KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (891)

Dragon-Bram, Automatyka Do Bram****

W naszej ofercie znajdziesz bramy i ogrodzenia, szlabany, bramy garażowe oraz automatykę do bram. W pakiecie naszych usług jest montaż bram i napędów do bram. Prowadzimy własny serwis, który mieści się w Poznaniu. Zapraszamy

http://dragon-bram.pl/ - 9 Wrz 2016

Drillpol - wiercenie studni****

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywaniem wiercenia studni głębinowych czy odwadniających. W ofercie dostępne również pompy ciepła. Odwierty wykonujemy na terenie całego Śląska.

http://www.drillpol.com/ - 19 Cze 2014

DROCOMPLEX s.c. - osuszanie i stabilizacja podłoża****

Firma świadczy różnorodne usługi w zakresie budowy i modernizacji dróg, m.in. zajmuje się stabilizacją i osuszaniem podłoża, a także recyklingiem mas drogowych.

http://www.drocomplex.pl/ - 15 Maj 2014

DROINWEST - Remonty****

Nie tylko projektujemy, ale również realizujemy budowę domów. Nasza firma, z siedzibą w Bielsku-Białej (Śląsk), przeprowadza również remonty.

http://www.remont-budowa.eu/ - 16 Kwi 2016

Druk na szkle, drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane - HTI Szkło****

Firma produkuje drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane , a także inne elementy architektury wnętrz. Przedsiębiorstwo wykonuje również druk na szkle.

http://www.htiszklo.pl/ - 24 Kwi 2014

Drzwi przeciwpożarowe, bramy przeciwpożarowe, stolarka przeciwpożarowa ::: UNIMONT-PLUS****

Firma UNIMONT-PLUS Poznań, Stęszew, oferuje: drzwi, bramy, stolarkę przeciwpożarow±, systemy drzwiowe, drzwi stalowe, drzwi przeciwpożarowe, klapy dymowe, drzwi do kancelarii tajnych, drzwi kryptograficzne, drzwi RTG, bramy przeciwpożarowe, bramy przemysłowe, bramy garażowe

http://www.unimontplus.pl/ - 27 Lis 2006

ECO energy Pompy Ciepła****

Tytuł strony: ECO energy Pompy Ciepła Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem instalacji grzewczych na bazie pomp ciepła, wentylacji mechanicznych, ogrzewania podłogowego, wod-kan, kolektorów poziomych, odwiertów głębinowych, odkurzaczy centralnych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://ecoenergy.com.pl/ - 20 Lip 2013

EKO-DAR - zbiorniki bezodpływowe na szambo i deszczówkę****

Firma EKO-DAR oferuje ekologiczne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków. Proponujemy separatory koalescencyjne oraz bezodpływowe zbiorniki plastikowe na deszczówkę i szambo.

http://www.eko-szambo.pl/ - 27 Lip 2016

Eko-Pur: ocieplanie poddasza pianką poliuretanową****

Firma ogólnobudowlana zajmuje się murowaniem, kładzeniem tynków i płytek, a także ocieplaniem poddaszy i innych części budynku pianką poliuretanową.

http://www.ocieplaniepianka.com/ - 30 Lip 2014

Ekosystem - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, sprzedaż, montaż, serwis****

Firma Ekosystem to profesjonalna i rzetelna firma zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem ekologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, zbiorników na wodę deszczową oraz innych. Od 2006 roku mamy na swoim koncie już ponad 2000 zadowolonych klientów. Będzie to dla nas wielki zaszczyt jeśli zechcesz do nich dołączyć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.oczyszczalnie-dolnyslask.pl/ - 18 Maj 2015