KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (607)

Akustyka pomieszczeń - wygłuszanie pomieszczeń*****

W zakresie swojej działalności specjalizujemy się w pracach związanych z wykonawstwem posadzek przemysłowych. W naszej firmie zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną załogę, dlatego podejmujemy się prac o dużym stopniu trudności.

http://www.asonapolska.com.pl/ - 11 Maj 2010

Argo-Budowa Tadeusz Macura usługi ogólno-budowlane, Ustroń*****

Firma wyspecjalizowała sie w realizacji wszelkiego rodzaju projektów wykończenia wnętrz , także w budowanie obiektów od podstaw z wykończeniem pod klucz.Dysponujemy doświadczonym zespołem , sprawdzonymi dostawcami materiałów i podwykonawcami.

http://argo-budowa.pl/ - 4 Kwi 2011

Automatyka przemysłowa od Schmersala*****

Schmersal, producent i dystrybutor urządzeń dla systemów bezpieczeństwa montowanych w domach, biurowcach oraz innych budynkach. Nasze urządzenia powstają w oparciu o wymogi naszych klientów.

http://www.schmersal.pl/ - 23 Lis 2010

Budowa hal magazynowych i przemysłowych - system Astron*****

Oferta firmy to budowa hal na zamówienie, takż wynajem i sprzedaż hal. Hale, magazyny, obiekty przemysłowe, centra logistyczne, hale produkcyjne, budownictwo przemysłowe - cała Polska.

http://www.jartom.biz.pl/ - 3 Paź 2003

Cięcie betonu - Walentyński Toruń*****

Wykonujemy bez pyłowo odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy bez pyłowo beton i żelbeton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość . Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa do wykonywania robót w obiektach o charakterze poufnym .

http://www.cieciebetonu.com.pl/ - 13 Lis 2006

Consolis Polska - Swoboda konstrukcji - prefabrykaty betonowe*****

Consolis Polska jest częścią grupy Consolis - wiodącej europejskiej grupy firm produkujących nowoczesne elementy prefabrykowane z betonu.

http://www.consolis.pl/ - 10 Sty 2006

ELBUD Warszawa*****

Serwis Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD w Warszawie - informacje o firmie, zakres usług, potencjał techniczny, misja i cele, struktura organizacyjne,

http://www.elbud.waw.pl/ - 7 Wrz 2005

Firma Kaefer - Rusztowania, izolacje termiczne, ciepłochronne, zimnochronne, akustyczne*****

Kaefer - specjalizacja to rusztowania i izolacje przemysłowe. Firma wykonuje izolacje termiczne (izolacje ciepłochronne i zimnochronne) oraz izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. W ofercie także rusztowania, usuwanie azbestu, zabezpieczenia antykorozyjne.

http://www.kaefer.pl/ - 12 Lip 2010

Hale namiotowe, stalowe, namioty halowe, producent, Mazowieckie - Jar-Bud*****

Producent Jar-Bud z województwa Mazowieckiego proponuje hale namiotowe, stalowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. Stałym dążeniem firmy jest osiągnięcie najwyższej jakości świadczonych usług, dzięki czemu namioty halowe odpowiadają wysokim wymaganiom związanym z trwałością oraz szerokim zakresem ich wykorzystania.

http://www.jar-bud.eu/ - 7 Mar 2014

Mitex S.A.*****

Mitex S.A. Świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, biurowych, użyteczności publicznej, handlowych i sportowych oraz robót budowlano - montażowych.

http://www.mitex.com.pl/ - 29 Sty 2000