KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (890)

Bramy garażowe, przemysłowe, ogrodzenia, automatyka - Renovia - Opole****

Sprzedaż i montaż bram garażowych, bram przemysłowych, ogrodzeń, napędów do bram, ogrodzeń, drzwi stalowych. Opole i okolice.

http://www.renovia.net.pl/ - 7 Wrz 2005

Bramy przemysłowe, bramy garażowe Warszawa - PRO INK****

Firma Pro Ink zajmuje się produkcją oraz sprzedażą bram garażowych i przemysłowych. Bramy garażowe i przemysłowe jednak to tylko część naszej oferty. Ponadto oferujemy napędy, szlabany oraz kolczatki. Warszawa, woj. mazowieckie - serdecznie zapraszamy.

http://www.proink.com.pl/ - 19 Paź 2010

Broder Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz - prezentację firmy z Łęknicy (lubuskie), cennik, zamówienia oraz dane teleadresowe.

http://www.broder.pl/ - 6 Lut 2002

Bryk-Kop - szczelne szamba betonowe w Mazowieckiem****

Firma Bryk-Kop to producent szam betonowych i elementów takich jak kostka ażurowa, żel-bety, ławy fundamentowe. W ofercie szczelnie i tanie zbiorniki do odprowadzania nieczystości. Działamy na terenie regionu mazowieckiego.

http://www.bryk-kop.pl/ - 12 Lip 2016

BTM-EUROLINX - zimowe ogrody aluminiowe, producent****

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem eleganckich, przeszklonych konstrukcji. Producent aluminiowych ogrodów zimowych szybko realizuje wszystkie zlecenia.

http://www.btm-eurolinx.pl/ - 12 Cze 2014

Buchtal: Baseny - firma ANCORA. Wrocław****

Baseny, basen, buchtal - Firma ANCORA projektuje pływalnie, dostarcza materiały. Na stronie Ancory znajdziesz informacje o ofertach, referencjach. Buchtal - baseny kąpielowe, baseny hotelowe, basen domowy, obiekty sportowe i publiczne wykorzystujące płytki ceramiczne.

http://www.ancora.wroc.pl/ - 25 Sty 2006

BUDIMAT Hurtownia materiałów budowlanych w Świdwinie****

Hurtownia materiałów budowlanych w Świdwinie. Narzędzia, techniki zamocowań, pokrycia dachowe, rynny, systemy dociepleń, farby i impregnaty, chemia budowlana, materiały ścienne, cegła klinkierowa, okna dachowe, podłogi, folie i materiały izolacyjne.

http://www.budimat.pl/ - 26 Lut 2007

Budowa basenów Poznań****

Firma Bud Concept od prawie dekady zajmuje się budowaniem basenów kąpielowych prywatnych a także hotelowych w Polsce. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie basenów i jesteśmy liderami w Polsce. Nasze projekty basenów są dopracowane w każdym szczególe oraz uzgadniane na każdym etapie z inwestorem. Po za basenami kąpielowymi zajmujemy się także projektowaniem i budowaniem saun, jacuzzi, grot solnych czy też saun, zarówno mokrych jak i suchych.

http://www.baseny.bud-concept.pl/ - 31 Sie 2013

Budowa domów Poznań****

Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budową domków jednorodzinnych na terenie poznania i okolic. Wybudujemy dla Ciebie dom według Twojego lub naszego projektu. Budujemy w atrakcyjnych cenach ponieważ kupujemy hurtowo od samych producentów, a nasze ekipy budowlane posiadają wieloletnie doświadczenie.Załatwimy wszelkie formalności niezbędne do uruchomienia procesu budowlanego.tj. mapy, pozwolenia na budowę, adaptację projektów.

http://www.domki.com.pl/ - 16 Lip 2009

Budowa domów z bali****

Jeśli jesteś zainteresowany budową drewnianego domu to musisz zastanowić się nad domem z bali. Jest to świetny sposób budowania domów oszczędnych, ekologicznych, zapewniających świetne warunki klimatyczne oraz właściwości estetyczne. To wszystko mogą mieć Państwo po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki naszej firmie całą realizacja oraz budowa przebiegnie bezproblemowo, szybko i tanio. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z jakości naszych usług. Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

http://www.budowaniezbali.pl/ - 14 Maj 2013