KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (906)

ABP Lemar - wilgoć, zalanie budynku, drenaż *****

Firma oferuje osuszanie murów, drenaż, osuszanie budynków, izolacje poziome i pionowe. Jeżeli Twoim problem jest wilgoć, zalanie budynku to skorzystaj z naszych usług - płacisz dopiero gdy działa. Zapraszamy - renowacja i osuszanie budynków.

http://www.lemar.combiz.pl/ - 12 Paź 2007

Akustyka pomieszczeń - wygłuszanie pomieszczeń*****

W zakresie swojej działalności specjalizujemy się w pracach związanych z wykonawstwem posadzek przemysłowych. W naszej firmie zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną załogę, dlatego podejmujemy się prac o dużym stopniu trudności.

http://www.asonapolska.com.pl/ - 11 Maj 2010

Automatyka przemysłowa od Schmersala*****

Schmersal, producent i dystrybutor urządzeń dla systemów bezpieczeństwa montowanych w domach, biurowcach oraz innych budynkach. Nasze urządzenia powstają w oparciu o wymogi naszych klientów.

http://www.schmersal.pl/ - 23 Lis 2010

Aves - ogrodzenia betonowe*****

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją betonowej kostki ogrodzeniowej oraz betonowej kostki elewacyjnej. Kostkę to można zastosować do budowy bardzo estetycznych i trwałych ogrodzeń, filarów podporowych, murów oporowych, kominków, różnego rodzaju murków ozdobnych.

http://www.avesogrodzenia.pl/ - 9 Sty 2012

Bramy przesuwne i garażowe, słupki, siatki ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe Gdańsk, pomorskie*****

Wukazet, Wiślinka blisko miasta Gdańsk. Firma jako producent oferuje słupki ogrodzeniowe i siatki ogrodzeniowe - siatka ogrodzeniowa leśna i powlekana. W sprzedaży też ogrodzenia panelowe, bramy przesuwne, bramy garażowe, balustrady, automatyka bram i akcesoria ogrodzeniowe - Wiślinka, Gdańsk, woj. pomorskie

http://www.wukazet.gda.pl/ - 30 Kwi 2017

Budowa hal magazynowych i przemysłowych - system Astron*****

Oferta firmy to budowa hal na zamówienie, takż wynajem i sprzedaż hal. Hale, magazyny, obiekty przemysłowe, centra logistyczne, hale produkcyjne, budownictwo przemysłowe - cała Polska.

http://www.jartom.biz.pl/ - 3 Paź 2003

Cement*****

Witryna jednej z największych w Polsce cementowni. Można tu kupić praktycznie każdy rodzaj cementu.

http://www.ozarow.com.pl/ - 25 Lip 2001

CEmix S.C. Wiktoria Loch Wojciech Loch - Chemia Budowlana*****

Producent zapraw oraz klei budowlanych. Szczegółowe opisy produktów. Deklaracje zgodności oraz karty charakterystyki.

http://www.cemix-zary.pl/ - 12 Lip 2010

COPLAN PODŁOGI PODNIESIONE*****

Podłogi podniesione do budynków biurowych, banków, central telekomunikacyjnych, serwerowni, pomieszczeń wystawowych i porodukcyjnych. Pozwalają umieścić wszelkiego rodzaju instalacje w przestrzeni podpodłogowej, wolny dostęp do okablowania. Różnorodne rozwiązania techniczne i materiałowe. Podłogi podniesione modułowe, wylewane, techniczne.

http://www.coplan.com.pl/ - 13 Mar 2001

EKOBEL - Ekrany akustyczne, ochrona przed hałasem*****

Firma Ekobel produkuje panele aluminiowe jedno- i dwustronnie wysoce absorbujące, panele typu Zielona Ściana w różnych odmianach, również panele drewniane.

http://www.ekobel.com.pl/ - 8 Kwi 2004