KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo inne (903)

Boxplay - producent kontenerów biurowych, mieszkalnych, morskich****

Firma Boxplay zajmuje się stawianiem pod klucz kontenerów do różnego przeznaczenia w tym także kontenery socjalne czy baraki. Wszystkie zlecenia są wykonywane pod ścisłym nadzorem czasowym dzięki czemu terminowość to motyw przewodni firmy.

http://boxplay.pl/ - 1 Mar 2018

Bramy garażowe i przemysłowe, automatyka do bram, ogrodzenia****

W ofercie bramy garażowe: segmentowe, roletowe, uchylne, a także ogrodzenia i bramy posesyjne oraz przemysłowe. Automatyka do bram.

http://www.ebramy.pl/ - 6 Mar 2007

Bramy garażowe, przemysłowe, ogrodzenia, automatyka - Renovia - Opole****

Sprzedaż i montaż bram garażowych, bram przemysłowych, ogrodzeń, napędów do bram, ogrodzeń, drzwi stalowych. Opole i okolice.

http://www.renovia.net.pl/ - 7 Wrz 2005

Bramy przemysłowe, bramy garażowe Warszawa - PRO INK****

Firma Pro Ink zajmuje się produkcją oraz sprzedażą bram garażowych i przemysłowych. Bramy garażowe i przemysłowe jednak to tylko część naszej oferty. Ponadto oferujemy napędy, szlabany oraz kolczatki. Warszawa, woj. mazowieckie - serdecznie zapraszamy.

http://www.proink.com.pl/ - 19 Paź 2010

Broder Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz - prezentację firmy z Łęknicy (lubuskie), cennik, zamówienia oraz dane teleadresowe.

http://www.broder.pl/ - 6 Lut 2002

Bryk-Kop - szczelne szamba betonowe w Mazowieckiem****

Firma Bryk-Kop to producent szam betonowych i elementów takich jak kostka ażurowa, żel-bety, ławy fundamentowe. W ofercie szczelnie i tanie zbiorniki do odprowadzania nieczystości. Działamy na terenie regionu mazowieckiego.

http://www.bryk-kop.pl/ - 12 Lip 2016

BTM-EUROLINX - zimowe ogrody aluminiowe, producent****

Firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem eleganckich, przeszklonych konstrukcji. Producent aluminiowych ogrodów zimowych szybko realizuje wszystkie zlecenia.

http://www.btm-eurolinx.pl/ - 1 Paź 2018

Buchtal: Baseny - firma ANCORA. Wrocław****

Baseny, basen, buchtal - Firma ANCORA projektuje pływalnie, dostarcza materiały. Na stronie Ancory znajdziesz informacje o ofertach, referencjach. Buchtal - baseny kąpielowe, baseny hotelowe, basen domowy, obiekty sportowe i publiczne wykorzystujące płytki ceramiczne.

http://www.ancora.wroc.pl/ - 25 Sty 2006

BUDIMAT Hurtownia materiałów budowlanych w Świdwinie****

Hurtownia materiałów budowlanych w Świdwinie. Narzędzia, techniki zamocowań, pokrycia dachowe, rynny, systemy dociepleń, farby i impregnaty, chemia budowlana, materiały ścienne, cegła klinkierowa, okna dachowe, podłogi, folie i materiały izolacyjne.

http://www.budimat.pl/ - 26 Lut 2007

Budowa basenów Poznań****

Firma Bud Concept od prawie dekady zajmuje się budowaniem basenów kąpielowych prywatnych a także hotelowych w Polsce. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowie basenów i jesteśmy liderami w Polsce. Nasze projekty basenów są dopracowane w każdym szczególe oraz uzgadniane na każdym etapie z inwestorem. Po za basenami kąpielowymi zajmujemy się także projektowaniem i budowaniem saun, jacuzzi, grot solnych czy też saun, zarówno mokrych jak i suchych.

http://www.baseny.bud-concept.pl/ - 31 Sie 2013