KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (903)

ANPOL - Usługi remontowo-budowlane****

Przedsiębiorstwo Anpol świadczy kompleksowe usługi remontowe i budowlane. Firma podejmuje się montażu sufitów podwieszanych, a także prac glazurniczych, kamieniarskich oraz malarskich. Działania podejmowane są na terenie Warszawy.

http://remontujemy24.com.pl/ - 18 Lis 2014

APA'97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego. Wrocław****

APA97 Projekty domów jednorodzinnych, projekty budownictwa wielorodzinnego, projekty budownictwo użytecznosci publicznej, projekty budownictwo przemysłowe.

http://www.apa97.rok.pl/ - 25 Sty 2006

Apro Sp. z o.o. Gdańsk****

Witryna agencji projektowo-usługowej. Na stronie szczegółowa oferta, lista klientów oraz dane adresowe.

http://www.apro.pl/ - 24 Sty 2006

Aquamor Spawanie pod wodą****

Prace podwodne przestrzegane właściwie z odnośnymi Ustawami regulującymi sposoby oraz reguły ich realizacji z powodzeniem i pasją przeprowadza gdańska firma AQUAMOR. Jednostka skupia pełnych zapału, doświadczonych nurków wyedukowanych w zakresach inżynieryjno-technicznych oraz rozporządza niezawodnym sprzętem -co całościowo zezwala na dokonywanie przeróżnego rodzaju zleceń podwodnych. Przykładami prac firmy może być spawanie czy betonowanie pod powierzchnią lub skuteczne i rzetelne remonty doków stoczniowych. Dodatkowe informacje razem z gamą towarów oraz obszarem usług zamieszczono na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Robót Podwodnych AQUAMOR.

http://www.pracepodwodnegdansk.pl/ - 31 Lip 2013

AquaWiert****

Firma AquaWiert zaprasza do skorzystania z usług wiercenia studni głębinowych. Przedsiębiorstwo działa w Małopolsce.

http://www.aquawiert.eu/ - 3 Sty 2017

Armet****

Hurtownia armatury - ceny fabryczne dostępne na stronie.

http://www.armet-armatura.pl/ - 6 Paź 2004

ARS Komfort Sp. z o.o****

Firma zajmuje się projektowaniem, instalacją i konserwacją specjalistycznych wykładzin i nawierzchni sportowych. W ofercie znajdą Państwo także profesjonalny osprzęt sportowy.

http://www.arskomfort.com.pl/ - 2 Sty 2001

Arsmet.pl****

Prezentujemy Państwu firmę ARSMET z Zielonej Góry. Trudnimy się między innymi produkcją siatek przemysłowych, które wytwarzamy od kilkudziesięciu lat. W tym zakresie, wykonujemy indywidualne zlecenia naszych klientów, a nasze siatki mogą służyć w przemyśle jako wypełnienia ścian kontenerów czy ram ogrodzeniowych, ale przydadzą się także w leśnictwie. Klientom oferujemy także ogrodzenia panelowe czy ogrodzenia tymczasowe na stopach betonowych. Oprócz tego, proponujemy Państwu również węgiel i drewno na opał, świadczymy też usługę malowania proszkowego. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.arsmet.pl/ - 17 Maj 2017

Arten - wiercenie studni głębinowych, odwierty pod pompy ciepła na Śląsku i w Małopolsce****

Firma Arten świadczy profesjonalne usługi z zakresu wykonywania odwiertów pod pompy ciepła oraz wiercenia studni głębinowych. Działamy na Śląsku i w Małopolsce.

http://www.wierceniaarten.pl/ - 3 Lut 2016

A-System - przeciwpożarowe, segmentowe bramy garażowe i przemysłowe****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją bram garażowych i przemysłowych. W ofercie znaleźć można modele przeciwpożarowe, segmentowe oraz rolowane.

http://www.asystem.pl/ - 21 Sie 2014