KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > architektura (1 077)

Alfa - sucha zabudowa, zabezpieczenia ppoż, gips-karton****

ALFA, Warszawa, woj. mazowieckie - usługi budowlane, aranżacje i wykończenia wnętrz. Firma oferuje sufity podwieszane, ścianki gipsowo-kartonowe, sufity mineralne. Zapraszamy - wykończenia wnętrz, sufity podwieszane, aranżacje wnętrz Warszawa i okolice.

http://www.alfa-staniewicz.pl/ - 23 Cze 2008

Alsal - firma wielobranżowa. Rudawa k. Zabierzowa****

Oferta firmy produkującej i montującej elementy budowlane z aluminium. Strona zawiera między innymi opis techniczny systemu profili okiennych.

http://www.alsal.com.pl/ - 23 Sty 2006

AltaMira architekt Tadeusz Mirek****

Galerie zdjęć i wizualizacji. Wnętrza zrealizowanych projektów autorskich:pub, dyskoteka, restauracja. Makiety i modele oraz plakaty.

http://www.tadeomirek.republika.pl/ - 14 Lis 2001

AM Project - projektowanie samochodów, logo, tworzenie makiet aut****

Biuro projektowe AM Project we Wrocławiu oferuje projektowanie logo, prototypów samochodów, tworzenie makiet architektonicznych. Pracowaliśmy nad koncepcją auta New Warsaw. Wykorzystujemy technologię druku 3D. Szczegóły na naszej stronie.

http://am-project.pl/ - 1 Gru 2016

Amawa architekci - biuro projektowe****

Amawa to zespół sprawdzonych i doświadczonych architektów i projektantów z Wrocławia. W zakres usług biura wchodzi projektowanie architektoniczno-budowlane z uwzględnieniem wszystkich zakresów branżowych tj. konstrukcja, drogi, instalacje sanitarne, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje elektryczne i teletechniczne. Oferta obejmuje każdą fazę projektu architektonicznego począwszy od analizy chłonności działki, poprzez projekt koncepcyjny, projekt budowlany, uzyskanie pozwolenia na budowę, projekt wielobranżowy wykonawczy i kończąc na nadzorze autorskim na budowie

http://www.amawa.pl/ - 27 Mar 2013

AMB Architekci - Architekt Poznań, Biuro projektowe Poznań****

AMB Architekci to poznańska pracowania projektowa specjalizująca się w projektach architektonicznych oraz aranżacji wnętrz. Jako zespół istnieje od 2010 roku. Zespół stanowią wysokiej klasy projektanci, którzy dbając o każdy szczegół, tworzą piękne i inspirujące przestrzenie.Z chęcią będziemy towarzyszyć inwestorowi w jego zmaganiach z przestrzenią, jej formą i funkcją, przejmując na siebie ciężar znajomości sztuki budowlanej, ergonomii, poszukując rozwiązań zgodnych z jego gustem i intencją. Z wizjonerskim zapałem podejmiemy się również adaptacji przestrzeni do nowych potrzeb inwestora. Projektujemy obiekty o różnorodnej funkcji w przestrzeni publicznej, jak również wnętrza mieszkalne dla inwestorów indywidualnych.

http://ambarchitekci.pl/ - 1 Mar 2014

Ambient Architekci****

Biuro Projektowe Ambient Architekci. Pełnimy usługi projektowe, doradctwo, nadzór autorski w budownictwie. Projekty Budowlane, koncepcyjne, Projekty wykonawcze i powykonawcze, opracowania wielobranżowe. Zespół uprawnionych projektantów - członków IARP i PIIB. Proponujemy: Projekty wielobranżowe (architektoniczne, konstrukcyjne, instalacyjne, technologiczne, akustyczne, itd.) Inwentaryzacje aranżacje wnętrz projekty zagospodarowania terenu projekty ogrodów i przestrzeni publicznych projekty drogowe obiekty małej architektury charakterystyki i świadectwa energetyczne kosztorysy i specyfikacje techniczne uzgodnienia i opinie techniczne doradztwo artystyczne i techniczne opracowania graficzne, wizualizacje i animacje komputerowe, inne opracowania wynikające z charakteru inwestycji. Działamy na terenie całego Pomorza. Obszar naszej działalności to m. in.: Województwo Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, całe Kaszuby i inne miasta.

http://www.ambient-architekci.pl/ - 25 Wrz 2012

Anwer Projekt - projekty budowlane, świadectwa energetyczne****

Biuro Projektowe AnwerProjekt wykonuje projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych, instalacji wod-kan, c.w.u., c.o., wentylacji, gazu ziemnego i płynnego, przyłączy wod-kan oraz projekty termomodernizacji.

http://www.anwerprojekt.pl/ - 26 Mar 2013

APA'97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego. Wrocław****

APA97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego, projekty budownictwo użytecznosci publicznej, projekty budownictwo przemysłowe.

http://www.apa97.rok.pl/ - 25 Sty 2006

Apartamenty strzeżone osiedle Gdynia****

Ogrody Tesoro to deweloper, który w swojej ofercie ma takie usługi jak na przykład apartamenty: apartament z ogrodem Gdynia, apartament Kosakowo, apartamenty strzeżone osiedle Gdynia. Oferuje także apartament z ogrodem Gdynia, apartament Kosakowo, apartamenty strzeżone osiedle Gdynia, dom wolnostojący Gdynia.

http://ogrodytesoro.pl/ - 13 Lip 2016