KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo kolei (31)

Torpol Sp. z o.o.*****

Firma dziala na rynku budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej.

http://www.torpol.com.pl/ - 9 Wrz 2005

Botom****

Oferujemy usługi w zakresie budowy i modernizacji torów kolejowych i tramwajowych, budowy dróg i chodników, sprzedaż materiałów nawierzchni kolejowej.

http://www.botom.pl/ - 9 Wrz 2005

BUDOSTAL-5 S.A.****

Spółka akcyjna BUDOSTAL-5 z Krakowa oferuje roboty torowe, drogowe, budowę oczyszczalni ścieków, prace ogólnobudowlane oraz usługi sprzętowo-transportowe.

http://www.budostal5.com.pl/ - 29 Wrz 2004

Firma Tens****

Tens - kompleksowe rozwiązania w dziedzinie diagnostyki taboru kolejowego.Na stronie informacje o firmie, kontakt, oferta.

http://www.tens.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Kolprojekt. Warszawa****

Na stronie informacja i możliwości warszawskiego biura projektowego Kolprojekt opracowywującego projekty wielobranżowe, zarówno dla kolei jak i drogi oraz osiedla.

http://kolprojekt.pl/ - 24 Sty 2006

Kruszywa budowlane i ozdobne, naturalne, rozładunek wagonów - Rosiński Logistics****

Firma Rosiński Logistics sprzedaje kruszywo ozdobne i budowlane np. kruszywa drogowe i tłuczeń kolejowy. W ofercie firmy znajduje się piasek płukany, grysy i kruszywo do betonu. W ofercie firmy Rosiński Logistics są także usługi takie jak rozładunek wagonów oraz transport kolejowy w Polsce. Dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne pozwala na działanie firmy w dowolnym miejscu kraju.

http://www.rl.net.pl/ - 12 Gru 2012

Prefa - Prefabrykaty żelbetowe, Systemy nawierzchni tramwajowych, Ekrany akustyczne, Torowiska tramw****

Prefa - Prefabrykaty żelbetowe, Systemy nawierzchni tramwajowych, Ekrany akustyczne, Torowiska tramwajowe, Bariery drogowe

http://www.prefa.pl/ - 19 Sie 2009

PROJEKTOWANIE SIECI TRAKCYJNEJ****

Projektowanie energetyki kolejowej i tramwajowej

http://www.iga-rail.eu/ - 30 Sie 2010

Soilmec Poland****

Oferta nasze firmy skierowana jest przede wszystkim do firm budowlanych, zajmujących się wznoszeniem mostów, autostrad, tuneli i innych. Proponujemy sprawdzone maszyny, takie jak dźwigi, mieszalniki czy silosy.

http://soilmec.net.pl/ - 28 Mar 2018

TOR BUD remonty torów kolejowych****

Firma TOR-BUD mieszcząca się w Trzebini to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się pracami budowlanymi oraz kolejowymi i oferujące Państwu najlepszą jakość powierzonych usług. Od 1989 roku zajmujemy się projektowaniem, budowaniem oraz utrzymywaniem torów szlakowych oraz bocznic kolejowych. Prócz tego udzielamy się przy modernizacjach linii kolejowych. Swoją propozycję rozszerzyliśmy ostatnio o obsługę składowisk odpadów, dla jakich wykonujemy obsypywanie ziemią, kompaktowanie wysypisk śmieci, skarpowanie oraz recykling. Mamy pokaźny park maszynowy, który obsługiwany jest przez wysoko wyspecjalizowanych operatorów. Więcej na witrynie www.

http://www.tor-bud.pl/ - 8 Cze 2016