KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (903)

RABA Sp. z o.o.*****

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Realizacji Inwestycji RABA prowadzi działalność w zakresie robót budowlano - montażowych od robót zerowych po wykończenie.

http://www.raba.isg.pl/ - 4 Sty 2001

stróżówki, pawilony handlowe, kioski, hale, kioski handlowe, pawilony, garaże - producent*****

Produkujemy stróżówki, pawilony handlowe, kioski, pawilony gastronomiczne, kioski handlowe, pawilony typ kontenerowy. Firma Romdex to producent stróżówek, hal, kiosków typu ruch. Produkujemy również garaże, ciągi garażowe, bramy garażowe, systemy ogrodzeń, balustrady i bariery - Romdex.pl

http://www.romdex.pl/ - 5 Paź 2010

Vredo Polska*****

Przedsiębiorstwo zajmuje się renowacją technicznych nawierzchni trawiastych, kształtowaniem terenów zieleni, sprzedażą siewników do siewu bezpośredniego, rolowanej darniny itp.

http://www.vredo.pl/ - 30 Mar 2005

www.kontenery.com.pl*****

Portal zajmujący się tematyką związaną z KONTENERAMI. Aktualności, technologie, giełda, oferty, opisy.

http://www.kontenery.com.pl/ - 22 Wrz 2003

4Tech - hale stalowe, namiotowe i magazynowe****

Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową produkcją stolarki aluminiowej. Firma wykonuje fasady i ogrody zimowe, a także większe konstrukcje takie jak hale stalowe oraz namioty magazynowe. 4Tech oferuje również wynajem swoich obiektów tymczasowych.

http://www.fourtech.pl/ - 14 Paź 2014

A. G. Szczęsny firma ogólnobudowlana****

Firma jest wykonawcą robót inwestycyjnych i remontowych w budownictwie przemysłowym, usługowym i mieszkaniowym. Specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych robót dachowych w technologiach nowych i tradycyjnych.

http://szczesnyag.pl/ - 3 Sie 2004

A2HM- wiaty przystankowe****

Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z zakresu architektury miejskiej takich, jak: wiaty przystankowe czy też siłownie zewnętrzne. Ponadto prowadzona działalność obejmuje produkcję przekryć oraz handel stalą nierdzewną i kwasoodporną. Profesjonalna realizacja najbardziej wymagających projektów. Fachowe doradztwo i dostarczanie najlepszych rozwiązań technicznych przez ekspertów w swojej dziedzinie. Nowatorskie koncepcje. Sprawny montaż oraz serwis sprzedażowy i po gwarancyjny zamawianych wyrobów. Konkurencyjne ceny.

http://www.a2hm.pl/ - 13 Lut 2014

A8 Architektura - nowoczesne projekty domów****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego A8 Architektura. To najwyższej jakości, oryginalne i nowoczesne projekty domów. W ofercie znajdują się konstrukcje mieszkalne oraz energooszczędne. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i kontaktu.

http://www.a8architektura.pl/ - 28 Lut 2014

Abatec- baseny ogrodowe****

Producent basenów drewnianych i produktów ogrodowych. Wysoka jakość wykonania zgodnie z oczekiwaniami klienta z wykorzystaniem doskonałych materiałów i nowoczesnej technologii. Najlepsze standardy estetyczne i jakościowe. Firma proponuje projekty zarówno basenów o standardowych wymiarach jak i według indywidualnego zamówienia ze strony klienta.

http://www.abatec.pl/ - 4 Lut 2013

AGAMARK.****

Witryny internetowe firmy oferującej usługi w zakresie robót ogólnobudowlanych, ziemnych i regulacji rzek. Znajdziesz tu szczegóły oferty, prezentację dotychczasowych realizacji oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.agamark.com.pl/ - 9 Sty 2003