KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (909)

Elektrownie wiatrowe - internetowy serwis informacyjny*****

Informacje na temat budowy i eksploatacji elektrowni wiatrowych. Porady prawne i techniczne. Zagadnienia ekonomiki tego typu przedsięwięcia. Prezentacja gmin realizujących wspólny projekt budowy, firmy projektujące i wykonujące tego typu przedsięwzięcia.

http://www.elektrownie-wiatrowe.org.pl/ - 7 Sie 2001

Euro-Ekolas baseny - projektowanie i budowa basenów. Warszawa, Biłgoraj, Chorzów*****

Specjalizacja firmy to baseny. Budowa i projektowanie basenów kąpielowych z polipropylenu dla szkół, ośrodków wczasowych, klientów indywidualnych. Zapewniamy: akcesoria do basenów, szybkie terminy realizacji, różne kształty i wymiary, gwarancje na baseny.

http://www.baseny.euroekolas.pl/baseny/ - 25 Sty 2006

Europool- producent basenów kąpielowych*****

Firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem, sprzedażą, transportem oraz montażem basenów kąpielowych oraz zadaszeń basenowych. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym co umożliwia nam wdrażanie rozwiązań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy cenią jakość i komfort.

http://www.europool.pl/ - 28 Wrz 2010

Folkpool - budowa basenów, akcesoria basenowe. Warszawa*****

Oferta to budowa basenów - baseny, mini-baseny z hydromasażem, akcesoria basenowe, wanny i baseny spa.

http://www.folkpool.pl/ - 25 Sty 2006

Globe Trade Centre S.A.*****

"Globe Trade Centre S.A. należy do czołowych firm deweloperskich w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1994 roku. Globe Trade Centre S.A. inwestuje w trzech głównych segmentach rynku nieruchomości. Są to inwestycje w kompleksy biurowe, centra handlowo-rozrywkowe oraz apartamenty i domy mieszkalne." Na stronie zamieszczono szczegóły oferty oraz galerie.

http://www.gtc.com.pl/ - 19 Sie 2004

KAROS*****

Produkcja pomostów pływających, przystani, stojaków rowerowych, barier odgradzających i zaporowych, sanek, balustrad, systemów mocowań anten, a także projektowanie w zakresie domów mieszkalnych i użyteczności publicznej.

http://www.karos.com.pl/ - 10 Sty 2001

MATEX S. A. Kraków*****

Witryna firmy świadczącej usługi z zakresu budownictwa ogólnego i inżynierii lądowej, ochrony zabytków a także w zakresie architektury, inżynierii oraz doradztwa technicznego. Na stronach znajduje się oferta oraz zdjęcia.

http://www.matex.com.pl/ - 23 Sty 2006

Polskie Kraty - kraty pomostowe*****

Firma Masiv to uznany producent elementów i konstrukcji stalowych. Oferujemy kraty, schody metalowe, podesty ocynkowane i inne konstrukcje dla zakładów przemysłowych. Szczegóły i kontakt dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.polskiekraty.pl/ - 26 Sty 2017

POLTEGOR-projekt sp. z o.o.*****

POLTEGOR-projekt od 50 lat oferuje usługi inżynierskie dla górnictwa odkrywkowego, odsiarczania spalin i urządzeń transportu ciągłego. Okazja dla inwestorów - tereny pod zabudowę w centrum miasta.

http://www.poltegor-eng.com.pl/ - 3 Sty 2001

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - RotoTank*****

Głównym działaniem naszej firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Dokonujemy tego dzięki metodzie formowania rotacyjnego z polietylenu i polipropylenu. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze produkty, m.in. przydomową oczyszczalnie ścieków i szambo ekologiczne. Zapraszamy!

http://www.rototank.pl/ - 16 Maj 2011