KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (909)

Biura, domy, magazyny, hale do wynajęcia Katowice, Śląsk****

Jeżeli poszukują Państwo biura, domu, magazynu lub hal do wynajęcia, nasza oferta jest właśnie dla Was! Katowice to główny ośrodek naszej pracy, jednak wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.

http://nieruchomosci.elkop.pl/ - 12 Sty 2012

Biuro do wynajęcia Warszawa - Business Park****

Biura do wynajęcia w Business Park przy Marywilskiej w stolicy, które pragniemy Państwu zaoferować, mają charakter reprezentacyjny. Zatem jeśli szukacie miejsca w którym mogłaby znajdować się siedziba Waszej firmy, nasza propozycja z pewnością jest idealna. Przed biurowcem znajduje się własny, zagospodarowany pas leśno-parkowy, a dodatkowym jego atutem jest możliwość wynajmu niedużego magazynu. Business Park wyróżnia sie na rynku nieruchomości w Warszawie, przekonajcie się o tym sami, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem agencji zajmującej się pośrednictwem w wynajmie biur. Kontakt: Agencja Jartom ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa tel. 22 836 33 23, e-mail: jartom@jartom.pl.

http://biuro-hala.pl/ - 17 Gru 2013

Blacharka artystyczna, metaloplastyka****

Prezentacja firmy zajmującej się blacharką artystyczną, kryciem wież i kopuł, robotami ogólnobudowlanymi. Na stronie przedstawiono dotychczasowe realizcje, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://blacharka.fm.interia.pl/ - 22 Wrz 2003

Bladowski Architektura****

Bladowski Architektura to kompletna pomoc w dziedzinie projektowania różnego rodzaju rozwiązań odnośnie przygotowania najlepszych projektów domów czy też biur. Wszystko oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz licznych zleceniach wykonywanych przez wiele ostatnich lat. Dlatego jeżeli cenisz sobie profesjonalizm, terminowe realizacje i naturalnie nowatorskie, oryginalne projekty to skorzystaj z pomocy trójmiejskiego biura projektów Bladowski Architektura

http://bladowski.net/ - 9 Kwi 2015

Blog - budownictwo i materiały budowlane****

Budowlany blog a jego główna tematyka to budownictwo przemysłowe - inwestycje i materiały budowlane oraz wynajem rusztowań a także szalunków. Na blogu internetowym będziemy pisać o tematach związanych z budownictwem.

http://www.builders.info.pl/ - 31 Maj 2015

Boksy na kruszywo i materiały sypkie, ściany oporowe****

Producent oferuje system ścian oporowych Alfabloc - boksy na kruszywo i boksy na materiały sypkie. Zasieki betonowe i zasieki magazynowe na kruszywo, ściany oporowe typu l i mury oporowe ułatwiające magazynowanie kruszyw i pozwalające przechować materiały sypkie - magazyn kruszyw. Skorzysatj z oferty na ściany oporowe typu l.

http://www.alfabloc.com.pl/ - 1 Paź 2012

Bonato Polska****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Bonato Polska, który jest dystrybutorem produktów przeznaczonych dla budownictwa. Oferta obejmuje rury karbowane i podkładki elastomerowe. W sprzedaży znajdują się również szyny PEC-TA, a także śruby montażowe.

http://bonatopolska.pl/ - 22 Lut 2018

Bose-Instal - Odwierty****

Dzięki tej firmie szybko zainstalujesz pompę ciepła czy też przyłączysz dolne źródło do studzienki kolektorowej. Bose-Instal jest specjalistą w robieniu odwiertów pionowych oraz geotermalnych.

http://www.bose-instal.pl/ - 3 Lip 2015

Bossar - hale namiotowe, magazynowe i namioty bankietowe****

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję hal namiotowych, magazynowych i namiotów bankietowych. Bossar gwarantuje wyłącznie najwyższej jakości hale, które cechują się precyzją wykonania oraz wytrzymałością. Oferujemy również ogrzanie naszych hal namiotowych.

http://halowenamioty.pl/ - 31 Sie 2013

Bowman - wymienniki ciepła****

Firma Olsson w swojej ofercie posiada tytanowe wymienniki ciepła renomowanej marki Bowman. Wymienniki ciepła stosuje się do ogrzewania wody w basenach wypełnionych wodą słoną i wodą chlorowaną. Wymienniki ciepła przekazują ciepło z wody grzewczej do wody w basenie. Dzięki zastosowanemu materiałowi (tytan) są bardzo odporne na działanie wody słonej i wody chlorowanej.

http://www.bowman.pl/ - 19 Lut 2014