KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo kolei (31)

Www.dekadex.eu****

Jeśli poszukujecie solidnego i pewnego wykonawcy w zakresie infrastruktury kolejowej, zapraszamy do kontaktu z Przedsiębiorstwem Budownictwa Modernizacji i Handlu DEKADEX Sp. z o. o. w Dąbrowie Górniczej. Posiadamy wieloletnie praktyka w zakresie remontów, modernizacji i budowy infrastruktury kolejowej z uwzględnieniem m. in. torowisk, kozłów oporowych żelbetowych i stalowych czy kompleksowe wykonawstwo prac budowlanych. Proponujemy wysokie kwalifikacje zespołu oraz profesjonalizm. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

http://dekadex.eu/ - 15 Lis 2017

Zakład Robót Komunikacyjnych-DOM w Poznaniu sp. z o.o.****

Strona opisuje poznańską firmę świadczącą usługi związane z naprawą infrastruktury kolejowej. Spółka oferuje modernizację, naprawy i utrzymanie nawierzchni kolejowej na liniach i bocznicach, prowadzenie nadzorów inwestorskich, chemiczne usuwanie roślinności, wynajem maszyn i sprzętu do robót torowych i budowlanych.

http://www.zrk-dom.pl/ - 14 Cze 2005

ZRIMAR Marian Gruchot - www.zrimar.pl****

Zrimar to przedsiębiorstwo z prawie 30 letnim doświadczeniem działające w branży robót sprzętem ciężkim. Wykonujemy prace drogowe i torowe, wolno-melioracyjne, kanalizacyjne i wodociągowe, a także prace rekultywacyjne. Zapewniamy terminowość i solidność oraz atrakcyjne ceny.

http://www.zrimar.pl/ - 1 Maj 2014

Agapat***

Firma Agapat oferuje: roboty ziemne, roboty drogowe, budownictwo kolejowe, zbiorniki retencyjne, roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe, wynajem sprzętu budowlanego.

http://www.agapat.pl/ - 4 Mar 2009

Biuro Projektów Kolejowych i Usług Inwestycyjnych w Łodzi***

Świadczymy usługi w zakresie: projektowania ogólnobudowlanego i specjalistycznego kolejowego, nadzorów autorskich i inwestorskich, wykonywania robót kolejowych. W prezentacji pokazano przykłady zrealizowanych inwestycji.

http://www.bpk.lodz.pl/ - 6 Paź 2003

BUDOWA, REMONTY I KONSERWACJA torów i bocznic, brukarstwo***

Oferujemy: - budowę, remonty i konserwację torów i bocznic, - budowę i konserwację torów podsuwnicowych, - brukarstwo, - okna i drzwi,

http://www.grapa.biz/ - 20 Cze 2011

EichholzRail - dźwigi kolejowe, frezarka, zgrzewarka szyn***

Specjalizacja Eichholz Rail to kompleksowe budownictwo kolejowe. Firma posiada specjalistyczne maszyny torowe: dźwigi kolejowe, zgrzewarka szyn i frezarka szyn, podbijarki toru, profilarki tłucznia oraz koparki dwudrogowe. Zapraszamy - dźwigi kolejowe, frezarka i zgrzewarka szyn.

http://www.eichholz-rail.pl/ - 9 Mar 2009

KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. w Lublinie***

Produkcja i montaż urządzeń sterowania ruchem pociągów, sygnalizacji drogowej, systemów łączności przewodowej i radiowej oraz urządzeń sterowania i kontroli energią elektryczną.

http://www.kza.pl/ - 27 Lut 2003

KZA Zielonka Invest Sp. z o.o. - automatyka kolejowa, telekomunikacja, energetyka, SRK, zabezpieczenie ruchu kolejowego i łączności***

Firma działająca w dziedzinie automatyki kolejowej, telekomunikacji i energetyki.

http://www.kzazielonka.eu/ - 28 Lut 2007

PeBeK UNIBUD***

Firma zajmuje się budownictwem torowym i kolejowym.

http://www.pebek.com.pl/ - 19 Wrz 2005