KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

Interminglass****

Producent mikrokulek szklanych i mączki szklanej. Oferowane mikrokulki szklane refleksyjne stosowane są do farb drogowych o właściwościach odblaskowych. Oferta, normy jakościowe, kontakt, informacje o firmie.

http://www.interminglass.pl/ - 16 Lis 2001

Internetowy Katalog Drogownictwa****

PORTAL polskiego drogowca!!! Adresy stron internetowych firm i instytucji związanych z drogownictwem w Polsce i na całym świecie. Adresy zarządów dróg - również pocztowe.

http://www.katalog.roads.com.pl/ - 5 Cze 2000

Internetowy Katalog Drogownictwa****

PORTAL polskiego drogowca

http://www.drogi.com/ - 23 Cze 2000

Inżynieria Ruchu****

Producent oznakowania drogowego; znaki konwencjonalne, aktywne, poziome, systemy informacyjne.

http://www.inzynieria-ruchu.pl/ - 3 Sie 2005

IZOLACJA Zduńska Wola S.A.****

Witryna prowadzona jest przez firmę IZOLACJA ze Zduńskiej Woli, zajmującą się produkcją materiałów izolacyjnych przeznaczonych do różnych zastosowań. Na stronie można znaleźć ofertę handlową firmy, informacje o firmie i wiele innych.

http://www.izolacja.com.pl/ - 9 Mar 2000

JBS****

Przedsiębiorstwo Handlowo - Wdrożeniowe "JBS" od 1992 roku dostarcza maszyny, urządzenia i narzędzia firmom budowlanym, zakładom energetycznym, elektrociepłowniom, strażom pożarnym, kopalniom, zakładom budżetowym miast i gmin oraz wielu innym odbiorcom utrzymującym drogi i zieleń. Na stronie można się zapoznać z bogatą ofertą handlową firmy.

http://www.jbs.com.pl/ - 14 Mar 2000

Jeltech Jelenia Góra budownictwo drogowe, elektryczne i energetyczne****

Jeltech Jelenia Góra to firma specjalizująca się w zadaniach z zakresu budownictwa drogowego, energetycznego i elektrycznego. Budujemy drogi, sieci oświetlenia ulicznego, przyłącza. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych.

http://www.jeltech.pl/ - 12 Lip 2018

Jona - technologie bezwykopowe****

Oferta wykonywania nowoczesnych technologii bezwykopowych - przeciski pod drogami i przewierty sterowane na terenie Wielkopolski.

http://www.jona.pl/ - 26 Sie 2015

Kaprin - prefabrykaty, elementy betonowe****

Witryna grupy Kaprin, Grupa Elbud Kaprin, Kiel-Krak. Specjalizuje się ona głównie w produkcji elementów betonowych dla drogownictwa, kanalizacji, energetyki, budownictwa. Oprócz działalności produkcyjnej, prowadzi również działalność handlową w zakresie elementów betonowych i materiałów budowlanych. W ofercie prefabrykaty, kręgi, studnie, żerdzie, słupy, żeliwo, elementy drogowe, korytka odwodnienia. Na stronie oprócz oferty zamieszczono także informacje o nowościach, promocjach oraz formularz zapytania ofertowego.

http://www.kaprin.krakow.pl/ - 25 Lut 2003

Kopalnia Wierchomla kamień kruszywo piaskowiec kliniec tłuczeń nadziarno****

Jesteśmy producentem wysokiej jakości kruszywa frakcji drogowych i budowlanych (nadziarno, tłuczeń, kliniec, łupanka) pochodzących ze złoża piaskowca mangurskiego.

http://www.kopalniawierchomla.pl/ - 12 Kwi 2006