KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o.****

ALFA BOND KOHLHAUER jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań ekranów akustycznych.

http://www.alfabond-kohlhauer.pl/ - 20 Lis 2006

Alians-Trade - stabilizacja gruntu, geosyntetyki, maty antyerozyjne****

Alians-Trade jest wiodącym producentem rozwiązań służących do ustabilizowania powierzchni gruntu. Alians-Trade to firma od wielu lat budująca drogi i dostarczająca geosyntetyki. W ofercie firmy można znaleźć między innymi geomembrany i różnego rodzaju maty antyerozyjne.

http://www.alians-trade.eu/ - 4 Wrz 2012

Alsbud Sp. z o. o. Usługi wodno-kanalizacyjne****

Alsbud sp. z.o.o. jest Spółką z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w remontach nawierzchni drogowych. W swojej bogatej ofercie ma między innymi prace skupiające się na niniejszych tematach: regulacja włazów, zapadnięte włazy, regulacja urządzeń w jezdniach, pęknięcia nawierzchni asfaltowych, naprawa włazów, naprawa studni kanalizacyjnych, wpusty deszczowe, likwidacja zrakowaceń asfaltu. Spółka zajmuje się sprzedażą materiałów : masy bitumiczne Ergelit, płynny asfalt.

http://alsbud.pl/ - 25 Cze 2017

Alstal - Generalny Wykonawca, Alstal****

ALSTAL działa kompleksowo: od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.Jesteśmy Generalnym Wykonawcą inwestycji w zakresie budownictwa sportowego, przemysłowego, energetycznego oraz związanego z obronnością. Projektujemy i budujemy hale stalowe oraz konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. W ramach realizowanych kontraktów świadczymy usługi w zakresie kompleksowej budowy infrastruktury zewnętrznej w postaci: dróg, instalacji sanitarnych, telekomunikacyjnych, energetycznych.

http://www.alstal.eu/ - 26 Mar 2014

ANDROS produkcja znaków drogowych****

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Andros z Redy! Jest to bowiem ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży drogowo-budowlanej. Głównym profilem jego działalności jest wytwórstwo jak i instalacja wysokiej jakości oznakowania dróg oraz systemów informacji miejskiej. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo w szczególności znaki drogowe pionowe i poziome, tabliczki uliczne, pachołki, lampy ostrzegawcze i progi zwalniające, jak i wiele innych. Powstają one w nowoczesnym parku maszynowym, którym dysponuje firma. Pozwala on też na sprawną i terminową obsługę wszelkiego zlecenia. cały zakres usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://www.andros-reda.pl/ - 11 Cze 2016

ARMA - urządzenia dylatacyjne, lampy EX, szkło borowo-krzemowe****

W ofercie firmy Arma znajdą Państwo: urządzenia do blokowej dylatacji mostów, szkło borokrzemowe i wzierne oraz lampy EX.

http://www.arma-krakow.pl/ - 12 Lip 2016

Art Metal****

Polski producent stylowych i współczesnych słupów oświetleniowych. Firma oferuje także elementy małej architektury (słupki, zdroje, kosze na śmieci, drogowskazy).

http://www.art-metal.pl/ - 22 Lis 2001

AS PPH - systemy odpływów i odwodnień liniowych****

Producent systemów odwodnień liniowych, szeroko stosowanych do odwadniania nawierzchni dróg, parkingów, placów, hal itp. W asortymencie firmy AS PPH znajdują się liczne komponenty do stworzenia profesjonalnych systemów odpływów liniowych i punktowych. Prezentujemy różnego rodzaju wpusty, odwodnienia oraz kratki.

http://www.aspph.pl/ - 27 Lis 2017

Asfalt na zimno****

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy mieszkanki asfaltowej TAR-CAN 2001 służącej do naprawy ubytków drogowych na zimno - dziury, pęknięcia i inne. Potrzebna jest jedynie zagęszczarka gruntu!. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.asfaltnazimno.com.pl/ - 6 Lis 2012

Asi - uruchomienia, naprawa, relokacja, serwis maszyn i urządzeń****

Specjalizacja Asi Polska to utrzymanie ruchu, transfer linii przemysłowych, instalacje przemysłowe, relokacja oraz serwis maszyn i urządzeń. W ofercie także pełne wsparcie techniczne, uruchomienia, remonty i modernizacje oraz naprawa maszyn i urządzeń.

http://www.asi.gliwice.pl/ - 17 Sty 2008