KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (890)

Budowa jachtów i łodzi****

Firma świadczy usługi szkutnicze, zajmując się m.in. budową jachtów i łodzi wędkarskich oraz wiosłowych.

http://www.bys-europe.com/ - 8 Mar 2014

Budynki z płyt warstwowych, pawilony handlowe producent****

Redcom jest producentem i dostawcą budynków w konstrukcji stalowej z obudową z płyt warstwowych. Projektujemy , a także produkujemy takie produkty jak:pawilony handlowe, kontenery socjalne, kioski handlowe, portiernie oraz wszelkiego rodzaju hale - poczynając od komór chłodniczych, poprzez małe hale, kończąc na dużych halach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.redcomltd.pl/ - 28 Lip 2014

Cambria – ogrody zimowe, okna , rolety, żaluzje fasadowe****

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na ogrody zimowe z drewna egzotycznego, okna, rolety oraz żaluzje fasadowe. Zapewniamy komputerowe wizualizacje projektów, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje oraz cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.cambria.pl/ - 13 Cze 2012

Celbud - firma budowlana****

Strona internetowa firmy Celbud. Na stronie informacje o firmie, wyroby, pracownicy, nowości.

http://www.celbud.com.pl/ - 7 Lis 2001

Centrum Płyty Warstwowej - montaż obiektów z płyty, hale, dachy, pawilony, przechowalnie****

Centrum Płyty Warstwowej - oferuje uslugi w zakresie sprzedaży, dostaw i montażu wszelkiego rodzaju pawilonów, hal lekkich oraz pomieszczeń wewnątrz budynkowych wykonanych w systemie ścian lekkich z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym.

http://www.cpw.com.pl/ - 25 Kwi 2005

CERTUS projekty kostki****

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Osiągnęliśmy pozycję jednego z przywódców w fabrykacji wysokiej jakości składników ogrodowych. Oferujemy: kostki przemywane, przemysłowe, antyczne, klasyczne, płyty szlachetne, elementy dekoracyjne i elementy ścienne. Nasi fachowcy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą kompetentnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację wszelkiego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.certus-tb.pl/ - 7 Maj 2013

Certyfikaty Energetyczne****

Certyfikaty energetyczne - wystawianie certyfikatów energetycznych, świadectw energetycznych i charakterystyki energetycznej budynków. Forum audytorów i osób zainteresowanych wystawianiem certyfikatów energetycznych.

http://www.certyfikuj.pl/ - 12 Cze 2008

Climbex: mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie zbiorników, silosów ****

Firma posiada agregaty ssące i ładowarki próżniowe. W ofercie przygotowanie do remontów, mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i kotłowni. Czyszczenie zbiorników i czyszczenie silosów, prace na wysokości i usługi alpinistyczne.

http://www.climbex.opole.pl/ - 20 Sty 2009

Conexx - Producent hal stalowych****

Jesteśmy producentem hal stalowych - zajmujemy się ich projektowaniem oraz budową. Realizujemy m.in. obiekty magazynowe oraz obory.

http://www.conexx.pl/ - 10 Cze 2016

Cramo - wynajem maszyn budowlanych,****

Cramo oferuje wynajem agregatów prądotwórczych, kontenerów biurowych, maszyn drogowych, minikoparek, podestów ruchomych, pomp wodnych, sprzętu budowlanego. W ofercie znaleźć można także maszyny budowlane (młoty pneumatyczne, piły łańcuchowe, betoniarki używane, walce). Wszystko to w jednym miejscu - cramo.pl

http://www.cramo.pl/ - 8 Kwi 2009