KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo kolei (31)

PHU Migomax materiały i urządzenia spawalnicze artykuły ścierne***

Wszystko z branży spawalniczej od materiałów przez urządzenia do automatyzacji największych producetów na rynku . Artykuły i narzędzia do cięcia, szlifowani, frezowania itd.

http://www.migomax.pl/ - 29 Gru 2006

Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych 7***

Na stronie znajdziesz informacje na temat warszawskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w budownictwie komunikacyjnym. Zanjdziesz tu informacje o ofercie oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.prk7.com.pl/ - 8 Lut 2002

Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Poznaniu***

Na stronie prezentacja poznańskiej firmy specjalizującej się w inwestycjach z zakresu budowy dróg, autostrad, wiaduktów, mostów i torowisk. Informacje o zrealizowanych inwestycjach.

http://www.prk.com.pl/ - 8 Lut 2002

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IN-TOR s.c.***

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "IN-TOR" s.c. zostało utworzone pod koniec 1994 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Firma nasza wykonuje wszelkie prace budowlane i projektowe w infrastrukturze kolejowej, począwszy od projektu budowlanego, uzgodnień i usyskania stosownych pozwoleń, aż do zakończenia budowy lub remontu. Prace wykonujemy z materiału powierzonego przez inwestora jak i własnego.

http://www.intor.pl/ - 16 Gru 2005

Socar - budownictwo kolejowe***

Socar - budownictwo kolejowe. Usługi remontowo-budowlane. Budowa i remonty dróg, chodników, torów, przejazdów, bocznic kolejowych, przejazdów pkp, rozjazdów pkp, pieców c.o., kotłów, roboty spawalnicze, skup złomu, metali, surowców wtórnych.

http://www.socar.com.pl/ - 20 Wrz 2005

TOR-KRAK***

TOR-KRAK Sp.z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych.

http://www.tor-krak.pl/ - 20 Maj 2005

Transkol Kielce - informacja o firmie***

Prezentacja firmy Transkol - historia , zakres działalności, lista wykonanych robót budowlanych, wykaz sprzętu.

http://www.transkol-pbs.com.pl/ - 22 Lut 2002

Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. w Goczałkowie***

WPS S.A. Goczałków jest producentem wyrobów na potrzeby kolei oraz drogownictwa tj. podkłady kolejowe PS-94 i PS-83 podrozjazdnic, elementów odwadniających oraz barier drogowych.

http://www.wps.pl/ - 15 Sty 2004

ZMP Mostostal-Czechowice Sp. z o.o.***

Oferta Mostostalu Czechowice - firma specjalizuje się w budowie kolei linowych i wyciągów narciarskich.... Na stronie szczegóły oferty, projekty, uprawnienia, galeria.

http://www.mostostal-czechowice.pl/ - 8 Paź 2002

ZROT Poznań - Zakład Robót Ogólnobudowlanych i Torowych***

Usługi w zakresie budownictwa kolejowego oraz inżynieryjnego. Budowy, remonty, oraz utrzymanie: mostów, wiaduktów, przepustów, torów, rowów odwadniających.Na stronie opis i oferta firmy oraz galeria zdjęć.

http://www.zrot.com.pl/ - 23 Lis 2005