KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (907)

DORACO - generalny wykonawca, budownictwo hydrotechniczne****

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych, w dziedzinie konstrukcji hydrotechnicznych i przemysłowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Firma podejmuje się również renowacji budynków zabytkowych.

http://www.doraco.pl/ - 24 Maj 2014

DOVRE - kominki norweskie****

Przedsiębiorstwo DOVRE zajmuje się dystrybucją kominków norweskich, klasycznych i biokominków na terenie całego kraju. Nasze wkłady kominkowe robione z najwyższej jakości elementów, co zapewnia bezawaryjne korzystanie przez długie lata.

http://www.dovre.com.pl/ - 18 Wrz 2015

Dragon-Bram, Automatyka Do Bram****

W naszej ofercie znajdziesz bramy i ogrodzenia, szlabany, bramy garażowe oraz automatykę do bram. W pakiecie naszych usług jest montaż bram i napędów do bram. Prowadzimy własny serwis, który mieści się w Poznaniu. Zapraszamy

http://dragon-bram.pl/ - 9 Wrz 2016

Drillpol - wiercenie studni****

W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywaniem wiercenia studni głębinowych czy odwadniających. W ofercie dostępne również pompy ciepła. Odwierty wykonujemy na terenie całego Śląska.

http://www.drillpol.com/ - 19 Cze 2014

DROCOMPLEX s.c. - osuszanie i stabilizacja podłoża****

Firma świadczy różnorodne usługi w zakresie budowy i modernizacji dróg, m.in. zajmuje się stabilizacją i osuszaniem podłoża, a także recyklingiem mas drogowych.

http://www.drocomplex.pl/ - 15 Maj 2014

DROINWEST - Remonty****

Nie tylko projektujemy, ale również realizujemy budowę domów. Nasza firma, z siedzibą w Bielsku-Białej (Śląsk), przeprowadza również remonty.

http://www.remont-budowa.eu/ - 16 Kwi 2016

Druk na szkle, drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane - HTI Szkło****

Firma produkuje drzwi, kabiny prysznicowe i balustrady szklane , a także inne elementy architektury wnętrz. Przedsiębiorstwo wykonuje również druk na szkle.

http://www.htiszklo.pl/ - 24 Kwi 2014

Drzwi przeciwpożarowe, bramy przeciwpożarowe, stolarka przeciwpożarowa ::: UNIMONT-PLUS****

Firma UNIMONT-PLUS Poznań, Stęszew, oferuje: drzwi, bramy, stolarkę przeciwpożarow±, systemy drzwiowe, drzwi stalowe, drzwi przeciwpożarowe, klapy dymowe, drzwi do kancelarii tajnych, drzwi kryptograficzne, drzwi RTG, bramy przeciwpożarowe, bramy przemysłowe, bramy garażowe

http://www.unimontplus.pl/ - 27 Lis 2006

ECO energy Pompy Ciepła****

Tytuł strony: ECO energy Pompy Ciepła Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem instalacji grzewczych na bazie pomp ciepła, wentylacji mechanicznych, ogrzewania podłogowego, wod-kan, kolektorów poziomych, odwiertów głębinowych, odkurzaczy centralnych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

http://ecoenergy.com.pl/ - 20 Lip 2013

EKO-DAR - zbiorniki bezodpływowe na szambo i deszczówkę****

Firma EKO-DAR oferuje ekologiczne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków. Proponujemy separatory koalescencyjne oraz bezodpływowe zbiorniki plastikowe na deszczówkę i szambo.

http://www.eko-szambo.pl/ - 27 Lip 2016