KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

BIURO ROZWOJU KRAKOWA S.A.****

Firma jest biurem inżynierskim, którego głównymi zadaniami sa: planowanie przestrzenne, projektowanie z zakresu budownictwa, infrastruktury technicznej, drogownictwa i komunikacji. Na stronie możemy zapoznać się z ofertą firmy, jej osiągnięciami, a także z informacjami na temat Amerykańsko - Polskiego Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Krakowie, w którym uczestniczy BRK.

http://www.brk.com.pl/ - 8 Mar 2000

Botom****

Oferujemy usługi w zakresie budowy i modernizacji torów kolejowych i tramwajowych, budowy dróg i chodników, sprzedaż materiałów nawierzchni kolejowej.

http://www.botom.pl/ - 9 Wrz 2005

Botom****

Oferujemy usługi w zakresie budowy i modernizacji torów kolejowych i tramwajowych, budowy dróg i chodników, sprzedaż materiałów nawierzchni kolejowej.

http://www.botom.pl/ - 9 Wrz 2005

Brukarstwo - nasza firma od lat istniej na rynku budowlanym specjalizując się w układaniu kostki.****

Inż. Łukasz Sopicki - firma brukarska z Andrychowa w województwie małopolskim. Zespół stanowi wykwalifikowany personel z kilkunastoletnim doświadczeniem w specjalności brukarskiej. Dysponujemy kompletnym zapleczem sprzętowym, co znacznie redukuje czas ich wykonania. Nasi pracownicy doradzą Państwu w doborze adekwatnej kostki brukowej w zależności od przeznaczenia powierzchni i oczekiwanych obciążeń, a zarazem doradzą jak umiejętnie wcielić ją w dotychczasowy obszar. Przed podjęciem prac brukarskich opracowujemy właściwy kosztorys - gratis. Po konsultacjach i poznaniu wizji inwestora, przygotowujemy czytelny projekt, według którego realizowana jest praca. Prace realizujemy z surowców własnych lub dostarczonych za pośrednictwem klienta. Każde zamówienie traktujemy jednostkowo. Przy dużych inwestycjach istnieje możność negocjacji należności. Na zakończone usługi brukarskie, w oparciu o stworzoną umowę, obowiązuje co najmniej 24-miesięczny okres rękojmi. Wystawiamy faktury VAT.

http://www.sopicki.pl/ - 20 Lis 2014

Brukarstwo Nałęczów | Układanie kostki brukowej Lublin****

Wiele lat obecności na rynku i dziesiątki wykonanych zleceń na usługi brukarskie, w tym układanie kostki, płyt ażurowych i wykonywanie odwodnień. Jeżeli poszukują Państwo informacji dotyczących firm, specjalizujących się właśnie w tych dziedzinach, koniecznie należy zapoznać się z ofertą firmy Usługi Brukarskie Tomasz Pruchnicki, działającej w miejscowości Nałęczów w województwie Lubelskim.

http://neofirmy.net/brukarstwo,uslugi-brukarskie-pruchnicki-tomasz-lubelskie-ukladanie-kostki-brukowej-odwodnienia-plyty-azurowe-,naleczow,lubelskie-1014.html - 8 Mar 2016

Brukarz Lublin****

Brukarz Lublin to firma zajmująca się usługami brukarskimi różnego rodzaju. Oferta skierowana jest głównie do domów jednorodzinnych w mieście Lublin i okolicach.

http://lublin-brukarz.pl/ - 22 Lut 2017

Budar****

Firma Budar oferuje specjalistyczne prace drogowe oraz kompleksową realizację robót drogowych we wszystkich znanych rodzajach konstrukcji i technologii.

http://www.budar.com.pl/ - 25 Mar 2004

BUDOSTAL-5 S.A.****

Spółka akcyjna BUDOSTAL-5 z Krakowa oferuje roboty torowe, drogowe, budowę oczyszczalni ścieków, prace ogólnobudowlane oraz usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.budostal5.com.pl/ - 29 Wrz 2004

Budrim****

Zakład Budownictwa Drogowego i Mostowego zajmuje się budową i remontami obiektów drogowych, mostowych, remontami sieci gazowych i ciepłowniczych.

http://www.budrim.com.pl/ - 23 Sty 2001

Cegielnie Mazowieckie - PROCERBUD****

PROCERBUD - Cegielnie Mazowieckie: cegła pełna, dziurawka, kratówka, modularna; pustak ścienny, szczelinowy; pustaki, cegły pełne, dziurawki, kratówki...

http://www.cegielnie-mazowieckie.pl/ - 26 Sty 2004