KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (905)

AT. Drewbud - całoroczne domy z drewna****

Oferta firmy AT. Drewbud, realizującej inwestycje budowlane z drewna. Wykonujemy energooszczędne, całoroczne domy z bala.

http://www.domyenergooszczedne.net/ - 18 Lut 2016

ATELIE lokale użytkowe szczecin****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Atelie Nieruchomości. Jesteśmy renomowanym biurem pośrednictwa oraz doradztwa. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, oferując: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo i analizę rynku, weryfikację stanu prawnego nieruchomości, a też obsługę finansową i pośrednictwo kredytowe. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości w różnorodnych częściach Polski. W naszej ofercie znajdują się mieszkania, domy, a też lokale pod własną działalność. Szczegółowa oferta i nasze dane teleadresowe mieszczą się na stronie internetowej!

http://atelienieruchomosci.pl/ - 16 Wrz 2015

Atest - Budownictwo****

Profesjonalizm, rzetelność - główne cechy naszej firmy. Prowadzimy działaność w zakresie wycen nieruchomości, projektowania, ekspertyz oraz wykonawstwa. Na stronie: pełna oferta, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://www.atest-budownictwo.pl/ - 8 Kwi 2004

ATRON Wiercenie w betonie Kraków****

Oferujemy usługi w zakresie wiercenia techniką diamentową w materiałach twardych i zbrojonych. Ta nowoczesna i bezinwazyjna technika umożliwia bezwstrząsowe i bezpyłowe wiercenie precyzyjnych otworów o gładkich krawędziach. Firma ATRON oferuje wiercenie w betonie, żelbecie, gresie, cegle i innych materiałach, przewierty pod instalacje w murach, stropach i fundamentach, w pionie, w poziomie i pod kątem.

http://bezudaru.pl/ - 5 Sty 2016

Baligówka - domy góralskie****

Firma budowlana wykonująca domy góralskie. Nasza propozycja to całoroczne obiekty z bali, pod klucz.

http://www.budowadomuzdrewna.pl/ - 7 Sty 2016

BALKAR Technology - Budowa hal produkcyjnych****

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal z płyty warstwowej. Mogą to być budynki magazynowe lub produkcyjne. Montujemy także pasma świetlne i świetliki dachowe.

http://www.balkar.pl/ - 21 Maj 2016

Balkon Zabudowa Krzysztof Struś****

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zabudowy balkonów oraz loggi na terenie Warszawy oraz okolic. Stosujemy wysokiej jakości systemy zabudowy a przy tym gwarantujemy przystępne ceny. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

http://balkon-zabudowa.pl/ - 10 Kwi 2015

Balustradka.pl produkcja balustrad i ogrodzeń****

Producent balustrad ze stali nierdzewnej chromoniklowej, barierek szklanych oraz bram wjazdowych i przęseł ogrodzeniowych. Kompleksowa budowa ogrodzeń z kamienia, cegły klinkierowej i pustaków.

http://www.balustradka.pl/ - 15 Gru 2016

Baseny Blue Point Inżynieria basenowa KRAKÓW****

Baseny blue point Inżynieria basenowa KRAKÓW, wyłącznego przedstawiciela Technologii Myrtha Pools. Baseny sportowe, olimpijskie, rehabilitacyjne, foliowane Alkroplan.

http://www.bluepoint.pl/ - 7 Mar 2005

Baseny domowe i ogrodowe, wanny spa, budowa i projektowanie basenów - Aquastandoor, Trójmiasto****

Firma Aquastandoor (Gdańsk, Trójmiasto): projektowanie i budowa basenów, baseny ogrodowe, domowe i kapielowe, wanny spa, akcesoria i chemia basenowa

http://www.aquastandoor.pl/ - 10 Lip 2006