KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo dróg (443)

Drogownictwo 2000****

Projektowanie trasy drogowej i jej elementów składowych. Programy, podręczniki, słownik i wiele innych.

http://drogownictwo.republika.pl/ - 12 Gru 2003

Drokan-2****

Przedsiębiorstwo budowlano-projektowe: projektowanie i wykonawstwo oraz sprzedaż materiałow budowlanych. Na stronie oferta, referencje, dane kontaktowe.

http://drokan-2.tychy.pl/ - 16 Cze 2004

Drotech****

DROTECH prowadzi działalność inżynieryjno-konsultingową w zakresie badania, oceny i projektowania wzmocnienia nawierzchni drogowych oraz rozwiązywanie problemów technologiczno-materiałowych

http://chlipalski.eu/ - 28 Sty 2015

EkoProd Sp. z o.o. producent kruszyw****

Nasza oferta umożliwia skorzystanie z najogromniejszej. Od wielu lat wytwarzamy najlepszej jakości kruszywa sztuczne, jakie zdobywamy z wielkich hałd. Nasza firma zajmuje się fabrykacją i sprzedażą kruszyw. Dodatkowa aktywność to przetwarzanie odrzutów żelazo nośnych. Nasz doświadczony personel zapewnia Państwu gwarancję solidności i wysokiej biegłości. Każdy Klient jest dla nas bardzo istotny, więc dbamy o zachowanie dobrych relacji. EkoProd Sp. z o.o. reaguje na zamieniające się potrzeby Klientów, w następstwie tego realne było uzyskanie tak wielkiego sukcesu. Wszystkich skłonnych zapraszamy do zapoznania się z wiadomościami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej:

http://www.ekoprod.pl/ - 18 Paź 2013

Elektromontaż Rzeszów S.A.****

Oświetlenie zewnętrzne z zastosowaniem nowoczesnej konstrukcji słupa ocynkowanego własnej produkcji i dekoracyjnych opraw, słupy parkowe i ogrodowe, słupy sygnalizatorów, maszty flagowe. Oferta, informacje o firmie, kontakt...

http://www.elmont-rzw.com.pl/ - 16 Lis 2001

Energopol****

Energopol. Roboty drogowe. Konstrukcje żelbetowe. Zbiorniki. Na stronach znajdują się informacje o firmie i dane teleadresowe.

http://www.energopol.krakow.pl/ - 11 Maj 2002

Epoke - zwalczamy gołoledź****

Epoke to jeden ze światowych liderów produkujących urządzenia do zimowego utrzymania dróg, takich jak piaskarko-solarki, wytwornice solanki, zraszarki, a także kosiarki.

http://www.epoke.pl/ - 26 Sie 2003

Erplast - słupki parkingowe, balustrady mostowe ****

Firma jako producent oferuje znaki drogowe, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, tablice drogowe i reklamowe, kosze uliczne, słupki parkingowe oraz słupki blokujące, pojemniki na sorbent, bariery drogowe oraz balustrady mostowe.

http://www.erplast.com.pl/ - 28 Cze 2006

EUGENIUSZ BARANOWICZ układanie nawierzchni z bruku****

Od 1994 roku w Bydgoszczy działa Zakład brukarski Eugeniusz Baranowicza, jaki oferuje usługi brukarskie. Zajmujemy się realizowaniem dużych oraz małych zleceń dla klientów prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji. Układamy nawierzchnię z kostki brukowej, granitowej, kamiennej, betonowej i ażurowych i chodnikowych płyt. Wykonujemy także inne prace ziemne oraz remontowe związane z infrastrukturą drogową, taką jak jezdnie, chodniki, alejki, ścieżki rowerowe, parkingi i zjazdy. Ustawiamy obrzeża, krawężniki, palisady i elementy małej architekturę, konstruujemy przepusty drogowe, studnie drenarskie i systemy odprowadzające wodę. Nasze usługi cechują się efektownym i dokładnym wykonaniem i krótkim czasem realizacji. Dodatkowo należymy do Kujawsko-Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa. W celu zdobycia większej ilości informacji zapraszamy na stronę internetową.

http://brukarstwo-baranowicz.pl/ - 7 Wrz 2013

Exbud Skanska****

Strona Exbud Skanska. Firma świadczy usługi budowlane i techniczne w kraju i za granicą. Jest inwestorem zastępczym, generalnym wykonawcą i developerem. Dokładniejsze informacje na stronie www.

http://www.exbud.skanska.pl/ - 17 Wrz 2001