KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

KPBP-BICK - budownictwo*****

Witryna należy do kieleckiej firmy KPBP-BICK swiadczącej usługi w zakresie budownictwa. Na stronie oprócz informacji o firmie (historii, aktualnej działalności) można znaleźć ofertę handlowo-usługową. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.kpbp-bick.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Pierwszy Polski Internetowy Katalog Drogownictwa*****

"Katalog branży drogowej. Setki linków do stron firm, organizacji i uczelni związanych z drogownictwem. Informacje o targach i konferencjach".

http://www.roads.com.pl/katalog/ - 20 Mar 2000

P.I.T. PROJECT - Lębork*****

Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą, wynajmem i serwisem maszyn budowlanych i drogowych. Strony zawierają informacje o firmie, produktach, cenach, punktach sprzedaży.

http://www.project.com.pl/ - 17 Cze 2003

Polski Koncern Naftowy S.A.*****

Witryna Polskiego Koncernu Naftowego S.A. zawiera informacje na temat działalności grupy PKN, produktów, usług i aktualności.

http://www.petrochemia.pl/ - 4 Lut 2000

Polskie Drogi i Mosty POLDIM, Tarnów*****

Wykonujemy roboty drogowe i mostowe oraz remonty cząstkowe (kładzenie asfaltu, naprawa dróg i mostów). Sprzedajemy wyroby betonowe (m.in. beton towarowy), kruszywa mineralne, mieszanki bitumiczne i sól drogową.

http://www.poldim.com.pl/ - 26 Sie 2005

Portal Polish Roads - Drogi w Polsce*****

Portal Polish Roads - Drogi w Polsce. Aktualne informacje o autostradach i drogach ekspresowych w Polsce.

http://www.polishroads.pl/ - 4 Maj 2011

Wiaty, wiaty przystankowe, wiata stalowa, wiata przystankowa*****

Wiaty prezentowane przez Budotechnikę, są to typowe wiaty przystankowe dostępne w ciągu krótkiego okresu czasu. Modele te występują w kilkunastu standardowych wymiarach. Budowę wiat możemy wybierać z pośród kilkunastu wersji ścianek bocznych, całej gamy wyposażenia opcjonalnego oraz obiektów towarzyszących takich jak kioski, pawilony, city lighty oraz gabloty reklamowe. Nasza firma jako lider rynku zaprojektowała cały segment rozwiązań pozwalających na tworzenie produktów odpowiednich do wszelkich możliwych lokalizacji i potrzeb. Produkujemy również wiaty stadionowe, garażowe, rowerowe i inne zadaszenia. Zalety naszych wiat przystankowych/przystanków autobusowych: - różnorodność wiat oraz różnorodność możliwości przy ustalaniurodzaju zestawienia umożliwiają wybór najodpowiedniejszego modelu i dostosowanie wiaty do specyficznych potrzeb lokalizacyjnych Klienta.

http://www.wiaty.net/ - 22 Wrz 2010

AAA Road Service Odblaski, Kocie Oczka, Elementy odblaskowe, Oznakowanie dróg****

Witryna przedstawiciela na Polskę prowadzącego sprzedaż: odblasków najezdniowych Stimsonite 948, 953, Szklanych odblasków krawężnikowych i najezdniowych Holophane, folii odblaskowych Avery Dennison, pachołków, krawężników i ścian prowadzących. Ponadto w ofercie: wykonawstwo poziomego oznakowania dróg w technologiach sienko i grubowarstwowych.

http://www.roads.com.pl/ - 1 Mar 2006

Agencja Budowy i Eksploatacji Autostrad****

Strona instytucji odpowiedzialnej za realizację Programu Budowy Autostrad płatnych w Polsce. Zawiera ona kompletny zestaw informacji dotyczących działalności Agencji.

http://www.abiea.org.pl/ - 20 Lut 2001

AiT - technika wykańczania wnętrz****

AiT - usługi remontowo-budowlane, meble na zamówienie, układanie kostki brukowej - od projektu po kompleksowe wykonawstwo.

http://www.ait-grupa.pl/ - 6 Wrz 2006