KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (595)

Firma Usługowo-Handlowa WOD-PRZEM****

Strona firmy zajmującej się budownictwem przemysłowym. W ofercie także roboty izolacyjne oraz usuwanie i unieszkodliwianie azbestu. Na stronie informacje o usługach.

http://www.wod-przem.com.pl/ - 4 Mar 2002

Floor Partners - posadzki i wylewki betonowe oferowane przez firmę ze Śląska****

Profesjonalne przedsiębiorstwo z siedzibą na Śląsku, wykonujące wylewki betonowe mixokretem oraz posadzki maszynowe agregatem.

http://www.floorpartners.pl/ - 12 Paź 2015

Forbuild - systemy zbrojenia, systemy uszczelniające****

Systemy zbrojenia Bindax i Fortec, systemy zabezpieczeń Secumax, łączniki balkonowe, akcesoria szalunkowe. Firma oferuje produkcję, sprzedaż, dzierżawę i montaż. Szczegóły na stronie.

http://www.forbuild.eu/ - 25 Maj 2017

Formy do betonu, ogrodzenia betonowe, płoty betonowe Nika-produkcja form do betonu z laminatu,Poznań****

Oferujemy formy plastikowe, formy poliestrowe a także formy żywiczne Poznań. Firma Nika poleca formy do betonu, ogrodzenia betonowe oraz płoty betonowe. Na stronie internetowej przedstawia: laminaty, plastyfikatory, pigmenty. Zajmujemy się również laminowaniem oraz naprawa zderzaków.

http://www.formydobetonu.pl/ - 16 Lut 2007

Fox Fittings - zawory kulowe PE****

Przedsiębiorstwo Fox Fittings zajmuje się wytwarzaniem produktów przydatnych podczas nawiercania czynnych rurociągów pod ciśnieniem. Proponuje zaciskacze i zawory kulowe PE, kształtki polietylenowe oraz tuleje kołnierzowe. W asortymencie znajdują się również mufy elektrooporowe, zgrzewarki doczołowe i centratory.

http://www.foxfittings.com/ - 15 Lip 2017

Francke-Art - kute krzesła i łóżka metalowe****

Firma Francke-Art, zajmuje się produkcją mebli i innych elementów wykonywanych z kutej stali takich jak płoty i balustrady. Nasze kute krzesła i łóżka metalowe są doceniane przez naszych klientów za indywidualny design, który trafia w każdy gust. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania pełnej oferty firmy.

http://www.francke-art.pl/ - 9 Sie 2012

Furmanek Trading sp. j. - hurtownia kamienia naturalnego****

Oferta obejmuje hurtową sprzedaż płyt i płytek skierowaną głównie do firm kamieniarskich i budowlanych. W ciągłej sprzedaży znajduje się ponad 150 rodzajów kamienia naturalnego w postaci płyt i płytek o różnej grubości i różnorodnej fakturze.

http://www.furmanek24.pl/ - 25 Mar 2014

GemaInwest biuro inżynierskie****

Witamy na stronie GemaInwest.pl biuro inżynierskie. Zapraszamy do współpracy.

http://gemainwest.pl/ - 19 Mar 2009

Generalne Wykonawstwo Budowlane - Kompleksowe Realizacje Hal, Bloków, Budynków Usługowych i Innych****

Generalne Wykonawstwo Budowlane - kompleksowo realizujemy hale, obiekty magazynowe, wielorodzinne, handlowo-usługowe i inne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każda realizowana przez nas inwestycja jest wykonana w profesjonalny sposób. Do każdej inwestycji podchodzimy w indywidualny sposób. Na życzenie klienta świadczymy również doradztwo związane z kwestiami formalnymi.

http://generalne-wykonawstwo.pl/ - 29 Maj 2018

Geoiniekt.pl - mikropale, palowanie****

Specjalnością firmy Geoiniekt jest praca na gruntach niestabilnych i zagrożonych niestabilnością. Do zabezpieczania takich gruntów firma wykorzystuje mikropale i technikę palowania. Geoiniekt posiada bardzo duże doświadczenie w branży i szerokie portfolio zrealizowanych projektów w zakresie: palowania, zabezpieczenia osuwisk, izolacji poziomej ścian fundamentowych.

http://www.geoiniekt.pl/ - 28 Lip 2014