****

Firma Ekoart zajmuje się projektowaniem zakładaniem i pielęgnacją zieleni, wykonuje również rewaloryzacje zabytkowych założeń ogrodowych, inwentaryzacje zieleni, projektuje i wykonuje systemy nawadniające. Na stronie szczególy oferty, dane teleadresowe, projekty.

http://www.ekoart.z.pl/ - 24 Sty 2006

Abc-architektury.com.pl****

Ocieplanie poddasza celulozą pozwala na pełną kontrolę jakości wypełnienia przegród. Jest możliwe do wykonania już przez dwuosobową ekipę, a z izolacją możemy dotrzeć nawet do najbardziej niedostępnych przestrzeni, do których nie dotarlibyśmy z innymi materiałami. Jeżeli ocieplenie zostanie wykonane profesjonalnie, możemy zagwarantować nawet 50 lat trwałości. Jak to się robi? Więcej informacji oraz pełna oferta mieści się na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

http://www.abc-architektury.com.pl/ - 14 Lis 2017