KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

Kostka brukowa Lublin****

Firma budowlana kostka brukowa Lublin, oferuje usługi związane z brukarstwem i zakładaniem ogrodów. Kilkuosobowa zgrana ekipa doświadczonych budowlańców podejmie się każdego zlecania.

http://kostka-brukowa-lublin.pl/ - 22 Lut 2017

Kostka brukowa Płyty elewacyjne Krawężniki Nadproża - Poz-bruk****

Producent kostki brukowej i ścian dźwiękochłonnych. Witryna zawiera szczegóły oferty, opisy i dane teleadresowe. Bogata oferta produktów: kostka brukowa, krawężniki, nadproża, płyty elewacyjne, płyty posadzkowe.

http://www.pozbruk.pl/ - 4 Cze 2008

KPRM - Konstrukcje i wyposażenie mostów sp. z o.o.****

KPRM- Konstrukcje i wyposażenie mostów. Oferta nowoczesnych, soczewkowych łożysk mostowych.

http://www.kprm.skoczow.pl/ - 7 Lip 2003

Krakbau sp. z o.o.****

Strona firmy budowlanej (tunele, mosty, budownictwo morskie) - w Polsce realizującej budowy pod klucz jako generalny wykonawca, w Niemczech natomiast wykonującej obiekty jako podwykonawca firm niemieckich.

http://www.krakbau.com.pl/ - 19 Sty 2001

Krawezniki granitowe plyty chodnikowe galanteria kamienna - Tani Granit****

Oferujemy krawężniki granitowe, płyty chodnikowe,kostkę granitową oraz produkcje na wymiar pod klienta.Zaopatrujemy w kruszywa granitowe. Sprawdz nas!

http://www.granitowo.jimdo.com/ - 10 Kwi 2014

Krawężniki, palisady, kostki brukowe w Kielcach, Świętokrzyskie****

Centrum Kostki Brukowej Magnum Kielce - dystrybutor kostki brukowej w regionie woj. Świętokrzyskie. W ofercie też krawężniki, palisady, obrzeża, klinkier i granit. Projektowanie, sprzedaż i układanie kostki brukowej. Zapraszamy - granit, ogrodzenia i kostka brukowa Kielce.

http://www.kostki-brukowe.pl/ - 24 Wrz 2012

Krawężniki, posadzki, schody i płyty granitowe - Brokerstone****

Budownictwo to dziedzina, na której Brokerstone zna się najlepiej. Wiele trudnych i wymagających realizacji było naszym udziałem. Wykonujemy między innymi wytrzymałe krawężniki, posadzki, schody i płyty granitowe z materiałów pochodzących od najlepszych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

http://www.brokerstone.pl/ - 7 Sie 2013

Kruszywa budowlane i ozdobne, naturalne, rozładunek wagonów - Rosiński Logistics****

Firma Rosiński Logistics sprzedaje kruszywo ozdobne i budowlane np. kruszywa drogowe i tłuczeń kolejowy. W ofercie firmy znajduje się piasek płukany, grysy i kruszywo do betonu. W ofercie firmy Rosiński Logistics są także usługi takie jak rozładunek wagonów oraz transport kolejowy w Polsce. Dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne pozwala na działanie firmy w dowolnym miejscu kraju.

http://www.rl.net.pl/ - 12 Gru 2012

Lafarge Kruszywa****

Lafarge Kruszywa produkuje i sprzedaje wysokiej jakości kruszywa do szerokiego zastosowania w budownictwie drogowym.

http://www.lafarge-kruszywa.pl/ - 10 Lut 2006

Lehmann + Partner Polska Sp z o.o.****

Zakres usług: systemy informacji drogowej, banki informacji drogowej, ewidencja danych, pozycjonowanie, kartografia cyfrowa, technika video, rozwiązania specjalne. Na stronie szczegóły oferty, dane teleadresowe.

http://www.lehmann-partner.pl/ - 11 Mar 2003