KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (903)

Budowa domów Poznań****

Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budową domków jednorodzinnych na terenie poznania i okolic. Wybudujemy dla Ciebie dom według Twojego lub naszego projektu. Budujemy w atrakcyjnych cenach ponieważ kupujemy hurtowo od samych producentów, a nasze ekipy budowlane posiadają wieloletnie doświadczenie.Załatwimy wszelkie formalności niezbędne do uruchomienia procesu budowlanego.tj. mapy, pozwolenia na budowę, adaptację projektów.

http://www.domki.com.pl/ - 16 Lip 2009

Budowa domów z bali****

Jeśli jesteś zainteresowany budową drewnianego domu to musisz zastanowić się nad domem z bali. Jest to świetny sposób budowania domów oszczędnych, ekologicznych, zapewniających świetne warunki klimatyczne oraz właściwości estetyczne. To wszystko mogą mieć Państwo po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki naszej firmie całą realizacja oraz budowa przebiegnie bezproblemowo, szybko i tanio. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług. Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

http://www.budowaniezbali.pl/ - 14 Maj 2013

Budowa jachtów i łodzi****

Firma świadczy usługi szkutnicze, zajmując się m.in. budową jachtów i łodzi wędkarskich oraz wiosłowych.

http://www.bys-europe.com/ - 8 Mar 2014

Budynki z płyt warstwowych, pawilony handlowe producent****

Redcom jest producentem i dostawcą budynków w konstrukcji stalowej z obudową z płyt warstwowych. Projektujemy , a także produkujemy takie produkty jak:pawilony handlowe, kontenery socjalne, kioski handlowe, portiernie oraz wszelkiego rodzaju hale - poczynając od komór chłodniczych, poprzez małe hale, kończąc na dużych halach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.redcomltd.pl/ - 28 Lip 2014

Cambria – ogrody zimowe, okna , rolety, żaluzje fasadowe****

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na ogrody zimowe z drewna egzotycznego, okna, rolety oraz żaluzje fasadowe. Zapewniamy komputerowe wizualizacje projektów, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje oraz cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

http://www.cambria.pl/ - 13 Cze 2012

Celbud - firma budowlana****

Strona internetowa firmy Celbud. Na stronie informacje o firmie, wyroby, pracownicy, nowości.

http://www.celbud.com.pl/ - 7 Lis 2001

Centrum Płyty Warstwowej - montaż obiektów z płyty, hale, dachy, pawilony, przechowalnie****

Centrum Płyty Warstwowej - oferuje uslugi w zakresie sprzedaży, dostaw i montażu wszelkiego rodzaju pawilonów, hal lekkich oraz pomieszczeń wewnątrz budynkowych wykonanych w systemie ścian lekkich z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym.

http://www.cpw.com.pl/ - 25 Kwi 2005

CERTUS projekty kostki****

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę CERTUS Technologie Budowlane Sp. z o.o. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat. Osiągnęliśmy pozycję jednego z przywódców w fabrykacji wysokiej jakości składników ogrodowych. Oferujemy: kostki przemywane, przemysłowe, antyczne, klasyczne, płyty szlachetne, elementy dekoracyjne i elementy ścienne. Nasi fachowcy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą kompetentnym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację wszelkiego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

http://www.certus-tb.pl/ - 7 Maj 2013

Certyfikaty Energetyczne****

Certyfikaty energetyczne - wystawianie certyfikatów energetycznych, świadectw energetycznych i charakterystyki energetycznej budynków. Forum audytorów i osób zainteresowanych wystawianiem certyfikatów energetycznych.

http://www.certyfikuj.pl/ - 12 Cze 2008

Climbex: mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie zbiorników, silosów ****

Firma posiada agregaty ssące i ładowarki próżniowe. W ofercie przygotowanie do remontów, mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i kotłowni. Czyszczenie zbiorników i czyszczenie silosów, prace na wysokości i usługi alpinistyczne.

http://www.climbex.opole.pl/ - 20 Sty 2009