KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (907)

AKA Nadzory Budowlane - przeglądy budowlane półroczne i roczne****

Inspektor nadzoru zajmujący się przeglądami budowlanymi, zarówno pięcioletnimi, rocznymi, jak i półrocznymi. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://www.akanadzorybudowlane.pl/ - 24 Maj 2016

AKRO - posadzki przemysłowe, nawierzchnie sportowe, domy****

AKRO Rzeszów woj podkarpackie. Firma realizuje: posadzki przemysłowe betonowe, posadzki przemysłowe z żywic, syntetyczne nawierzchnie i podłogi sportowe, naprawy i izolacje konstrukcji budowlanych, sieci kanalizacyjne i wodne, docieplanie domów, budowa i sprzedaż domów.

http://akro.com.pl/ - 24 Maj 2004

Akustyka pomieszczeń****

SPA (samodzielna pracownia akustyczna) powstała w 1996roku i specjalizuje się w akustyce pomieszczeń, kosztorysach oraz ochronie przed hałasem. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie.

http://akustyka.szczecin.pl/ - 6 Lis 2012

ALL-SPA - Budowa łaźni, sauny i spa****

Przedsiębiorstwo zajmuje się budową łaźni, saun i obiektów SPA. Firma zajmuje się również dystrybucją wanien z hydromasażem, generatorów pary oraz dekoracji styropianowych.

http://www.covi.pl/ - 28 Lut 2017

AlpinaTrade.pl Adaptacja projektów domów****

Alpina Trade jest firmą, która specjalizuje się w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę w Krakowie dla wszystkich swoich Klientów. Wśród głównych usług znajduje się adaptacja projektów domów oraz dostarczanie na plac budowy najlepszych materiałów w korzystnych cenach.

http://alpinatrade.pl/ - 19 Wrz 2015

Altanki ogrodowe, domki z drewna na zamówienie, domki letniskowe oraz ogólnie budowle z konstrukcji****

Altanki ogrodowe, domki z drewna na zamówienie, domki letniskowe oraz ogólnie budowle z konstrukcji drewnianej - projekty które zdobyły uznanie na terenie całej Europy.

http://altankidlaciebie.prv.pl/ - 19 Sie 2009

Alt-drew-cosmo.pl****

Zbliża się lato? Chcesz ożywić swój ogród? Polecamy firmę Alt Drew Cosmo, która produkuje drewnianą galanterię ogrodową. W swojej bogatej ofercie posiada: altanki ogrodowe, domki letniskowe, domki na narzędzie, pergole, wiaty, balustrady, drewutnie, donice, place zabawi i wiele innych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, zachwycają swoim designem. Wykwalifikowani projektanci przedstawią Państwu projekt, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa propozycje. Gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji!

http://alt-drew-cosmo.pl/ - 20 Sty 2017

ALUX- konstrukcje aluminiowe dla budownictwa****

Firma produkuje: okna, drzwi, fasady aluminiowe, drzwi i okna ognioodporne aluminiowe

http://www.alux.com.pl/ - 8 Lut 2005

A&M ŻOŁYŃSKI Najtańsze Parapety z Duromarmuru****

Nasze parapety wykonane są z duromarmuru - trwałego materiału złożonego z 90% grysu marmurowego z dodatkiem żywicy dwukrotnie wzmacniającej marmur.

http://parapetyaim.com.pl/ - 8 Cze 2004

AMHouse - domy z bala****

Przedsiębiorstwo AMHouse specjalizuje się w budowie domów z bali. Cena tego typu inwestycji jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto podjąć z nami współpracę. Wykonujemy wygodne i energooszczędne konstrukcje z drewna jodłowego i świerkowego, a wykańczamy je naturalnymi pokryciami dachowymi. Nasze obiekty mieszkalne charakteryzują się pięknym wyglądem, który będzie cieszył przez wiele lat.

http://www.domyzbali24.pl/ - 18 Paź 2014