KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > budownictwo przemysłowe (597)

Geoiniekt.pl - mikropale, palowanie****

Specjalnością firmy Geoiniekt jest praca na gruntach niestabilnych i zagrożonych niestabilnością. Do zabezpieczania takich gruntów firma wykorzystuje mikropale i technikę palowania. Geoiniekt posiada bardzo duże doświadczenie w branży i szerokie portfolio zrealizowanych projektów w zakresie: palowania, zabezpieczenia osuwisk, izolacji poziomej ścian fundamentowych.

http://www.geoiniekt.pl/ - 28 Lip 2014

Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego****

Strona firmy zajmującej się realizacjami budownictwa inżynieryjno - przemysłowego, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowego. Na stronie znajdują się informacje o wykonanych obiektach oraz o działalności firmy.

http://www.gpbp.com.pl/ - 11 Lut 2002

GLOBAL CONCEPTS usuwanie tlenu z wody****

Uzdatnianie wody to nasza specjalizacja. Nazywamy się GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o.o. a także jesteśmy internacjonalną firmą (początek działalności był w Anglii), która działa na rynku polskim już przeszło 14 lat. Wspomagamy wiele firm oraz organizacji. Mamy osobiste podejście do Klientów. Zajmujemy się również przewodzeniem działań marketingowych a także sprzedaż produktów do uzdatniania wód przemysłowych. Nasze prace prowadzimy szybko i skutecznie. Zaufało nam już wielu klientów. Mamy doświadczenie oraz sporą znajomość wodnej branży. Nasz zespół to doświadczeni technicy, inżynierowie i znawcy wody w każdym calu. Nasza propozycja z dokładnym zakresem usług znajduje się na stronie internetowej.

http://www.gc2000.pl/ - 13 Sie 2013

GMG INSTAL - oczyszczalnie. Kozy****

GMG INSTAL - przydomowe oraz komunalne oczyszczalnie ścieków ze stali nierdzewnej.

http://www.gmginstal.pl/ - 9 Sty 2006

Hale****

Firmowa strona warszawskiej firmy usługowej oferującej projektowanie oraz wznoszenie hal stalowych, magazynów, chłodni i innych konstrukcji stalowych. Na wykonywane przez firmę prace dajemy minimum kilkuletnią gwarancję, a po jej upływie służymy serwisem konserwacyjnym i naprawczym.

http://www.bamix.pl/ - 2 Wrz 2010

Hale namiotowe****

Budowa przemysłowych hal namiotowych to podstawowa sfera działalności firmy Rubb. Na obszarze Polski funkcjonujemy od 2007 roku, i jesteśmy oddziałem globalnego przedsiębiorstwa, którego historia się przełomu lat 60 i 70. Wznosimy wszelkiego typu hale - hale sportowe, hangary lotnicze, hale magazynowe . Międzynarodowe doświadczenie i najlepsza kadra specjalistów sprawia, iż jesteśmy firmą godną Waszego zaufania.

http://www.rubb.pl/ - 15 Paź 2012

Hale namiotowe, Koszalin****

Hale namiotowe są naszą specjalnością! Od dawna oferujemy Państwu hale namiotowe małe, średnie oraz duże. Nasze hala nadają się jako hale magazynowe czy hale namiotowe. Dodatkowo oferujemy zadaszenia basenów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, na naszej stronie www.

http://www.marplan.com.pl/ - 15 Lut 2011

Hale namiotowe, namioty magazynowe, wystawowe - Emzet.pl****

Jesteśmy doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku firmą. Oferujemy wysokiej jakości hale namiotowe i namioty magazynowe dla klientów na terenie całego kraju. Nasze konstrukcje wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Oprócz hal namiotowych oferujemy również namioty magazynowe, sportowe, imprezowe, stragany handlowe. Zapraszamy!

http://www.emzet.pl/ - 12 Maj 2011

Hale stalowe, Budowa hal magazynowych, produkcyjnych, stalowych - Halmet****

Firma zajmuje się projektowaniem i budowaniem hal stalowych: produkcyjnych oraz magazynowych.

http://www.hale-halmet.pl/ - 26 Lut 2014

Hale stalowe, budynki stalowe systemów - Lindab****

Europejski lider grupa Lindab - produkuje hale magazynowe, hale produkcyjne, hale sportowe i inne hale stalowe, konstrukcje stalowe oraz inne wyroby stalowe.

http://www.halastalowa.pl/ - 13 Paź 2005