KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 093)

Abis Projekt Polska. Częstochowa****

Strona Firmy Abis Projekt dystrybutora programu ABIS Plan przeznaczonego do zastosowań CAD. Na stronie znajdują się informacje na temat programu, galeria prac wykonanych przy jego pomocy, cennik oraz porady dla użytkowników.

http://www.abisprojekt.com.pl/ - 23 Sty 2006

Adamczyk Arts****

Biuro specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu wszelkiego rodzaju wizualizacji 3D, stron internetowych oraz aranżacji wnętrz. Możemy profesjonalną reklamę Twojej firmie, inwestycji lub produktowi oraz indywidualnie zaprojektować wymarzone wnętrze Twojego domu.

http://www.adamczykarts.com/ - 19 Lip 2011

Aga Janowicz - architekt wnętrz Poznań****

Profesjonalne projektowanie i architektura wnętrz w Poznaniu. Home staging, meble na zamówienie, aranżacja mieszkań i domów prywatnych.

http://www.agajanowicz.com/ - 26 Paź 2016

Agnieszka i Grzegorz Miąsko****

Agnieszka i Grzegorz Miąsko - małżeństwo architektów. Informacje o wykształceniu, zakresie wykonywanych prac projektowych oraz przykładowe realizacje.

http://republika.pl/agm/ - 24 Maj 2002

AGRO PROJEKT budowa stawów****

Agro-projekt z Będzina to firma zatrudniająca architektów krajobrazu i zajmująca się aranżacją obszarów zielonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i autentycznej pasji, z jaką wykonujemy naszą pracę, możemy zagwarantować najwyższą jakość zarówno usług projektowych, jak i ogrodniczych. Wznosimy ogrody przydomowe, ale również rewitalizujemy zabytkowe parki i przeprowadzamy inwentaryzację drzewostanów. Podejmujemy się także zadań polegających na aranżacji wnętrz i tarasów roślinnością. Zbudujemy Ci w ogrodzie oczko wodne, kaskadę bądź staw, jeśli sobie tego życzysz i masz wystarczająco dużo miejsca. Przeprowadzimy projekt ogrodu japońskiego, bardzo klasycznego lub nowoczesnego - w zależności od Twoich upodobań. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można obejrzeć wykonane przez nas adaptacje i dowiedzieć się więcej o ofercie.

http://agro-projekt.pl/ - 5 Cze 2013

Agrobisp. Kraków****

Firma zajmuje się projektowaniem w budownictwie jednorodzinnym. Na stronie znajdziecie informacje ogólne, kilkaset projektów gotowych oraz albumy projektów.

http://www.agrobisp.krakow.pl/ - 24 Sty 2006

AJS ARCHITEKCI biuro architektoniczne Wrocław****

Biuro Projektów Architektonicznych AJS-Architekci zaprasza doza poznania się ze swoją propozycją. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Wszelkie wykonywane przez nas zlecenia odznaczają się wysoką funkcjonalnością i wyjątkową, nowoczesną i przemyślaną estetyką. Nasze projekty nie powstają w oderwaniu od rzeczywistego świata, ale zawsze są dostosowane do otoczenia, w którym stanąć ma budynek oraz pełnionej przez niego funkcji. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Zleceniodawców, w związku z tym zawsze uwzględniamy ich życzenia, marzenia oraz gust. Więcej na naszej stronie.

http://www.ajs-architekci.pl/ - 23 Gru 2016

AKaMi - projekty domów typowe i indywidualne. Warszawa****

Na stronie zapoznasz się szczegółowo z proponowanymi projektami oraz danymi teleadresowymi biura.

http://www.akami.pl/ - 24 Sty 2006

Akcent. Warszawa****

Biuro oferujące projekty architektoniczne, urbanistyczne, wnętrz, zagospodarowania terenu, prowadzenie inwestycji budowlanych, opracowywanie materiałów studialnych, promocyjnych i marketingowych związanych z działalnością inwestycyjną oraz doradztwo. Na stronie szczegóły oferty i kontakt.

http://www.fpa.pl/ - 24 Sty 2006

Aleksandra Wieczorek ogrody - uroczysko****

Autorska pracownia architektury krajobrazu: projektowanie, zakładanie i konserwacja ogrodów, nawadnianie. Strona prezentuje usługi, projekty, nagrody, publikacje oraz dane kontaktowe.

http://www.ogrody-uroczysko.webpark.pl/ - 22 Kwi 2004

Informacje dodatkowe