KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (603)

Firma Checz - systemy kominowe i wentylacyjne****

Firma Checz - kominy - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Polska Północna - systemy kominowe i wentylacyjne. Wykonujemy kominy dwupłaszczowe dla przemysłu i budownictwa. W ofercie również wkłady kominowe, wentylacja, wyroby z blachy ocynkowanej.

http://checz.pl/ - 14 Maj 2004

Firma Handlowo Usługowa M i M Mariusz Mańkowski****

Firma zajmuje się dystrybucją zbiorników do paliw, na olej oraz na wodę pitną. W ofercie znaleźć można również produkty marki Kingspan oraz solidne konstrukcje do nawozów płynnych i na chemikalia.

http://www.zbiornikititan.pl/ - 5 Wrz 2014

Firma MILAN Bogdan Mikołajczyk****

Producent ogrodzeń, bram, balustrad, krat okiennych, schodów Budowa nowych obiektów mieszkalnych , przemysłowych , specjalistycznych , rolniczych. Remonty w pełnym zakresie robót.Dostawa i montaż stolarki budowlanej. Wynajem sprzętu budowlanego i rusztowań elewacyjnych.

http://www.firma-milan.pl/ - 13 Lut 2007

Firma Usługowo-Handlowa WOD-PRZEM****

Strona firmy zajmującej się budownictwem przemysłowym. W ofercie także roboty izolacyjne oraz usuwanie i unieszkodliwianie azbestu. Na stronie informacje o usługach.

http://www.wod-przem.com.pl/ - 4 Mar 2002

Floor Partners - posadzki i wylewki betonowe oferowane przez firmę ze Śląska****

Profesjonalne przedsiębiorstwo z siedzibą na Śląsku, wykonujące wylewki betonowe mixokretem oraz posadzki maszynowe agregatem.

http://www.floorpartners.pl/ - 12 Paź 2015

Forbuild - systemy zbrojenia, systemy uszczelniające****

Systemy zbrojenia Bindax i Fortec, systemy zabezpieczeń Secumax, łączniki balkonowe, akcesoria szalunkowe. Firma oferuje produkcję, sprzedaż, dzierżawę i montaż. Szczegóły na stronie.

http://www.forbuild.eu/ - 25 Maj 2017

Formy do betonu, ogrodzenia betonowe, płoty betonowe Nika-produkcja form do betonu z laminatu,Poznań****

Oferujemy formy plastikowe, formy poliestrowe a także formy żywiczne Poznań. Firma Nika poleca formy do betonu, ogrodzenia betonowe oraz płoty betonowe. Na stronie internetowej przedstawia: laminaty, plastyfikatory, pigmenty. Zajmujemy się również laminowaniem oraz naprawa zderzaków.

http://www.formydobetonu.pl/ - 16 Lut 2007

Fox Fittings - zawory kulowe PE****

Przedsiębiorstwo Fox Fittings zajmuje się wytwarzaniem produktów przydatnych podczas nawiercania czynnych rurociągów pod ciśnieniem. Proponuje zaciskacze i zawory kulowe PE, kształtki polietylenowe oraz tuleje kołnierzowe. W asortymencie znajdują się również mufy elektrooporowe, zgrzewarki doczołowe i centratory.

http://www.foxfittings.com/ - 15 Lip 2017

Francke-Art - kute krzesła i łóżka metalowe****

Firma Francke-Art, zajmuje się produkcją mebli i innych elementów wykonywanych z kutej stali takich jak płoty i balustrady. Nasze kute krzesła i łóżka metalowe są doceniane przez naszych klientów za indywidualny design, który trafia w każdy gust. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania pełnej oferty firmy.

http://www.francke-art.pl/ - 9 Sie 2012

Furmanek Trading sp. j. - hurtownia kamienia naturalnego****

Oferta obejmuje hurtową sprzedaż płyt i płytek skierowaną głównie do firm kamieniarskich i budowlanych. W ciągłej sprzedaży znajduje się ponad 150 rodzajów kamienia naturalnego w postaci płyt i płytek o różnej grubości i różnorodnej fakturze.

http://www.furmanek24.pl/ - 25 Mar 2014