KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (441)

Profil sp. z o.o.****

Firma specjalizuje się w opracowaniach związanych z podnoszeniem poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Witryna zawiera informacje o projektowaniu, szkoleniach, dokumentach, kontakt, nadzory...

http://www.profilsp.com.pl/ - 16 Lis 2001

Projektowanie i Nadzory Budowlane - inż. Janusz Baran. Brzeszcze****

Usługi w zakresie projektowania i nadzorów budowlanych - inż. Janusz Baran, Brzeszcze k. Oświęcimia.

http://januszb.prv.pl/ - 23 Sty 2006

Projektowaniedrogowe.pl - projektowanie infrastruktury****

Przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy i chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy specjalistami od kładzenia lekkiej płyty dynamicznej w Warszawie. Z naszych projektów i pomysłów korzysta wiele osób zajmujących się budową dróg. Wiemy jak spełniać najwyższe normy jakości, na miejscu badamy gęstość gruntu i od ręki podajemy wszystkie wyniki. Odwiedź naszą stronę, poznaj pełną listę usług i umów się na spotkanie.

http://www.projektowaniedrogowe.pl/ - 16 Mar 2018

Projekty drogowe zjazdu, parkingu, nadzór inwestorski, biuro projektowe****

Wykonujemy projekty budowlane dróg i zjazdów, parkingów, chodników. Oferujemy nadzór inwestorski. Małopolskie i śląskie

http://droginwest.pl/ - 7 Lut 2017

Prometeusz - układanie kostki brukowej****

Firma z siedzibą w Pabianicach, działająca na terenie Łodzi oraz okolic. Naszą specjalnością jest układanie granitowej kostki brukowej, a proponowany cennik dopasowany jest do oczekiwań Klientów.

http://www.prometeuszkostkabrukowa.com.pl/ - 22 Lut 2016

Promost****

Na stronie oferta producenta materiałów i dystrybutora urządzeń do poziomego oznakowania dróg oraz geosyntetyków do budowy i napraw dróg Polyfelt. Szczegółowe omówienie oferty i lista referencji.

http://www.promost.pl/ - 19 Wrz 2005

Promost****

Na stronie oferta producenta materiałów i dystrybutora urządzeń do poziomego oznakowania dróg oraz geosyntetyków do budowy i napraw dróg Polyfelt. Szczegółowe omówienie oferty i lista referencji.

http://www.promost.pl/ - 19 Wrz 2005

Pryncypat - pracownia archeologiczna, nadzór archeologiczny****

Działalność firmy "Pryncypat" obejmuje prowadzenie badań wykopaliskowych, nadzoru archeologicznego, badań geofizycznych oraz konserwację zabytków. Firma dysponuje sprawdzonych zapleczem kadrowym, zapewniającym najwyższą jakość wykonanych prac. W razie zaistniałej konieczności nawiązuje współpracę z innymi jednostkami badawczymi i usługowymi. Oferta firmy obejmuje: Archeologiczne badania ratownicze: - prowadzenie wykopaliskowych badań sondażowych i ratowniczych, wraz z przygotowaniem i pozyskaniem stosownego zezwolenia na prowadzenie badań - nadzory archeologiczne - opracowanie wyników badań wykopaliskowych Archeologiczne badania nieinwazyjne: - badania geomagnetyczne - badania elektrooporowe Konserwację zabytków ruchomych: - konserwację zabytków metalowych - konserwacje zabytków z materiałów organicznych - konserwację zabytków z innych materiałów (np. szkła)

http://www.pryncypat-archeo.pl/ - 27 Mar 2013

Przeciski pod drogami****

Oferujemy usługi w zakresie obniżania lustra wody przez działanie igłofiltrów a także przecisków i przewiertów pod dragami, torami, rzekami lub innymi przeszkodami.

http://www.przeciski-borma.pl/ - 29 Lut 2012

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Świecie Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz informacje o firmie zajmującej się budową dróg i mostów, modernizacją ulic, chodników i parkingów, naprawą konstrukcji betonowych, produkcją i sprzedażą betonów, emulsji asfaltowych, usługami sprzętowymi i transportowymi oraz zimowym utrzymaniem dróg.

http://www.pbdim-swiecie.pl/ - 8 Lut 2002